Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

The RomanticArtist

Jaśminiówko przecież to nie wstyd

Polecane posty

że Cię tak kochałem jak szalony .A ty mnie raniłaś i wbijałaś nóż w serce.Moje noce stały się bezsenne.Tylko na mnie krzyczysz a ja płaczę jak dziecko! Płaczę szczerymi krokodylimi łzami bo zmuszasz mnie do wyznania uczuć na forum a sama nie wyznajesz. teraz chyba pozostało mi samobójstwo bo bez Ciebie żyć nie mogę. Jesteś moją kafeteryjną królewną. Dopiero teraz zrozumiałem ze prawdziwa miłość to tylko na kafe i z Tobą. ...a teraz przepraszam. muszę sobie trochę popłakać! p.s będę o Ciebie walczył moją całą klawiaturą komputerową!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaki ladny Nic Jasminowka one musi nyc bstdzo atrakcyjna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O jaaaaaaaaaaaaa :D :D Wiedziałam, że jesteś szalony !!!:D Ale, żebyyyyyyyy, aż Taaaaak :D :D .....leżę i płaczę ze śmiechuuuu ... 《Dopiero teraz zrozumiałem ze prawdziwa miłość to tylko na kafe i z Tobą. ...a teraz przepraszam. muszę sobie... 》hiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii DOBREEEEEE !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość The RomanticArtist
no widzisz :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesteś boski Artysto <3 Ja też pozdrawiam, mam jeszcze kilka spraw na dziś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No widzę że się dobrze bawisz Jaśmin moim kosztem i bawi Cię szydera tego kretyna niby Romantyka.....!!!! żal ! to ja jestem prawdziwym romantykiem nie on bo ja ciągle płaczę z miłości a on ciągle się śmieje! jak możesz wbijać szpilę w moje zakochane serce ? mam podpuchnięte oczęta i czerwone gdyż płakałem znowu całą noc ! nie rozumiesz że życie mamy tylko jedno i następna poważna awaria serwera na kafe będzie oznaczać koniec naszej miłości! ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wybacz Jaśmininko .Ja nie będę już pisał na tematach zakładanych przez Artystę lub wyczuję ,że to on;)Więc jakby co to nawet pomarańczowe wpisy nie będą moje.Gdybyś chciała ze mną porozmawiać..to będę na każdym innym topiku...tyle ,że chciałbym wiedzieć czy chcesz .Pozdrawiam i całuję Cię😘 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaśminko miało być🌼 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiedy w końcu zrozumiesz że nie pisałem z żadną kobietą !? pisałem z "gościem" ale byłem przekonany że to Ty.Serce mi to mówiło bo rozrywało się z każdym zdaniem a oczy wylewały morze łez. mam oczy jak chińczyk ! zjem obiad a potem pójdę sobie dalej płakać ale zarówno podczas obiadu jak i płakania będę myślał o Tobie Jaśmin!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak już zjem obiad i popłaczę to wyskoczę na łączkę aby nazbierać Tobie pięknych i świeżych stokrotek! Pamiętasz jak uwielbialiśmy nasze wspólne kafeteryjne poranne spacery po świeżo zroszonej trawce na boso ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×