Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

jestem zły

Polecane posty

Gość gość

Jestem zły a nawet w****iony gdyż kobieta z którą kiedyś byłem w związku a która mnie kopnęła w tyłek, nie pozwoli mi żyć normalnie tylko co jakiś czas do mnie dzwoni i chce się spotykać, a ja jestem zbyt grzeczny żeby kazać jej spadać na drzewo. Wątek ten założyłem żeby wyrzucić z siebie gniew, nie potrzebuje porady ani niczego, więc możecie sobie darować durne komentarze. Dziękuję za uwagę. Bez odbioru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jesteś zły, że za każdym razem musisz ją wychędożyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masochista - i jeszcze nie wie co robiz ze zlymi emocjami;-) moze przestan sie z nia kontaktowac, hm?;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość    autor
Ja ani do niej nie dzwonię ani się z nią nie spotykam. Dzwoni do mnie co jakiś czas i mi truje żebyśmy się spotkali. Ja jestem zbyt grzeczny żeby jej powiedzieć że ma nie dzwonić i mi głowy nie zawracać. To jest mój problem - jestem zbyt grzeczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
taki grzeczny jesteś do wszystkich proszących kobiet czy tylko do tej jednej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość   autor
Żeby było jasne bo sprawa jest totalnie beznadziejna. Dzwoni i nawija że musimy się spotkać i się zdzwonimy więc ja przez grzeczność powtarzam "tak tak jasne zdzwonimy się itd." po czym zapominam o sprawie i zajmuję się swoim życiem. Po czym ona za jakiś czas znów dzwoni i taka sama gadka "musimy się spotkać zdzwonimy się itd." Ludzie, k*******.czy tak trudno zrozumieć że jak ktoś nie oddzwania do ciebie od roku to znaczy że nie ma ochoty na rozmowę? Wiadomo że istnieje coś takiego jak kurtuazja kiedy mówimy "świetna ta twoja nowa fryzura" lub "piękną mamy dziś pogodę" albo "musimy się kiedyś spotkać". To chyba jak od roku do niej nie oddzwaniam to jest jasne że nie mam ochoty na spotkania. A odpowiadając na pytanie z godz. 12.20 - nikt inny mi głowy nie zawraca w ten sposób. Ja chce spotkać się z kobietą to sam jej to proponuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie bądź taki nieempatyczny, kobiecina dzwoni, bo pewnie chce się komuś wygadać, bo ty jesteś wdzięcznym słuchaczem ta propozycja spotkania to tylko taka kurtuazja z jej strony;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Wątek ten założyłem żeby wyrzucić z siebie gniew, nie potrzebuje porady ani niczego" xxx może ona też chce tylko coś z siebie wyrzucić?:P Ale ogólnie łącze się w bólu to straszne. jesteś prześladowany:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pierre Dolniety
no widzisz kompletnie brak ci podejscia do kobiet, gdies ty byl chlopcze jak ojciec tego w domu uczyl? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość   autor
Tak właśnie jest, to jest stalking :-(. Nie jestem dobrym słuchaczem bo gadam też tak kurtuazyjnie żeby nic ważnego nie powiedzieć. Tego że propozycja spotkania to kurtuazja to sam się domyśliłem ale niech już nie dzwoni i głowy mi nie zawraca. Jak jej kiedyś powiedziałem że lepiej będzie żebyśmy nie rozmawiali to się popłakała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość autor
pier dolnięty a twoim zdaniem co jest nie tak w moim podejściu do kobiet?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pierre Dolniety
zapytaj zony ona cie zna najlepiej :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość  autor
nie mam żony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to mamy. mamę masz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pierre Dolniety
a co z nia zrobiles? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość autor
No jak to co? Zabiłem i zjadłem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"gość autor dziś Ja ani do niej nie dzwonię ani się z nią nie spotykam. Dzwoni do mnie co jakiś czas i mi truje żebyśmy się spotkali" Ja jestem zbyt grzeczny żeby jej powiedzieć że ma nie dzwonić i mi głowy nie zawracać. To jest mój problem - jestem zbyt grzeczny." xxx utrzymujesz z ni akontakt - nie musisz nic tlumaczyc wsytarczy nie odbierac telefonow, proste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale w zasadzie to my nie mamy ochoty cię słuchac więc wystosujemy zbiorowy pozew o to, że nas stalkingujesz:P słuchamy cie tylko z uprzejmości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość autor
tak zrobię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No wlasnie po hooj odbierasz telefon?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość autor
bo nie odbieranie telefonu przez 5 dni pod rząd uważam za chamskie, tak trudno to k***a zrozumieć? ale w dzisiejszych czasach trzeba być chamem jak widzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość autor
ona ma zastrzeżony i nigdy nie wiem czy to naciągacze z mojej sieci, z banku czy ona. dlatego odbieram:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość autor
Dziękuję podszywie z 13.12, całkiem przypadkiem również masz rację :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czyli krótko mówiac obrone przed stalkingiem uważasz za chamstwo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z punktu widzenia prawa to sytuacja dosyć patowa jest. zrób przekierowanie rozmów na 997 im za "chamstwo" płaca:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość autor
To był żart z tym stalkingiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość autor
Nie wydzwania do mnie tak często żeby to określić stalkingiem. To po prostu zachowanie nietaktowne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"gość autor dziś bo nie odbieranie telefonu przez 5 dni pod rząd uważam za chamskie, tak trudno to k***a zrozumieć? ale w dzisiejszych czasach trzeba być chamem jak widzę" xxx wedlug mojej oceny to chamskie dzwonienie jest do kogos po wiele razy jesli ktos nie odpowieda (bo sobie tego nie zyczy) - brak odp to rowniez odp - jesli ktos zachowuje sie ponizej standarddow nie ma potrezby traktowania go jak normalnej osoy z szacunkiem, i dlzcego sie tak unosisz, jak widzisz definciej chamstwa bywaja roznea do chamow nie ma se co znizac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moze jej sie chce bzykać? poleć jej jakiegoś kolege. Zostawianie niewiasty w potrzebie nie licuje z dobrym wychowaniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a dlaczego "kopnęła cie w tyłek"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×