Odpowiedz na ten temat

kobiety mezczyzn mundurowych.......

• gość 2016.07.11 [12:02]
    Tez jestem tego zdania że to szmaciarzowi do kwadratu. Teraz mają wszystko utrudnione bo teraz pojazdy są mo itorowane i każdy zatrzymany rejestrowany wiec juz mamdatu do kieszeni nie weźmie a często się zdarzało ze proponowali kolacje w zamian za brak mandatu te h00je. Teraz czasy się zmieniły dla kierowców ma lepsze dla nich na gorsze. Za takie coś to sprawa w sądzie i wylot z roboty jak babkę zatrzymają fajna i proponują seks to tylko dyktafon i gotowe.
    Ja zawsze mam w schowku dyktafon i jak widzę patrol i zatrzymują to już się przygotowuje ze w razie czego to nagram tego h00ja i zrobię mu kolo d00py tak ze zmieni profesje. Tez będzie stał na ulicy tyle ze z miota.
    Kiedyś non stop miałam od tego zawodu propozycje świńskie i dlatego na te psy patrzeć nie mogę. Na żadną nie przystałam a proponowali różne prezenty, niech lepiej żonie prezent kupi.
  • Zobacz także: Polki za sterami szybowców

• gość 2016.12.07 [18:28]
    mój mąż po 18 latach pracy w policji patrzy na świat na biało-czarno. stał się pesymistą wracając z fabryki chce mieć spokój a tu się nie do przy 2 dzieci ale jest wyrozumiały do mnie. Boi się o mnie jak wychodzę wieczorem lub na większe zakupy że ktoś mnie okradnie lub napadnie
  • gośćsara 2017.04.26 [00:46]
    Mój małżonek pracował jako sokista. Uwielbiał ten zawód, ja niestety mniej. Możliwość wypisywania mandatów wypaczyła mu rozum bo zawsze tak się dzieje, jak prostym ludziom da się odrobinę władzy. Ale miał mądrego szefa, który zawsze im powtarzał: Szanujcie tę robotę bo nie jesteście żadnymi fachowcami i do niczego innego się nie nadajecie. Mój na szczęście był fachowcem więc mógł odejść do lepiej płatnej pracy, zresztą też na kolei. Nie mam szacunku do mundurowych bo to proste chłopy są. Jeden z najgorszych ucznìów z mojej klasy jest komisarzem policji. Może ktoś powie, że inteligencję ukrywał. Bzdura, to była i jest tępa dzida. Ale mundurowym trzeba zazdrościć tego, że mają tak wysokie uposażenia, że ich żony zamiast pracować utworzyły bzdurne forum do krzewienia kultu swoich sierżantów, plutków lub kaprali.
  • AgaFicka 2017.05.03 [15:48]
    Naiwniaczki to Wy n ie wiecie ze nie wazne jaki mundur to w kazdym Porcie" inna hehe.
    Nie slyszalyście o tej aferze sprzed 3 tyg bodajze w Sosnowcu jak zona nagrala meza akurat podczas zdraty w wozie ?
    https://www.youtube.com/watch?v=o7amcv2DTE8&a mp ;feature=youtu.be
  • gość 2017.08.23 [09:58]
    Mundurowi zdradzają na prawo i lewo usmiech.gif
    Wiele małżeństw już poszło się pieprzyć przeze mnie.
    Nie zdradzam i nie wdaje się w romanse, po prostu pokazuje żonom wiadomości na fejsie czy smsy jakie dostaje.
    Smutne ale inni mężczyźni tak nie robią. Ci w mundurach myślą, że każda padnie przed ich ubiorem a żona się nie dowie.
  • gość 2017.08.23 [12:18]
    Bo mundurowi jak tu wyżej pani jedna pisze tępe dzidy i się z tym zgadzam. Z mojego liceum same tępaki po znajomości do policji przyjęli bo co oni by robili? żadnego fachu w ręku tylko deski do tartaku nosić a tak to pan policjant jest i bać się trzeba. Stoi go to na drodze z radarem i się mądrzy. Jak mnie taki zatrzymuje to mam ochotę mu w pysk napluć a oidejrzewam; ze zadania z fizyki na poziomie 1 klasy gimnazjum by nie ruszył slabeusz jeden z drugim.
  • gość 2017.08.23 [12:22]
    Racja
    to proste chłopy są i ograniczone i w tych ograniczonych mózgach im się poprzestawiało i im się wydaję , że wszystko mogą, zakompleksione dopki.
  • gość 2017.08.23 [12:26]
    Żony ich też zdradzają tylko oni o tym nie wiedzą bo siedzą c***y znudzone same w dimu z dziecmi to co innego im do głowy może przyjść, tylko romans za romansem, chyba, że któraś brzydka jest to nie.
  • gość 2017.09.13 [11:06]
    zawsze z nimi sa jakieś problemu jak nie zdradza to pije, jak nie pije to wyżywa się i tak w kółko coś. NIe można z nimi stworzyć całkiem normalnego domu....

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...