Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pani_Inżynier

Już wiem dlaczego was zdradzają faceci...

Polecane posty

Tak jak w temacie, plujące jadem żony, to nie wina mężczyzny, a na pewno nie wina kochanki. Sama umawiam się z żonatym, mężczyzną, tylko i wyłącznie dlatego, że myślę o sobie, o tym, żeby mi było dobrze. O jego żonie, nie pomyślałam, nawet przez pół sekundy, a jestem kobietą niezależną i nie potrzeba mi go na stałe, więc mogę sobie odpuścić pranie skarpetek, gotowanie obiadków itp. A wy, zamiast ciągnąć od nich kasę i wyglądać jak zombie chodząc po domu, nie miejcie pretensji, że pan, sobie poszuka kogoś bardziej atrakcyjnego ? W końcu nie ma go co winić, za wcześniejszy zły wybór. Oczywiście nie twierdzę, że tyczy się to każdego mężczyzny i każdego kobiety, bo ewenementy są. Ale większość przepadków takich własnie jest. I tak zaraz zostanę, zwyzywana i wgl, ale całe szczęście Internet jest anonimowy, chwała mu za to, a forum jest po to, żeby dzielić się przemyśleniami, a takie własnie mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedyś też będziesz na miejscu tych zdradzanych. Większość związków jest z rozsądku a nie miłości i jest,jak jest. Faceci lecą do łatwych a nie pieknych. Jesteś leniwa i podobnie jak oni,pozbawiona moralności, i tyle z twojej "atrakcyjnosci"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie miejcie pretensji, że pan, sobie poszuka kogoś bardziej atrakcyjnego :D, :D, :D super atrakcja tansza niz prostytutka, a wszyscy wiedza ze tylko dorywaczo puknij sie w leb dziewczyno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widzisz autorko mój mąż na pewno do Ciebie nie przyjdzie:) boa po ztym nie znalazł c***a na smietniku i byle czego sie nie chwyta:DDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
NAS zdradzaja, a ciebie nie, twoj cudzy maz jest ci wierny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zdardzaja nie dlatego ze kobieta nie dba o sibie , o niego, o rodzine.Zdradza w zasadzie kazdy facet z prostego powodu- bo sie nudzi.Tyle w temacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo sie NUDZI? no to chyba zart

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość walna
A ja wiem dlaczego kobiety zdradzają-żeby sie dowartościować i mieć satysfakce ze ktoś je tak bardzo pragnie.Ja tak mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie jestem mężatką i nie zamierzam nią być, mam lepsze plany na życie ale nie ukrywam, mam temperament, urodę i wielu adoratorow, a mimo to,nie wzielabym ...okruchów z Pańskiego stołu. On i tak należy do żony, a to co tobie mówi, to można między bajki wsadzić. Każda kobieta chce być najwazniejsza i nie udawaj, ze jest inaczej, bierzesz co jest, bo żaden wolny się tobą nie interesuje, żyjesz zludzeniami dziewczyno, pewnie jesteś dosyć młoda i kiedyś zapragniesz stałego partnera i może wtedy zrozumiesz co to znaczy. Malo ktore malzenstwo jest ukladem, zawsze sa jakies uczucia, w takich malzenstwach jak "twojego" to chyba ze strony kobiety bardziej , jesteś kobieta i tego nie rozumiesz??? Nie kochalas nigdy bo nikt Nie kochał ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M Martha
ja bede wspaniala malzonka:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Kazdego kobiety", "wiekszosc przepadkow". Najpierw naucz sie pisac ,"Pani inzynier", analfabetko. Jestes egoistyczna, tepa dzida, ktora nadaje sie tylko do tego by brac do suczego pyska fiuta faceta, ktory mial go wczesniej w swojej zonie. Na starosc bedziesz samotna, sfrustrowana bezdzietns pijaczka ,skowhczaca jak suka na cafe, on zestarzeje sie przy tej swojej "brzydkiej,zlej i niedobrej zonie" Jesli naprawde wierzysz w to ,ze rozpad pozycia to tylko wina zony i ze te zony to takie zle,zaniedbane babska to wierz w to ,bo chyba to sprawia,ze czujesz sie lepiej. Jesli bylaby taka zla to nigdy by nie zostala zona, partnerka na zycie,matka jego dziecka. To rola dla prawdziwej kobiety, d***** nadaja sie tylko do zabawy,sa jak maskotki, ktore gdy sie znudza mozna wyrzucic. Rodzine ma sie jedna i na zawsze. W rodzinie przezywa sie stabilizacje i bywaja kryzysy, ale Ty Jestes za durna by to zrozumiec. Snij dalej dziecko,ze zony maja tak zle i szykuj na samotne walentynki i swieta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja sram na swoją małżonkę i ona bardzo to lubi. Tak więc nie ma obaw do zdrady bo któż na nią nasra tak jaka ja :) :classic_cool: prawda kochani?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja sie zastanawiam skad sie biora takie kretynki jak autorka, cos mi sie wydaje ze pochodzi z mniejszej lub wiekszej patologii ale jednak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo u kobiet jest tak daja przed slubem ........ a pozniej mysla:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
znam pewnie z 5 czy 6 lasek typu autorka, dla wygody pakujacych sie w cudze malzenstwa nawet jesli taka potem wyszla za maz, a zwykle nie wychodza, to i tak mezowi nie zaufa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobiety dają,ale komu? Chyba nie wibratorom tylko facetom z krwi i kości... I skąd mają się brać dziewice hm? Nie trzeba bzykac przed ślubem to będą. Niech to się tyczy obydwu płci. Nie ma żadnych przywilejów dla facetów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak tak moja droga! nudza sie tą sama osoba obok siebie, tym samym ciałem, chca nowego- proste. Jak masz grono facetów wokól siebie i beda szczerzy, to własnie to podaja jako powód. Mozesz byc miss swiata, ale jak juz mu sie "opatrzyłas"to pojdzie do czegos nowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie osmieszaj sie dziewczyno. Weszlam na Twoj profil i widzialam notke sprzed paru dni jak sie zalisz na tego swojego zonatego kochasia. I taka Jestes szczesliwa,ze skowyczesz na cafe? Sobota a on ze swoja zona a Ty na cafe ;Aaaaauuuu, Haaauu,hauuu,haaauu. Tak na marginesie, nie wierz w te bajeczki jak on gada,ze Jestes najlepsza,najwazniejsza. :-) Jakby tak bylo to by Cie nie ukrywal i z kochanki awansowalabys wyzej. Mojej znajomej wiesz jak mowil jej zonkos? Ze jest najcudowniejsza, wyjatkowa, chwalila mi sie ze nazywal ja "Finezja" ....a jak zdrada wyszla na jaw podobno mowil zonie,ze Finezja to nazwa pizzerii :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Faceci są żałośni. nie wiedza co to milosc.Niektóre kobiety też mają k***wska naturę ale trzeba mieć indywidualne podejście do każdego. Nie wyobrażam sobie skrzywdzić człowieka który na to nie zasługuje albo klekac u stóp czlowieka nic nie wartego, który potrafi grać. Źli ludzie powinni być ze złymi , a dobrzy z dobrymi, ten świat jest p******y.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak beda szczerzy? wiesz, facet ktory ma rodzine a nie tylko doope do sprzatania i ******** nie NUDZI sie w zyciu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś po 1 nie faceci tylko mężczyźni po 2 nie ma przywilejów dla mężczyzn tylko kobiety chcą doświadczonych więc mężczyzna musi się puszczać by imponować kobiecie doświadczeniem po 3 same nie chcecie być w związku z prawiczkiem a czepiacie się autorki, że sypia z cudzym mężem Jestem prawiczkiem i rozumiem autorkę. Brzydzi się prawiczkami i chce doświadczonego seksualnie mężczyznę więc bierze się za żonatego to zrozumiałe. Zresztą same piszecie, że "prawiczek nie może być fajny" i "fajni mężczyźni są zajęci"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja nie mowie ze sie nudzi brakiem obowiazku- nie zrozumiałas. Nudzi sie daną kobieta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z ciebie szmato taka pani inżynier jak z koziej dopy trąba :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ciekawe... skoro mu sie znudzila powinien zabawke wyrzucic i kupic nowa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mężczyźni to zbyt godna nazwa dla was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawdziwe kobiety nie patrzą na doświadczenie, ale tez wiadomo, z ofermy nie zrobi się Boga więc niektórzy muszą chociaż imponowac doświadczeniem ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no i własnie zabawke wyrzuca i bierze nowa- ale wyrzuca tylko na zasadzie ze sie nia nie przejmuje, skoro zdradza-ale za to ma tzw dom, wyprane , posprzatane, dzieci ogarniete. Jeden kredyt na dom i auta juz ma, wiec po co mu kolejne? takie zycie niestety, facet kalkuluje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Możesz wyjaśnić z jakiego powodu jesteś prawiczkiem? I ile masz lat? Tylko szczerze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś nie faceci tylko MĘŻCZYŹNI!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś gość dziś nie faceci tylko MĘŻCZYŹNI! Dla mnie szmaciarze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×