Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Bez znaczenia 4

Jestem w ciąży a on mnie zdradził

Polecane posty

Gość Bez znaczenia 4

Nie odejdę jednak, bo go kocham i chce żeby nasze dziecko miało ojca. Wiem, że to żałosne ale podjęłam juz te trudną decyzję o wybaczeniu, choć nie było mi łatwo i zastanawiałam się nad tym 2 miesiące. Czy jest ktoś z podobnymi doświadczeniami? Jak poradziliscie sobie ze zdradą partnera? czy po wszystkim da się żyć normalnie? Bez pretensji i braku zaufania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzie się wsadza
To sobie absztyfikanta wybrałaś :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bez znaczenia 4
Nie znasz go, oceniasz go przez pryzmat zdrady. Ale ja wiem, ze on żaluje tego co sie stalo, stara się, dba o nas, zeby niczego nam nie brakowalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No no spoko ma z Tobą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na szczęście mamy normalnych facetów a nie jakichś dresów JP z patologii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzie się wsadza
Nawet potrafisz go wytłumaczyć :D to fajne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bez znaczenia 4
Mogłam się spodziewać braku zrozumienia. Niestety nie mam z kim o tym porozmawiać, myślałam, że chociaż tu znajdę kogoś z tym samym problemem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Temat przemielony setki razy, jesteś durna panna i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Współczuję Ci tego co Cię spotkało. Ale ja nie wierzę w to, że taki człowiek się zmieni. A Ty do końca życia o tym nie zapomnisz. Przed każdym zbliżeniem będziesz pewnie o tym myślała. Nie daj się zrujnować. Dziecko potrzebuje rodziców, którzy się kochają a on Cię zdradził więc to wyklucza miłość. I nie myśl, że jest inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bez znaczenia 4
Anastasia94, moze i masz racje... ale ja za bardzo go kocham, niedlugo urodzi sie nasze dziecko, chce cieszyc sie razem z nim. On kazdego dnia pokazuje jak mu zalezy, stara sie, utwierdza w przekonaniu, ze tamta kobieta nie byla dla niego wazna. Gdy dowiedzialam sie o zdradzi wyrzucilam go z domu, ale gdy go nie bylo zrozumialam jak bardzo kocham i tesknie... nie moglabym bez niego zyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zadajecie się z chłopaczkami poznanymi na imprezce a potem płaczecie :O durne baby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzie się wsadza
W takich okolicznościach musisz się z tym pogodzić, a w przyszłości przymykać oko na takie sprawy. Głowa do góry, jeśli kochasz to zrozumiesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego ten schemat się ciągle powtarza? Te kobiety to jakaś patologia do cholery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też chciałam, żeby nasze dziecko miało ojca... usilnie przez 6 lat o to walczyłam, aż się z nim rozstałam efekt? dopiero teraz moje dziecko ma ojca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No dokładnie. Ciągle tutaj takie same tematy. Czy te dziewczyny nie wiedzą,że trzeba się zabezpieczać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tępa dzida #346,584

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bez znaczenia 4
Niby dlaczego jestem patologia?! Chciałam to wybaczylam i to ja będę z nim żyć a nie wy! Ja wierzę, że on mnie nie zdradzi więcej, nasz związek jest mocniejszy niż przedtem. Już nic nas nie rozdzieli. A jednorazowy skok w bok nie powinien przekreslac miłości. Każdy popełnia błędy, każdy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko teraz tak myślisz, że nie mogła byś żyć bez niego. Dziecko można wychowywać osobno. Zdrady się nie wybacza. Na początku było by Ci bardzo ciężko bez niego ale kobiety są silne i same też potrafią sobie poradzić. A potem była byś z siebie dumna, że szanujesz sama siebie. Bo pamiętaj jak sama do siebie nie będziesz miała szacunku to inni też nie będą Cię szanować. A miłość (prawdziwą, szczerą) jeszcze z pewnością znajdziesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaka to kurna miłość jak on się przespał z inną i miał Cie w d***e? sory jakby Cie kochał to by Cie szanował i mówie to jako facet ;/ dobrze ktoś napisał,że bierzecie sobie idiotów a potem lamentujecie... ważne tylko,żeby dresik miał i fure a reszta sie dla was nie liczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to jest PROWO po czym poznaję? autorka jest głucha i ślepa na argumenty i teraz w każdym poście będzie pokazywać coraz większą naiwność i głupotę po to, by się ludzie nakręcali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No pewnie ze nie powinno pprzekreślacie miłości ale przeciez w nim nie ma miłości do ciebie bo wolał od miłości do ciebie jędrne piersi innej i luzacki cipke innej. Tak na pewno wtedy cie kochal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Patologia się rozmnaża i potem głosuje na debili i mamy nasz piekny kraj pełen absurdów. Biada nam wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ktoś, kto ma prawdziwy problem, nie zakłada tematu o nim tylko po to, by go w każdym kolejnym poście usprawiedliwiać pozdro :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zakochana w debilu durna małolata, zakładam że poniżej 25 lat, ojca nie miała lub nie wiele był obecny, spragniona miłości której za dziecka nie dostawała. Ale nie tędy droga do celu dziecię, wpierdaalasz się w wielkie g/ówno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość III ona
"ale ja za bardzo go kocham" - no właśnie - za bardzo, na oczy ci się rzuciło! A on ciebie? chyba trochę za mało, bo gdyby on kochał tak samo mocno, nigdy by tego nie zrobił. Kobieta w ciąży, a on do łóżka z inną?! Wyobraź sobie, że tamta też jest w ciąży, bo przecież tak mogło się zdarzyć i co? Ty w ciąży i tamta w ciąży. Też byś wybaczyła, bo go bardzo kochasz, a dziecko musi mieć ojca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestes glupia autorko. przejedziesz sie na nim jeszcze nie raz. zdradzi po raz kolejny... za rok, dwa. ale spoko pzreciez glupitka lala wybaczy;))) oj gdzie ty masz mozg. alimenty bym zalozyla i wygonila. ale jak sie jest niezdara i cieleciem zyciowym co nic nie umie to sie lize d**e faceta po innej k....rwie :))) bleeee wspolczuje dziecku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niech zgadne, rodzice po rozwodzie, panna z małego miasteczka lub wsi, wiek poniżej 23, dziecko środkowe którym nikt się nie interesował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bez znaczenia 4
Widzę, że wsparcia tu nie znajdę. Żegnam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Potem będzie płacz i wyciąganie ręki po benefity państwowe. Tępe dzidy powinny mieć zakaz ru/chania do 30tki minimum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×