Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Kobieta z borderline

Polecane posty

Gość gość

Opluwa po to zeby za 5 minut wyznac uczucia.Obraza,odrzuca, zniewaza i trzyma po cichu kilka meskich srok za ogon. Placze po nocach za prawdziwa miloscia do ktorej nie jest zdolna.Doskonala towarzyszka narcyza i innych psychopatow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To żeńska twoja osobowość, męska jest też psychpatyczna, która twoim zdaniem jest gorsza? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Takie baby to psycholki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety jest ich coraz wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wal się frajerze tępy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma juz bordeline tylko fachowa nazwa to choroba afektywna dwubiegunowa typu drugiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po co piszesz bzdury? Zaburzenia afektywne dwubiegunowe i borderline to 2 różne rzeczy!!! Doczytaj zanim będziesz wprowadzac innych w błąd. Do autora: widocznie dala ci niezłego kosza a jesteś od niej uzalezniony skoro piszesz takie rzeczy na babskie forach. Zanim zaczniecie kogoś obrażać może przypomnijcie sobie, że to zaburzenie o które nikt się nie prosił i nikt go nie chce mieć, bo cholernie cierpi. Po ludziach ze schizofrenia albo rakiem tez byście tak jechali? To pokazuje tylko wasz poziom :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta choroba to czyste cierpienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale nie tylko dla chorujących ale i da bliskich. mamy kolegę z borderline. nie bierze leków. uwaza sie za zdrowego i oświeconego. lepszego od innych. w dodatku ma obsesje na punkcie religii. raz rozwieziony a w obecnym związku jego wybranka na podobnym rollercoasterze uczuciowym jak byla zona. w dodatku jedynak, mamisynek, narcyz. znamy sie ale trzymamy się od niego z daleka bo rozmowy nawet o niczym sa meczace i bezsensu. a tych dziewczyn bardzo mi żal. i mówicie co chcecie ale miłość wszystkiego nie uleczy. niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To w 75% dotyczy kobiet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem kobieta z borderline. Nawet nie wiecie jaka to męka, gdy nie jesteś w stanie przewidzieć co za kilka chwil będziesz czuć i myśleć. Nie potrafię kochać, choć zakochuje sie non stop. Tyle ze ja mam typ chwiejny emocjonalnie, nie impulsywny. Każdy uważa mnie za grzeczna i bardzo mila. Raczej nigdy nie krzycze i nie wyzywam nikogo( tzn teraz, gdy jestem na lekach antydrpresyjnych i stabilizatorach nastroju, bo dawniej zdarzało sie)Tylko w miłości nigdy mi nie wychodzi i każdy związek musze popsuć, bo mam wrażenie ze druga osoba nie kocha mnie tak ja ją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Te wariatki to rasowe ...rewelacyjne w wyrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nudno nie jest tornado emocji. Jak masz trochę więcej inteligencji to wytrzymasz a jak nie to w*********j.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
TO NIE CHOROBA TO ZABURZENIE!!! Chorobą są różnego typu psychozy, schizofernia czy wspomniana tu choroba afektywna dwubiegunowa etc. Bordeline to jeden z typów zaburzeń osobowości więc to nie jest choroba! Wszystkie typy zaburzeń osobowości, nerwice, wszelkie fobie, depresje itd to zaburzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o kurcze to znaczy ze ja jestem chora z zaburzeniem...pora umierać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedy jest dobrze to jest bosko. Trzeba się starać żeby jak najczęściej było dobrze. Aż w końcu zostanie tylko dobrze czyli bosko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Smiejecie się a nie macie pojęcia jaki to dramat. Nie życzę nikomu. Mam dość samej siebie. Chyba przestaje ogarniać co się ze mną dzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21.13 równie dobrze możesz narzekac na człowieka cierpiącego na alergie, że dostaje wysypki. Tlumoku na tych objawach polega jego zaburzenie!!! Wstydź się swojej niewiedzy i zamilknij na wieki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Swoją drogą nikt nie zmusza otoczenia do przebywania z nim. Jak nie jesteś w stanie go wspierać to zerwij kontakt a nie narzekasz i obrabiasz d**e choremu w necie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×