Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Kobiety mają znacznie łatwiej w życiu

Polecane posty

Gość gość

To od kobiety zalezy czy facet wejdzie w związek - wymagają znacznie więcej od faceta np. idealna cera gdzie kobieta może dać kilo tapety i nie widać tak dużych wad - nie muszę podrywać mężczyzn - dużo wymagają od życia wszystko na gotowe czekają, że facet będzie zarabiał kokosy i wybuduje dwa domy - nie muszą golić twarzy - wymagają od mężczyzn że będzie idealny z wyglądu jak nie spełnia tego wymogu to nie ma szans na miłość - łatwiej im jest o pracę - nie musza zarabiać kokosów a tego się wymaga od mężczyzn - mają znacznie większe wymagania od mężczyzn jeśli chodzi o wygląd i musi to być model

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobiecie łatwiej o pracę? Chyba na czarno. Bo normalnie nie chcą kobiet bo się boja że zaciaza i pójdą na macierzyński.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ciąża was nie obciąża, a baba zostaje z brzuchem i odpowiedzialnością na najbliższe 25lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widac , ze Autorowi chyba wszystkie kobiety w rodzinie wymarły i jest sam jak palec. Skąd biedaczek ma brac wiedzę o kobietach...z internetu, z telewizji??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
-łatwiej wam jest znaleźć faceta do związku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko ciekawe który facet chciałby zamienić się i być kobietą i np. chodzić w ciąży, urodzić dziecko czy być zależnym od swojego partnera który mu wszystko wypomina. Żaden facet by tego nie wytrzymał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś skąd? z życia realnego, internetu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zostałby któryś sam z dzieckiem, bez środków do życia i podjął pracę za grosze, nie mając z kim dziecka zostawić - wtedy pogadamy komu gorzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś to wy wypominacie bo facet nie jest cholernie przystojny, nie zarabia milionów i nie mam jachtu, odrzutowca chore wymagania i oczekiwania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś faceci zdecydowanie mają gorzej w życiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
często są traktowani przez kobiety jak śmiecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Biedny Autor...gdyby umiał dawać , zamiast tylko oczekiwać, byłoby mu łatwiej. A tak, to narzeka. Facet narzekacz jest odstręczający.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś ja nie oczekuje tylko napisałem, że macie łatwiej w życiu i potraficie tylko narzekać i wymagać od faceta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to nie martwicie się faceci - jesli jest reinkarnacja, w następnym życiu będziecie kobietami to sprawdzicie jak jest faktycznie, bo brak jest wam wyobraźni by to zrozumieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś kobietom jest dużo łatwiej w życiu, z miłości, w szczęściu we wszystkim nie wspominając, że dłużej żyją od faceta tylko oczekują i wymagają tyle, że jest nie realne do zrealizowania bo musi być seksmaszyną dającą orgazmy co sekundę, modela z wyglądu, zarabiającego minimum 100 000zł miesięcznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak na razie to co chwila czytam narzekania facetów i pretensje. Może policz ile tu kobiet narzeka a ilu mężczyzn, choć nie wiem czy nawet czarne na białym cię przekona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćlaluna
Glupi palant troglodyta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś kobiety potrafią narzekac i biorą ruchaczy modeli to nie moja wina, że tacy was interesują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To szybciutko zmień się w kobietę. Polecam Tajlandię na zabieg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie chciałbym należeć do waszej płci bo jest zbyt chamówa z waszej strony i jeszcze to puszczalstwo nie wstyd wam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zmiana płci bez nauki seksapilu, kobiecości nie spełni twoich oczekiwań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
- mój facet nie ma idealnej cery - nikt mnie nie podrywa i mam to gdzieś, a po co ja mam podrywać - mój facet zarabia tyle co ja, a mieszkanie jest moje, nie mam ochoty go zmieniać na inne czy budować dom - muszę golić nogi i pachy, układać włosy, robić makijaż - inaczej nikt w pracy nie traktowalby mnie poważnie - mojemu facetowi daleko do ideału z wyglądu - na początku kariery miałam ogromne problemy ze znalezieniem pracy, tulalam się po bezplatnych stazach - teraz od kiedy mam podwójne nazwisko nie moge awansowac czy znaleźć lepszej pracy, na rozmowach padają pytania o dzieci. Zdejmowanie obrączki nie działa. - nie musze zarabiac kokosów, bo tyle ile mam mi wystarcza. Awansu chcę, bo nie honor mi tkwic dwa lata na jednym stanowisku, kiedy mam wyzsze kompetencje - koledzy o gorszych juz dawno awansowali, no ale przełożony też jest mezczyznay. Mój facet nie musi zarabiać kokosów, najważniejsze, że lubi swoją pracę i jest uśmiechnięty. - model 175cm 100 kg, łysy, okulary? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My zarabiamy tyle samo, bo mamy wspólną firmę. Przystojny dla mnie jest - chociaż większość uważa, że brzydki (niski, rudawy, wylupiaste oczy). Domu nie chcę, mieszkamy w wynajmowanym mieszkaniu i póki co nie planujemy kupić. Podrywana nigdy nie byłam, a do męża ja 'podbiłam' na uczelni. Nie czuję się wyjątkiem. Gadasz o tych milionach, a jakim cudem większość przeciętnych i biednych facetów jest w związkach? W kolko o modelach, to dlaczego w naszej paczce znajomych tylko jeden facet jest obiektywnie przystojniakiem i jako jedyny jest zawsze sam? Jak to jest według ciebie możliwe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo widzę czego oczekujecie w życiu realnym i czytam co tutaj piszecie na kafe, forach? mam cały obraz chore wymagania i oczekiwania, idealny facet pod każdym względem, zarabiający kokosy :( załamujace czego kobiety oczekują od meżczyzn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Bo widze po koleżankach, znajomych, na mieście jak idziecie z wysokim brunetem z ciemną karnacją albo bez, wystylizowany, idealny który jedynie mówi o seksie. Reszte macie w d***e żeby facet normalny mógłby być w związku? nie ma szans kobiety mają nieporównywalnie lepiej w życiu i od faceta wymagają bóg wie czego ideału który nie istnieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a facet musi chodzić na te randki i nie wie czy przy 50 randce będzie z kobietą czy nie? to wy decydujecie czy coś z tego będzie jedynie was interesuje wygląd, kasa, prestiż, pewność siebie czyli wyrywającego każdą panne na ulicy, chwaląc się jaki jestem boski i cudowny reszte macie zdecydowanie w dupie. Nie ważne czy facet wygląda normalnie, jest zadbany jak wy tylko potraficie olać i chamsko go potraktować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdyby nie kobieta, to facet by miał w domu syf. Moja mama zapierdzielaaa w domu ciągle, kupuje jedzenie na życie, gotuje, sprząta, jeździ do urzędu, to ona płaci przelewy, urodziła dzieci i ma niby łatwiej? Mój ojciec wróci z pracy o 16 i jest zmęczony, ale ma wszystko prawie gotowe, bo ja zrobię obiad a on tylko sobie odgrzeje. Jak wraca to idzie oglądać telewizję, potem spać a jeszcze potem jedzie się przejechać samochodem np do babci, bo ona mieszka na wsi a on zawsze z psami na spacer przejdzie i tyle. Mój ojciec nigdy nie pomógł mi w lekcjach. Dlaczego? Bo sam nic nie umie i nie pamięta!! Nawet jak o jakieś łatwe rzeczy się spytamy to,, yyy, nie wiem. Zobacz w internecie albo spytaj się kogoś ''. Niby tak lubi historie a w życiu mi nawet nie pomógł zrozumieć jakiegoś tematu. Natomiast moja matka zawsze o mnie pamięta. Kobiety mają łatwiej w życiu? Hahah, pod jakim względem? Muszą rodzic dzieci, facet nigdy się nie dowie jaki to ból...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Kto ma syf ten ma syf ja potrafię o siebie zadbać i nie mam takich problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś faceci tez żyja w bólu bo nie mogą być np. w związku bo macie zbyt chore oczekiwania i wymagania? Traktujecie nas jak śmiecie podaj, pozamiataj, zarób niczym sługa panny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jedynie potraficie gadać np. o przystojniakach jakich nie widzieliście w metrze i tak codziennie masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×