Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jestem sama bo mam inny gust muzyczny

Polecane posty

Gość gość

Na każdej randce pada pytanie czego słucham. A ja nie słucham niczego konkretnego, co miesiąc odkrywam nowe gatunki, nowe zespoły, producentów, uwielbiam szukać muzyki w innych językach (szwedzki, islandzki, holenderski). Jak o tym mówię to patrzą na mnie jak na kosmitkę i cały zapał im przechodzi. Jak się pytam faceta co słucha, to ciągle słyszę "rocka" albo "Nirvany" itd. Czyli co, przez całe życie słuchał jednego zespołu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ten temat to jest chyba arcydzieło w maskowaniu swoich wad jakimś szczegółem jakim jest gust muzyczny. taaaak, jesteś taaaakkaaaa oryginalna i hipsterska, a oni słuchają muzyki dla mas, dlatego nikt Cię nie chce:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uwielbiam szukać muzyki w innych językach (szwedzki, islandzki, holenderski x masturbuję się pod Twoją wyjątkowość, ja nigdy tego nie robiłam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecam mongolskich artystów ich spiew alikwotowy robi wrażenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do masturbowania się masz inne stronki ;) Napisałam, że z początku są bardzo "zapaleni", no tacy chętni do znajomości, a jak pada to pytanie to mina im rzednie i już nie widzę entuzjazmu. Czy naprawdę jest to aż tak ważne?? No bez przesady...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do masturbowania się masz inne stronki oczko.gif x jak tak śmiesz pisać do asa? masturbuję się wyłącznie pod cudzy przerost ego x Napisałam, że z początku są bardzo "zapaleni", no tacy chętni do znajomości, a jak pada to pytanie to mina im rzednie i już nie widzę entuzjazmu. Czy naprawdę jest to aż tak ważne?? No bez przesady... x jak można tak kłamać. czy Ty jesteś tą samą osobą, która jakiś czas temu pisała, że umie śpiewać, ale nikt o tym nie wie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co k***a? Dobry fake. Szmato.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22:17 www.diagnozapsychologiczna.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Www.chujciwkakao.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorko, a gdzie mieszkasz i czego słuchasz? miasto? miasteczko? wieś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z zambii a slucham rumunskiego disco albo poganskiego popu prosto z Brooklyn,NY :-) Lubie też tanczyc po kresce do tajwanskiej muzyki z bazaru :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorka prowokacji raczej nie chodzi na randki. Żadnego faceta nie obchodzi jakiej muzyki słucha dziewczyna więc nie pyta o to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co nie pyta? To czemu jestem sama? :( Oni nie potrafią docenić mojej muzycznej duszy! Uwielbiam rytmy afgańskich kul, iranskiej muzyki bombowej albo cyganskie nutki pogrzebowe :-) A te bydlaki nie ogarniajo tematu.... Durne chuje. Tfu psia jego mac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesteś sama bo jesteś głupia. Słucham bardziej poyebanej muzyki niż ty i z kobietami problemów nigdy nie miałem, zresztą nigdy z nimi o muzyce nie rozmawiam tak samo jak o polityce bo to je nudzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co Ty wiesz w nogach śpisz. Jak ja słuchałam rocka z tajwanu to Cię matka z pietra rzucają na kostke żebyś sie naprostowal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak, napewno przez to jesteś sama....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×