Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Wystroilam sie jak beyonce

Kobieta taka jak ja!!!

Polecane posty

Gość Wystroilam sie jak beyonce

Ten temat powstal z mysla o kobietach takich jak my:) O naszych zaletach i wadach,o naszej codziennosci ,z ktora sie zmagamy,o naszych wyborach, jakie podejmujemy kazdego dnia, o sukcesach i porazkach jakie miewamy. Kazda z nas jest inna,niepowtarzalna ,kaprysna lub nie,z nadwaga albo z niedowaga,ale jedno nas laczy .....jestesmy kobietami. Mozecie pisac o tym co was bawi w zyciu,co smuci,czym sie interesujecie, a moze jest cos co was inspiruje. Zapraszam do dyskusji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wystroilam sie jak beyonce
No ladnie dzien dopiero sie zaczal,a tu taki spioch,poludnie juz jest:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lepiej spać, niż patrzeć jak jakaś dziunia stroi się 3h w łazience. na szczęście jestem wolny od takich napompowanych idiotek. wolność jest darem :) kobiety posiadają za dużo wad: są nadpobudliwe, gadatliwe, pragną niekończącego się zainteresowania (jak nie to foch), zazdrości (mnie na szczęście obcej), obrażają się jak nie esemesujesz do niej 549 razy w ciągu dnia, cierpią na nadgorliwość w zwracaniu uwagi jak ma mężczyzna wyglądać, co powinien robić, ile zarabiać bo przecież chłopak przyjaciółki zarabia 15.000 m-cznie, to i ty chłopie musisz bo inaczej nie pojedziemy na wycieczkę do Tajlandii, a zimą na narty do Austrii, dlaczego nie kupisz sobie nowego garnituru, butów, w późniejszym wieku: nie wstawisz zębów, nie zgolisz brody i wąsów, oglądasz się za innymi...;) ech, podołać wszystkim zachciankom kobiet nie zdołam. dlatego wolę poprzyglądać się jak koledzy marnieją w oczach bo godzą się na to, czego żąda kobieta, z którą są ale w środku krew ich zalewa bo udają kogoś kim nie są. no, teraz czas zrobić sobie jajecznicę na wędzonce i wypić kubek kawy, a potem, kto to wie? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiesz ze monitoring jest karalny ciulu?!!Moze czas tobie zainstalowac monitoring w domu bez twojej wiedzy co??Jakbys sie czył gdyby ktos cie podglądał jakmajtki zmienias co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12:15 - dobrze się dziunia czujesz? bo piszesz nie na temat!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Owsem jak najbardziej na temat!!Bede spac tyle ile mi sie podoba i chuj cie to obchodzi !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jadę właśnie do szpitala chorób zakaźnych....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wystroilam sie jak beyonce
12:14 Kobiety sa emocjonalne ,czasem za bardzo sie przejmuja,a moze to ze im zalezy ,czasem az za bardzo i wtedy popadaja w skrajosci.:) Piszesz tu o kims kto jest bardziej roszczeniowy,ale wiesz mi kobiety jednak sa fajne tylko trzeba je po prostu kochac ,a one odwzajemnia swoje uczucie.:) Fakt jest faktem niezaprzeczalnym ze lubimy zadbanych mezczyzn wiec jak sobie wstawi zeby,pojdzie do fryzjera jest zadbany to tylko na plus.:D Czy naprawde brak posiadania kobiety ,czyni mezczyzne wolnym?jesli wolnosc daje Ci poczucie spelnienia to jestes chyba wyjatkiem,bo w koncu pojawi sie samotnosc.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wystroilam sie jak beyonce
12:23 Czy to cos powaznego? Zycze zdrowia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wystroilam sie jak beyonce
Zawsze szczery Mmhhh lego pricess Co z tym lego szczery:D? Ukladasz?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12:35 - czy nie wydaje ci się dziwnym, że w twoim świecie samotność musi wiązać się z brakiem kobiety? ja kocham swoją niezależność, a kobiety, od czasu do czasu. na stałe, to jednak dla mnie zbyt duże obciążenie i zbyt silna dawka wymagań, oskarżeń, fochów oraz rzeczy, które zakłócają mój wizerunek kobiety. poza tym spełniam się w wielu dziedzinach i samotność ani starość nie zabiorą mi tego; no, chyba, że doświadczę Altzheimer'a ;) świadomość emocjonalności kobiet nie jest mi obca. wolę jednak żywot, jaki dotąd wiodę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego nie pises ze mam fajne czarne getry ubrane abo koszulke białą i że własnie zjadłam gulas?Tego nie widać na monitori gu vzy tylko udajesz ze nie widzisz.Zawsze sie chwalisz co widzisz to teraz tez sie pochwal no dalej!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wystroilam sie jak beyonce
12:55 Duzo jest ludzi ,ktorym doskwiera samotnosc. Sa jednak i tacy co wola niezaleznosc ,i ty wlasnie do takich nalezysz. Widocznie nie potrzebujesz partnerki w swoim zyciu ,bo jestes samowystarczalny. Tylko mam wrazenie ,ze nie masz dobrego zdania na temat kobiet?:P Uwazasz ,ze kobieta zburzylaby Twoj wizerunek?:D No to chyba kasanowa z Ciebie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wystroilam sie jak beyonce
Zawsze szczery Czyli zajmujesz sie lego od strony technicznej to chyba cos skomplikowanego.:) przynajmniej dla mnie. Mozesz napisac cos wiecej?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sisi zlapala faze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba wlasnie ponioslam porazke w moim zmaganiu z codziennoscia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobiety odwzajemnia miłość, ta... bez komentarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wystroilam sie jak beyonce
Czisaz No jak kazdy:D Porazki nie sa mi obce mmhhh niestety. Dzis omal ryby bym nie przypalila na obiad:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13:47 A co Ci sie nie podoba w tym zdaniu ,bardzo ladnie brzmi:,a to jak w praktyce wychodzi to inna sprawa:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czizas, pomoge ci sie otrzepac po tej porazce, pomoc? no wiem, ze nie, ale dzis byl taki altruistyczny dzien :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli zajmujesz sie lego od strony technicznej to chyba cos skomplikowanego x nie do konca, moge oczywiscie rozwinac temat ale z mojego doswiadczenia wiem, ze twoje pytanie jest kurtuazyjne, wiec po co mam tracic czas na odpowiedz? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZS otrzepac mowisz? jak po salatce? NIE no wiem, ze wiesz, sam sobie zgotowales ten los

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sam sobie zgotowales ten los x co ty pleciesz czizas? sam? ze mła? on, ten los, zwyczajnie nie obszedl sie ze mna laskawie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzis omal ryby bym nie przypalila na obiad x jestes wizjonerka zatem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co ty pleciesz czizas? sam? ze mła? on, ten los, zwyczajnie nie obszedl sie ze mna laskawie! x daj ac lze otre, a ty poczywaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×