Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wafelek waniliowy

Kobieta po 30 jest juz wrakiem taka prawda. Wasza cipność to mit.

Polecane posty

Gość wafelek waniliowy

jej ci/pa była wielkokrotnie pzredmiotem uzytku przez innych, rozstepy, cellulit, sadło na brzuchu fuuj......ja mozna tak o siebie nie dbac, a panowie dopiero rozpoczynaja zycie:D :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Główka boli i boli, a erotoman gawędziasz pisze i pisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Główka boli i boli, a erotoman gawędziasz pisze i pisze. xxxxxx najbardziej boli prowokatorów jak nikt nie odpisze. lepiej było nic nie pisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
coś w tym jest, że 30, to przełom, bo faktycznie faceci są atrakcyjniejsi po 30 jeśli choć trochę o siebie dbają - wyraźniejsze rysy twarzy, dojrzalsi, a my kobiety siłą rzeczy coraz mniej... a ta przeklęta liczba za nami chodzi krok w krok - tak jak u facetów, ale dopiero po 50...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też mi prowokacja najwyższych lotów. Stek kłamstw i ordynarność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stek kłamstw i ordynarność. xxxxx No co ty ? Poważnie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie stek kłamstw tylko szczera prawda. Moza kolezanka po 30 urodziła dwójke dzieci i teraz wazy 10kg wiecej. ON juz seksu z nią nie uprawia ze zrozumialych powodów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie stek kłamstw tylko szczera prawda. xxxxxxxxx Wlaśnie zjadlem swoje goooowno obrzydliwe bylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moje szczyny smierdza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
spierdzialem sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobiety po 30 mają już zmarszczki mimiczne,kurze łapy i 2 lub nawet 3 podbródki. Niektóre bardzo szybko czas posuwa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bardzo szybko czas posuwa... xxxxx ktos inny posuwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
/////-------:P,--------//////

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21:31 Yyy, ale bzdury. Mam 25 lat, ale mam szczęście do starszych. Miałem kobietę w wieku 35 lat i kobietę w wieku 40, z którą do tej pory się spotykam. Jak je widziałem w bieliźnie to aż mnie ciarki przechodziły. Przy tych dzikich, głębokich pocałunkach robię się twardy jak stal. Takiego seksu jeszcze nigdzie nie znalazłem u żadnej z rówieśniczek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo rówieśniczki sie wstydzą a dojrzała kobieta jest wyluzowana,bezwstydna,zboczona ,bierze co chce i robi co chce z facetem.Młode to kłody,tylko nogi rozłożą i leżą i nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez uwielbiam kobiety po 30 nie tylko za temperament, ale rozwinieta osobowość, obycie, lepiej się gada i są sexi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ok. Zadzwonie i zapytam, czy pojdzie ze mna do wyra kopulowac bez zobowiazan z wiedza, ze mam zone paskudnice i dwoje dzieci, ktorych nie zostawie, bo skichalbym sie i porobil po gaciach. Cale zycie rzne kogos kim nie jestem, a tu nagle mialbym zrzucic maske i pokazac swoja wieprzowata twarz? No way! Poza tym nie wiem jak zadowolic kobiete bo zona nigdy nie byla usatysfakcjonowana, sam zameczylem sie od samozadowalania wiec jestem seksualna kaleka z kompleksami. W tym wieku i po tylu latach abstynencji seksualnej spalilbym sie nawet jakby ktoras chciala cos ode mnie. Poza tym cierpie na paranoje, raczej nic by z tego nie wyniklo bo ciagle dopatrywalbym sie kamer i mikrofonow ukrytych w guziakach, stanikach i ponczochach, tam tez sa oczy przeciez! !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma ideałów -30 młode ładne ale puste i bierne w seksie stare czyli 30+ są "doświadczone" czyli wielokrotnie używane ale za to aktywne ale za to zmarszczone, i obleśne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie kazda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cycki obwisłe, półdupki obwisłe, żółwia szyja, rozstępy, cellulit, zwisające fałdy sadła albo nieustanna dieta odchudzająca, rozpaczliwe próby powstrzymania niszczącego upływu czasu, coraz więcej pudru, botoks, operacje plastyczne, takie są kobiety po 30-ce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co to jest cipnosc ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to jestem stara oblesna pomarszczona i jaka tam jeszcze?- pytanie tylko dlaczego nie moge odpędzic sie od adoratorów?dziwne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pytanie tylko dlaczego nie moge odpędzic sie od adoratorów? xxxxxx psujesz prowokacje idz stad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12,04 Chyba cyfry mylisz ,raczej po 60tce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
faktycznie wrakiem w wieku 31 lat wygladam mlodziej od 90% 25-27 latkow w PL nikt nigdy nie daje mi moich lat wczoraj kupowalam piwo a babka sie zapytala czy na pewno mam dowod? wiec nie pirol autorze o byciu wrakiem i o rzekomym dobrym wygladzie facetow w tym wieku jakos nie zauwazylam to kobiety w Pl sa zadbane i potrafia nawet w wuieku 40 lat wygladac mlodo i ladnie a faceci? wiedniacko ubrami, brzuchy piwne, lysiejacy normalnie aleja slaw z hollywood:D jak widze przystojnego Polaka +25 to az sie ogladam bo to tak rzadki okaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajna dojrzała mamuśka
na mnie tez gapią sie młodsi faceci a urodziłam kilkoro dzieci i jestem grubo po 30tce,za to widzę duzo młodych otyłych dziewcząt z tłustymi włosami jakby ich na szampon nie było stać,ja dbam o siebie mimo skromnych dochodów,nie mam zmarszczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxcx
Wg moich obserwacji w Polsce mamy wysyp Milfów, gorących mamusiek i wszelkiej maści dojrzałych tygrysic. Kobiety dbają o siebie, nawet jeszcze bardziej po 30stce, ubierają się ładnie, perfumują itd. Parę razy miałem sytuację, że spontanicznie mi stanął na widok takich kobiet. Raz jak jechałem tramwajem naprzeciwko takiej królewny 35+. Wychodziła, przeszła koło mnie i pozostawiła tylko kwiatowy zapach włosów. Myślałem, że wyjdę za nią i ją dorwę siłę. 25latek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
in

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesli facet zarabia wiecej to kobieta powinna o niego zabiegac koniec kropka oa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobiety leca tylko na kase i samców alfa a potem płaczą ze ich facet zdradza dlatego uczciwi faceci zostaja sami bk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×