Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Kobieta bez mężczyzny nic nie znaczy

Polecane posty

Gość gość

Ma nudne życie, robi się zgorzkniała z samotności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ty podziel się tym co brałeś nie bądź świnia, niezła faza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja ciotka miała 25 lat męża karciarza-alkoholika. Ona to dopiero zrobila sie zgorzknIala. Na chłopów patrzeć teraz nie może.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem kobieta, nie mezczyzna (autorka tematu). Widze to po sobie i moich kolezankach ktore sa bez faceta, mamy 30 i wiecej lat. No i co mamy? Praca, dom, czasem jakies wyjscia. A patrze na pierwszy lepszy blog gdzie dziewczyny chwala sie swoimi facetami. Jak ich nie mialy to tematyka bloga byla taka sobie, jak jakiegos maja to juz wszystko, lepsze biuchy, podroze itd. Ja juz milosci nie spotkam, dlatego staje twarza w twarz z prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślisz, że z facetem co byś miała?? wiekszosc albo pije albo bije, albo zneca sie ekonomicznie, albo zdradza smiedzacy chłop, nierób co zarobi 2 tys i oczekuje oprania, nakarmienia, wysprzatania i darmowej niani dla swojego potomstwa, serio juz lepiej byc samotna matka, chociaz masz cisze, spokoj i posprzatane, bo wiesz, ze sprzatasz swoj syf, a nie jego, odpada Ci robienie codziennie miesnych obiadów-kupa roboty, bo Jasnie Pan sie zupą nie naje;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta cała miłosc to dobra w bajkach:) zycie to zycie kobieto ile ty masz lat, że w bzdury wierzysz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślisz, że z facetem co byś miała?? xxxxx A co z poczuciem, ze ktos cie kocha, w razie potrzeby zajmie sie toba w trudnych chwilach, masz z kim wyjsc na impreze do znajomych , do kina, poromawiac jak minal dzien, przytulic sie? To nic? Przeciez nie kazdy to alkoholik! A co jesli pan pracuje jako informatyk, adwokat, lekarz, zarabia 10 na reke, jest kulturalny i kocha swoja kobiete?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam 30 lat ;/ Ale jak podlucham rozmow kolegow w pracy na kawie, ze planuja wakacje wspolne albo gdzie jada na swieta, to mysle, ze dobrze traktuja swoje kobiety i przykro mi sie robi... Aczkolwiek kiedys bylam w zwiazku i fakt ze mialam wiecej zmartwien niz pozytku, ale to wynikalo nie z alkoholizmu faceta tylko z niedobrania charakterow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co jesli pan pracuje jako informatyk, adwokat, lekarz, zarabia 10 na reke, jest kulturalny i kocha swoja kobiete? xxx taki trafia się co setnej kobiecie! reszta musi się zadowolić alkoholikami, narkomanami, debilami i tymi co się dowartościowują znęcając się nad kobietami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
taki trafia się co setnej kobiecie! reszta musi się zadowolić alkoholikami, narkomanami, debilami i tymi co się dowartościowują znęcając się nad kobietami xxxxxxxxxxxxx pracuje w korporacji, praa biurowa, ale facetow jest dookola duzo. I oni wszyscy wygladaja na facetow na poziomie, ktorzy dobrze traktuja swoje kobiety. Owszem pozory moga myslic, ale w moim temacie nie mialam na mysli dresow alkoholikow, bo to golym okiem widac na poczatku z kim sie ma do czynienia. Chodzilo mi o to ze jest naprawde wieeeeeelu facetow na poziomie (mowie z perspektywy Warszawy). i ich kobiety maja szczescie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
myślisz, że jak facet wbije się w garnitur i ma pracę przy biurku to jest cudowny dla żony? pożyjesz jeszcze trochę to ci się oczka otworzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobiety potrzebują mężczyzn tak samo jak mężczyźni kobiet... ja np. samotnie za długo nie potrafię żyć czasami pcham się przez to w związki z kobietami z którymi wiązać się nie powinienem... potem się to rozpada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
alkoholik to jest katastrofa dla kobiety.. bywa czasem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
myślisz, że jak facet wbije się w garnitur i ma pracę przy biurku to jest cudowny dla żony? pożyjesz jeszcze trochę to ci się oczka otworzą xxxxxxx mozliwe, ale w sumie tak myslalam... Jak sie przechwalaja wakacjami itd, to mysle ze kurcze, ich kobiety musza byc takie szczesliwe, faceci zaradni, dbaja o nie itd...a o mnie nikt. I to nie o to chodzi ze pieniedzy nie mam i trzeba mi pomoc. Mam, zarabiam, nie20 tys na miesiac, ale na wakacje za granice dalabym rade pojechac. Ale samej nie chce... i tak zycie mija.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko źle ujęłaś temat. Człowiek jest zwierzęciem stadnym i emocjonalnym, więc potrzebuje drugiej płci do założenia stada i zaspokojenia potrzeb emocjonalnych. Jeśli ta potrzeba nie jest zaspokojona to kobieta gorzknieje, bo w twoim wieku biologicznie powinna dawno mieć dziecko. A to czy się trafi na mężczyznę, a nie faceta to już osobny temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobiety potrzebują mężczyzn tak samo jak mężczyźni kobiet... ja np. samotnie za długo nie potrafię żyć czasami pcham się przez to w związki z kobietami z którymi wiązać się nie powinienem... potem się to rozpada. xxxxxxxxxxxxxx faceci potrzebuja seksu a nie kobiety dla jej obecnosci ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja akurat nie chce dzieci i mowie to z pelnym przekonaniem. Raczej brakuej mi fajnego towarzystwa zeby spedzic zycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
trudno sobie wyobrazic, ale o szczesciu w zyciu nie decyduja pieniadze, urlopy, samochody ... ale tez sa rozne pojecia szczescia. Dla ciulacza - jeden grosz to tez szczescie :) czasem trzeba nad tym dlugo pomyslec!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taaa zajmie się toba w trudnych chwilach:D Jeśli miałabyś wypadek i skonczyłabys na wózku 80 procent facetów by odeszło, jesli urodziłabys chore dziecko równiez 80 % ucieknie od takiej odpowiedzialnosci Oparcie to można mieć w rodzicach, rodzinie, a nie chłopu, który z toba jest dla seksu, dla twojego ciała, dla wygody, bo wpadka, miłośc to może odczuwać kobieta, oni odczuwaja jedynie korzyśc z sytuacji:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś - no seksu też potrzebujemy ale nie jest to przecież najważniejsze w związku... seks to bardziej dodatek do życia ważny i przyjemny ale tylko dodatek i tak przynajmniej ja to traktuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Seks to sprawa fizjologiczna, coś jak oddawanie moczu i wydalanie pożywienia. Kiedy nie ma seksu mężczyzna będzie się masturbował. Kobietom radzę z tego powodu nie narzekać bo gdyby głębiej nad tym tematem się zastanowić gdyby nie popęd seksualny wobec Was, to kobieta na świecie wyginęłaby. Taka prawda jest brutalna i pardzo traktuje was rzeczowo, ale męska siła we wcześniejszych czasach właśnie do tego by doprowadziła. Nie byłoby was teraz i zginęłaby ludzkość - gdyby nie popęd seksualny mężczyzn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś - prawda ja zawsze jak się z jakąś spotykam to myślę o tym jak będzie nam w łóżku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś - no seksu też potrzebujemy ale nie jest to przecież najważniejsze w związku... seks to bardziej dodatek do życia ważny i przyjemny ale tylko dodatek i tak przynajmniej ja to traktuje. xxxxxxxxxxxxxxx yyyy to na jakiej podstawie wybierales te swoje dziewczyny, skoro stwierdziles, ze zwiazki sie sypaly, bo partnerki byly nieodpowiednie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Same widzicie po powyzszych odp. po co facet z wami jest:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ależ autorko, z facetami jest dokładnie to samo! samotni faceci również popadają w depresję, nałogi i zgorzkniałość. jeśli kumple mają kobiety, rodziny, to myślisz, że takiemu samotnemu jest łatwo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mezczyzna nie pomaga w zyciu a tylko przeszkadza :( lubie mezczyzn ale trudno znalezc takiego odpowiedniego wiec wole byc sama i fajnie mi z tym ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do autorki: a ty myślisz, że jak już będziesz MIAŁA tego faceta, to ktokolwiek zwróci na to uwagę? to jest tylko w twoim umyśle. a poglądy masz jak z epoki kamienia łupanego. pewnie wyniesione z rodziny patologicznej bo takie kobiety nie wyobrażają sobie życia bez faceta w domu. a czy on pije, gnije i pije, to już nie ma znaczenia, byle by był, żył i tył :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Malo jest samotnych facetow, oni zawsze sobie jakas znajduja, zawsze... A po drugie nie pochodze z rodziny patologicznej, mowilam, ze fajnie byloby miec faceta na poziomie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znam wiele kobiet ,ktore juz zadnego mezczyzny nie chca i maja fajne ,interesujace zycie,sa wolne i niezalezne, tylko niektore chca miec dziecko i same je wychowywac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poza tym to nie chodzi o to, zeby ktos to zauwazyl, tylko ze mialabym fajniejsze zycie majac druga polowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×