Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anna Cebulak

jestem cebulakiem

Polecane posty

Gość Anna Cebulak

- ubieram sie w tanie lumpy badz na wyprzedazach - kupuje najtansze produkty - nie mam smartfona, auta, nie chodze na koncerty, imprezy platne - interesuje sie serialami, Kafe, tanimi kosmetykami - kupuje przetworzona zywnosc albo produkty na promocjach - nie jezdze na wycieczki zagraniczne - zarabiam marne grosze i na wszystkim oszczedzam - jestem brzydka Kowalska ktora zaluje kasy na poprawe wygladu - jestem szara mysza ktora siedzi tylko w domu, by nie wydawac niepotrzebnie kasy na jakies atrakcje czy jedzenie na miescie - nie mam modnych pasji typu fitnes, basen, nauka jezykow, silownia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam dokladnie tak samo jak Ty... z wyjątkiem braku posiadania smartfona i kupowania najtanszej zywnosci, owszem kupuje duzo niezdrowego badziewia ale unikam świństw typu cola z biedronki, chipsy, oranżady, pasztety, mortadele itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To pisal jakis wiesniaczek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna Cebulak
Wiesniakiem nie jestem, nie zachowuje sie prostacko, nie robie wstydu. Zyje tylko jak biedak, jak cebulak, ktory na wszystkim oszczedza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oszczędność to cnota. Cebulactwo to nowomowa wymyślona przez gimbazę, która nigdy sama na nic nie zarobiła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem cebula bo mam warstwy
na wydała ostatnio prawie 40 zł na samą wode termalną do twarzy ona jestrozrzutna bo kremy tylko w aptece kupuje bo jest rozrzutna i w duzych miastach kawy pije za ok. 15 zł i do tego szarlotke na ciepło z lodami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A dlaczego nazywasz to cebulak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znam jedną co się naprawdę nazywa cebulak. Ludzie się tak nazywają. Mąż ją robi w ciula za granicą. Ale ona chyba nie żyje jak cebulak. Choć nie wiem co do końca oznacza ta nazwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23:30 jak tam pseudorobota za granicą doktorku ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×