Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Kiedy największą masz przyjemność z dotyku w ci..pce w środku?

Polecane posty

Gość gość

tzn. macie jakiś moment że dotyk w środku jest przyjemny i jak? nie chodzi o łechtaczkę z zewnątrz.. tylko w środku, jak coś miłego się czuje? czy tylko męskie przyrodzenie, czy coś innego jest lepszego, bo mam dosyć tego samego ciągle :-( potem po porodzie pewnie jeszcze gorzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak lubię dotyk moich delikatnych rąk, fajnie się to czuje, jak jestem pobudzona dobiero wtedy wpuszczam faceta do środka innaczej za duze szkody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W środku to zazwyczaj nic nie czuję :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podobno niektóre jednak potrafią, przed pobudzeniem i w trakcie orgazmu - ale to już trudniejsze; podobno to jest takie uczucie że musisz mieć coś w środku żeby dojść na 100%, dlatego pytam, bo ja widocznie mam z tym problem (i nie piszcie o tych miesniach, cwiczeniach bo to raczej przereklamowane jest)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam czasami tylko mrowienie lekkie i tyle:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wtf

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak mam w srodku penisa, to musze sciskac go miesniami pipki rytmicznie i pocierac sie..tak zeby cały wszedł..ja jest bardzo wigotno..w ktorym momencie mam orgazm..srednio po ok15-20 min

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"(i nie piszcie o tych miesniach, cwiczeniach bo to raczej przereklamowane jest) " jak przeraklamowane, ja bez tego nie dojde nigdy!! :D hahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak penis lub paluszki chlopaka wejdą do środka to czuje się takie cudowne wypełniające uczucie nie do opisania.. Aż chce się jeknac i przymknac oczy.. tylko musi wejść głęboko. Jest wtedy odlot

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale co? chcesz żeby nogi mieć max wolne? jak to czujesz, bo ja nie kumam tego "wypełnienia" - bo chyba nie chodzi o ten "guziczek" łechtaczki? nie mam tego uczucia że musze coś wsadzić, w ogóle nie czuje tego :-( napiszcie jak wy macie chociaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie,łechtaczka jest ma zewnątrz. czuje ze robi mi się ciepło w cipce i zaczyna pulsowac zaraz po tym czuje ze mam mokro i jak wejdzie to jest tak blogo. nie wiem jak to opisać. nie da się opisać tego uczucia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
punkty u,a,c,g są odpowiedzialne za niewiarygodne orgazmy to co wy macie to pipidowki a nie orgazmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O matko jakie niedouki tu piszą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
doświadcza tylko 0,01% kobiet z punktów u,a,c,g odpowiedzialne za PRAWDZIWE orgazmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to ten kluczowy efekt wypełnienia polega że MUSICIE coś mieć w cipce, bo sama, bez niczego - to tego nie czujecie? tak? to jest ten moment przed skurczami całkowitymi tak jak facet - jak sadzę ma coś takiego że musi ocierac na zewnątrz, przy tym masz coś że musisz do środka coś miec,żeby ci..ka miała coś "jakby zasysać" ściskać i czuć to w środku, bez czegoś w ci..ce chyba tego nie ma bo są same skurcze..? nie wiem czy tak to macie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to jazda rzeczywiscie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wtf

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×