Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

jakie wymagania kobiety wobec mężczyzny są wygórowane ?

Polecane posty

Gość gość

kiedy kobieta ma wygórowane wymagania panowie ? załóżmy, że jest fizycznie atrakcyjna i wykształcona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy np. wymaganie własnego mieszkania od faceta, który ma 30 lat to "wygórowane" wymaganie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dokładnie :P Tutaj posiadanie głupiego prawa jazdy to są zbyt wielkie wymagania :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćewunia
Tutaj wymaganie czegokolwiek to zbyt wygórowane wymaganie plus nieoferowanie nic w zamian w pakiecie :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie, to nie jest wygórowane wymaganie. Gość w tym wieku powinien mieszkać albo w swoim, albo w wynajętym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zalezy od mezczyzny ze sie tak wyraze oglednie :P stopka: znom swoje lowce i lone mie znajo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo kobieta to musi być piękna, długonoga, duzy biust, tylek a do tego inteligentna, zabawna, mądra i posłuszna facetowi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie, dlaczego. To dobrze świadczy o mężczyźnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja bym się nie zwiazała z kimś, kto w tym wieku nie ma swojego mieszkania lub nie wynajmuje, uwazam ze nie jestem wymagajaca. To czy facet ma mieszkanie czy nie, swiadczy o nim samym, a nie zeby mamusia prala mu brudne gacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
- wymaganie pensji powyżej 5 tysięcy - wymaganie auta na poziomie najnowszego Mercedesa - wymaganie od faceta posiadania willi z basenem albo co najmniej apartamentowca jak z filmu 50 twarz Greya - wymaganie umiejętności bicia się i narażania życia za kobietę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co? panna postawiła ci taki warunek? jeśli mieszkasz z rodzicami i masz 30 lat to jesteś PORAŻKĄ, niech ona ucieka gdzie pieprz rośnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Eh dajcie spokój już z tym jaka musi być kobieta. Ile jest takich? Może 2%. A ile jest w związkach? Chyba 70%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
- wymaganie utrzymywania kobiety w czasie jak ona tylko będzie siedzieć w domu i oglądać TV - wymaganie od faceta by tylko on łożył na utrzymanie rodziny - wymaganie by tylko on płacił za każdym razem na randkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uważam ze to nie jest zadne wymaganie. W wieku 30 lat nie wynajmować niczego to katastrofa zyciowa. Mieszkasz z mamusia i tatusiem jeszcze??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
- wymaganie od faceta najlepszego sportowego wozu - wielkiego domu - zaspakajania wszelkich zachcianek jaśnie księżniczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a czy wymaganie by 25 letnie facet miał prawo jazdy i własne auto (ale nie jakiegoś raszpla) a jakieś na poziomie nowej Skody, Toyoty, Passata to wygórowane wymaganie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakby wymagała, żebyś zarabiał 5000 zł na rękę, to by było wygórowane wymaganie. Własne lub wynajmowane mieszkanie w wieku 30 lat to norma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćewunia
No to wychodzi na to że zdecydowanie nie miałam wygórowanych wymagań. A i tak musialam odczekać swoje aż ktoś sensowny mnie chciał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 19:35 nawet dziewczynki z liceum mają prawo jazdy....więc co to świadczy o 25 letniem facecie, który nie ma prawka...po prostu nieudacznik. Kobiety wcale nie mają wygórowanych wymagań tylko lenie z kaffe sobie wmówili, że tak jest bo to jest łatwiej zarzucać kobietom za duże wymagania niż wziąć się za siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stockholm stad
Z tym autem to chyba jakas blachara pisze.jak wymagasz passata to sobie go kup i nim jezdzij. Dzizzz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorze, nie pisz tylko , że masz 30 lat i mieszkasz z rodzicami???? o kur*****

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tora Tora T_ora
wzialem sie za siebie raz na kwartal zamawiam pizze za 50 pln a nie za 150

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak wymagasz passata to sobie go kup i nim jezdzij. Dzizzz x passatami to jeżdżą nawet licealistki ... jeżeli to dla ciebie wygórowane wymaganie to kolega chyba maluchem jeździ albo syrenką warszawską :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z tym autem to chyba jakas blachara pisze.jak wymagasz passata x ja rozumiem, że Jaguar, Porshe lub najnowszy Merc to spore wymaganie ale passat ? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stockholm stad
Wydaje mi sie ze paradoksalnie im laska mniej sama soba reprezentuje pod wzgledem materialnym-bo niestety ma tym ten topic sie zasadza, tym wiecej wymaga.ja np zarabiam ponad 5 na reke i nie ma dla mnie znaczenia czy facet zarabia 2 czy 5 dopoki sam sie utrzymuje.najwazniejsze jest zeby byl dobrym człowiekiem, kiedys to pojmiecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19:43 pisał facet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stockholm stad
I o milosco tu widze nie ma ani slowa, tylko check lista, oczekiwania i wynagania, zeby samej sie dowartosciowac facetem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tym własnym mieszkaniem to nie wiem skąd się urwałyście. W 99% własne mieszkanie = kredyt na ok. 20 lat. o kredyt tez pytacie na pierwszej randce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie, to nie jest wygórowane wymaganie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×