Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość XAWREY2222

JESTEM KOCHANKIEM MEZATKI

Polecane posty

Gość XAWREY2222

Czy ktos z was jest w podobne sytuacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andrzej28
ja jestem, trwa to od dawna. Nie chodzi tu tylko o sex, jest moją przyjaciółką. brakuje jej bliskości, przytualnia, pocałunków, czasem zwykłej rozmowy. Staram się dać jej to wszystko. Choć , oczywiście, łóżko też jest ważne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anetkaaaaa
Andrzej28 może sie zaprzyjaźnimy ;) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje skromne zdanie -lepiej jak oboje są w związkach ,jeśli jesteś wolny to znam taką parę ,szarpią się strasznie -na przemian godzą i kłócą chyba właśnie z tego\"nierównego układu sił\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XAWREY2222
tak kocham ja,chce z nia spedzac kazda wolna chwilke ale ona ma dzieci i meza,boi sie odejsc od niego,boi sie zmian,nie chce zabierac jemu dzieci a dzieciom ojca.nie mam zony.Nie chodzi o sam sex,chodzi o cos wiecej.To co czuje do niej jest prawdziwe!!ale pozostalo mi tylko czekac na nasze rzadkie spotkania,czekac i miec nadzieje.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Xawrey a ile masz lat jak można spytać? Wiesz nie wierze w taką miłość jak facet jest sam i kocha zajętą wydaje mi się że to jednak chodzi o sex. Ale przecież mężatka też człowiek i można się zakochać :-) A jakby odeszła od męża chciałbyś z nią być na stałe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to ciężkie chwile przed Tobą-wszystkie święta ,sylwestry ,weekendy .nie każdy jest to w stanie wytrzymać.mojej znajomej kochanek ,który też jest wolny zaczął jej robić jazdy po pijanemu bo tak tęsknił!!!a miało być dyskretnie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XAWREY2222
mam 29 lat,kocham ja i tesknie za nia kazdego dnia.Nigdy nie zrobil bym nic przez co miala by problemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tibidibidibidi
a nie zal ci jak musi dac od czasu do czasu męzowi tak z obowiązku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andrzej28
Xawrey, niepotrzebnie się angażujesz, niszczysz życie jej, jej dzieciom , jej mężowi. My pozostajemy na stopie przyjacielskiej, nigdy nie będzie nic więcej, chodzi tylko o przyjemne spędzanie czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andrzej u mnie tak było na początku ,zazdroszczę Wam ,że umiecie tę stopę przyjacielską utrzymać.Ja się zaangażowałam ,on chyba też.Z tego się człowiek dłuuugo leczy.Dobrze radzisz autorowi -nie angażować się zbyt mocno!zresztą ja z pozycji mężatki stwierdzę nieśmiało ,że ona męża i tak nie zostawi a Xawrey jesteś odskocznią niestety.Przepraszam za szczerość ale jak to przeżyłam.Mam małżeństwo jakie mam ale dzieciom ojca przez swój egoizm nie będę zabierać.O sobie pomyślę dopiero jak urosną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może macie racje ja nie mam dzieci jeszcze i może byłoby mi lepiej odejść od męża gdyby były dzieci to pewnie nie. Ale i tak kocham męża i tak od niego nie odejde chyba że on..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może macie racje ja nie mam dzieci jeszcze i może byłoby mi lepiej odejść od męża gdyby były dzieci to pewnie nie. Ale i tak kocham męża i tak od niego nie odejde chyba że on..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andrzej28
tacomanadzieje - ja od początku wiedziałem, że nie opuści rodziny, bo wiem jak kocha swoje dzieci. Wiem również, że jej mąż jest dobrym ojcem, nigdy nie chciałem mieszać sie w ten układ. Ale powiem szczerze i brutalnie - seks w związku jest ważny, niezależnie od tego co piszą niektórzy. Bez niego zawsze będzie czegoś brakować. A ja ją lubię, uważam ją za świetną kobietę, która zasługuje choć na odrobinę przyjemności ;) - dla mnie jest to nie tylko seks, czasem nawet go nie ma gdy sie spotykamy, jest świetną przyjaciółką, czasem idziemy do kina czy spacerujemy. Choc nie powiem, w łóżku jest bardzo miło ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andrzej28
dupiszonek - masz racje co do tych fantazji, od początku nie było miedzy nami żadnych tematów tabu. Szczególnie, że ona należy raczej do nieśmiałych osób (choć z dużą wyobraźnią); jej mąż kompletnie tego nie rozumie, gdy się kochają(z rzadka); gra wstępna trwa pare chwil, potem szybko po bożemu, odwraca się na drugi bok i śpi. Ja znam jej fantazje , potrafie docenić jej szczerosć i zaufanie i po prostu je spełniam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cos niczego nie umiałam wysłac. Andrzej Ty mi sie miłym facetem wydajesz.a Twój stan cywilny? mam do Ciebie jeszcze pytanie -wykorzystam ,ze jestes on line hihi trwa to trwa i trwa ,jest dla Ciebie wazna -teraz mi odpowiedz -czy wiesz dlaczego mialoby sie to skonczyc?wiesz troche to pytam pod moja sytuacje bo nie rozumiem czemu mój po wieelu latach sie wycofał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×