Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jakie są kobiety spod znaku 'Panny'?

Polecane posty

Gość gość

Ogólnie i w sexie. Co lubią, jakie są?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesli kochają to na zawsze,wierne .Perfekcjonistki w każdym calu.Jesli chodzi o seks to raczej chłodno podchodza do tego tematu.Nie licz na entuzjazm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Panny jak nazwa wskazuje są dziewicami i nie lubią seksu, no chyba że lesbijski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A przestań! Ja jestem Panną! Mój były powiedziałby że było super ale brakowało mu paru rzeczy Brakowało mu bo ja go zwyczajnie nie kochałam i tyle:P Ten którego pokochałam mówił że ma przy mnie kompleksy bo jestem takim demonem w łóżku a on nie wie czy daje radę przy mnie, bo czuje się nie pewnie Panny są wierne i tylko z tym się zgodzę No i są porządnickie Teraz dodaj jedno do drugiego i wyjdzie ci na to że jak ci się trafi ta właściwa panna to będziesz szczęściarzem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój tata jest spod znaku panny i nie był wierny swojej żonie czego ja jestem dowodem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A m też się zgodzę! Miałam faceta pannę i choć był prawikiem po 20tce to wierność nie była jego mocną stroną! Nudziarz w łóżku do potęgi! Kobiety panny są diametralnie inne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie się taka trafiła tylko że niestety zajęta i skoro piszecie, że Panny wierne to chyba nic z tego nie będzie? Bardzo mi się podoba i cechy charakteru o których piszecie także posiada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prawnik po 20-tce :D pelikany łyknęły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli kocha to nie rzuci ale jeśli nie to próbuj! Kobiety panny lubią sinych mężczyzn. Bayer to nie jest to na co lecą. Szybko ocenią jakie masz względem nich zamiary.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Serio! Rozprawiczyłam go w wieku 26lat!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czekał na to 3lata! To nie ma znaczenia że był prawikiem Po prostu facec***anny mają słabe libido i zero fantazji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Perfekcjonistki,do tego stopnia ze je to wykancza ale nie daja po sobie poznac, nie pozwalaja sobie na slabosci. Zazwyczaj odwazne, czesto wrazliwe ale powsciagliwe, nosza "pancerz ochronny" boja sie zranienia. Analizuja duzo. Inteligentne,ambitne. Slomiany zapal, spostrzegawczosc, rezolutnosc, zaangazowanie /w pracę, znajomości / Uparte, majace swoje zdanie. skromne, lacza przeciwienstwa, dobra intuicja,zdolnosc duzego poswiecenia dla bliskich. ironiczne poczucie humoru. Troche zamkniete w sobie. Uzdolnione, zorganizowane ,przyjacielskie, namietne ale tez brak seksu raczej nie stanowi problemu. Opisalam siebie i kilka kolezanek - tez wg znaku zodiaku panny, jestesmy podobne jak siostry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja się nie śmieję z takich rzeczy bo wiem że każdy ma w życiu coś co kocha On miał sport był sportowcem pełną gębą i seks wiadomo nie idzie z tym w parze! Poza tym seks to nie jest coś co każdy musi lubić!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem czy go kocha, wyraźnie mnie podrywa albo tylko się tak bawi. Sinych mężczyzn? O właśnie drogie Panny napiszcie jakich facetów lubicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Dokładnie taka jestem! Panna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak jesteście pannami to powiedzcie czy też wszystko potraficie robić? Ja imałam się w życiu już niemal wszystkiego i wszystko mi wychodziło i wszystkiego się nauczyłam! Wy też? Mam liczne talenty-to fakt!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy kobiety Panny lubią bawić się facetami tzn. uwieść a potem porzucić w kąt jak starą zabawkę? Czy jak wykazują zainteresowanie to skrywa się za tym uczucie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ja w mężczyźnie kocham to, że nie mówiąc nic, robi wiele dobrego. My mamy ambicje i też wiele robimy Kiedy usiądziemy przy niedzielnym obiedzie by sobie poopowiadać czym się aktualnie zajmujemy to każde z nas może się pochwalić jakimś osiągnięciem w swojej pracy:) Rozumiesz? Pasujemy do silnych mężczyzn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli Panna pokocha to na zawsze. Tylko czy pokocha? Z tym już trudniej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dużo z tego co piszecie pasuje do niej :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ale jeśli się pannie spodobałeś to już jakiś znak dobry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Eleganckie,kaprysne stoją pewnie na ziemi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaki musi być facet żeby miał u Was szansę (cechy osobowości)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Opiekuńczy, inteligentny z poczuciem humoru, ambitny. Nie możesz być nerwowy panna by tego nie zniosła!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem nerwowy ale dla niej miły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem panną i nie pasuję do tego stereotypu. Nie jestem pedantką, perfekcjonistką, w zadnym wypadku! Jestem hedonistką, potrafię mieć dystans do siebie, jestem pozytywnie nastawiona do zycia, latwo nawiązuję kontakty. Kiedyś mialam w sobie duzo ognia, potrafilam w srodku nocy jechac zeby spotkac sie z chlopakiem, potrafilam obudzic w nocy aptekarza zeby kupic prezerwatywy. Potrafilam zmieniac facetów bez mrugniecia okiem. Teraz jest inaczej... mam dzieci;) Jestem mniej egoistyczna, ale szalona osobowosc pozostala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem panna. ogolnie jestem wybredna. facet powinien byc mądry,przedsiębiorczy, staly w uczuciach,opiekunczy, honorowy . przystojny oczywiscie.szybko wyczuwam falsz więc udawanie kogos kim sie nie jest nie przejdzie, zazwyczaj daje maly kredyt zaufania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wlasnie...ambitny i spokojny, nienawidze nerwusow, zazdrosnikow(choc wiadomo,czasami to jest mile ale nie w nadmiarze i o byle co) musze miec troche swojej przestrzeni , nie lubie osaczania. A tak na marginesie, to tylko znak zodiaku. Staraj się ją lepiej poznać, moze podpytaj znajomych zeby bylo Ci latwiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
panny nie lubią seksu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Panny mają słabość do silnych osobowości, uwielbiają facetów, którzy mają coś ciekawego do powiedzenia ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×