Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zazdrośnica

jestem zazdrosna... o wszystko

Polecane posty

Gość zazdrośnica

I nie mogę się pozbyc tego uczucia. Zazdroszczę innym kobietom urodu, intelektu, figury, szczęścia w miłości, no dosłownie wszystkiego. Sama nie mam nic, czego można by mi zazdrościć. Jak się wyleczyć z tego chorego uczucia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość napewno masz
coś czego można Ci pozazdrościć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zazdrośnica
zapewniam, że nie mam nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brondynka
Przeczytaj "Potęge podświadomości".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za chwilę zacznę Ci zazdrościć lekkości pióra i tego, że pisząc nie robisz błędów.:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zazdrośnica
czytałam "Potęgę podświadomości". Nie pomogło mi to. Perło, no bez jaj, ja mam problem, naprawdę. Nie chce taka być. Zazdrościć wszystkiego, ciągle czuć się gorsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja sie nauczylam cieszyc
z sukcesow moich znajomych, jestem po prostu dumna i szcesliwa, ze znam fajnych ludzi, którym sie powiodo. Zawsze im gratuluje. Zauwazylam ,ze np kolezanka, ktora odnosi sukcesy ma nagle wielu wrogow zazdrosnikow. To przykre, W koncu zawsze dzwoni do mnie,zeby sie pochwalic, bo wie,ze ja wypytam o szczegoly i pochwale,,zaprzyjaznilysmy sie. A o nieznajomych to i tak chyba nie jestes zazdrosna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja sie nauczylam cieszyc
jesli cieszysz sie z kims to jest to jakby czesc twojego sukcesu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zazdrośnica
jak widzę piękną kobietę na ulicy (a wiem, jak ja wyglądam) to już jej zazdroszczę urody. A to przecież nieznajoma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zrób coś, żeby nie czuć się gorszą, to i zazdrość sama gdzieś zniknie.:) A swoją drogą, to Twoja komunikatywność i precyzja w przekazywaniu myśli wzbudzają mój podziw. Nie zazdroszczę Ci tych umiejętności, bo jestem pewna, że mam inne, których Ty być może nie masz. Załapałaś już o co chodzi? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zazdrośnica
załapałam :) tylko tego uczucia tak ciężko się pozbyć :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skąd wiesz, co czuje zezowata widząc Twoje oczy? A co czuje mijając Cie na ulicy ta z krzywymi nogami, albo z \"wyłysiałą\" fryzurą? Albo ta z trądzikiem? A ta płaska? Dziewczyno ja naprawdę nie znam osoby, która czasami nie byłaby zazdrosna o to lub owo. I nie znam osoby, która uważałaby siebie za ideał. Każdy ma jakieś większe lub mniejsze kompleksiki, no chyba, że jest narcyzem. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zazdrośnica
Akurat wyglądu to mi zazdrościc nie mogą. I fakt, że nie wiem, co czują inni. Ja wiem, co ja czuję i chce się z tego wyzwolić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie mysl o sobie
miej jakies pasje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozbędziesz się, jak polubisz ludzi.;) Czujesz przecież, że Cię lubię, mimo,że Cię nie znam, prawda? I... odpowiadasz mi tym samym.;) Taż mnie już lubisz. I wcale mi niczego nie zazdrościsz.;) Proste, prawda? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zazdrośnica
No właśnie to jest ciekawe, że jak kogoś nie widzę, to nie zazdroszczę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O Ty małpiszonku!:D Ty kompleksiarko.:D To już wiem, co jest grane.... \"Wszystkie kobiety są piękne, tylko niektóre o tym nie wiedzą\". Naucz się tego zdania na pamięć! Warto!:P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oonnnnnnnnnooaallalaa
ja mam tak samo.. jestem o wszystko zazdrosna... o urode,figure,o faceta, o to ze ktos ma kase a ja nie, ze ktos ma nowy komp a ja nie... poprostu o byle co jestem zazdrosna.. nie umiem tego zmienic w sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zazdrośnica
ustawię sobie to jako opis w gg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A pewnie, że ustaw!:D Jestem już bardzo senna. Moze jeszcze kiedyś będziemy ze sobą o czymś rozmawiały. Pa.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zazdrośnica
Kocham Was!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zazdrośnica
no to ostatnie to nie ja napisałam :) Ale może być :) Słodkich snów, Perło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×