Odpowiedz na ten temat

kobiety mezczyzn mundurowych.......

• zdegustowanakrewetka 2016.07.11 [08:21]
    Ja też uważam, że mundurowi to jednak inny, specyficzny rodzaj ludzi. Mają władzę. Nawet jeśli tego nie okazują, to czują że mogą więcej. Słuchać mi się nie chce, a jeszcze bardziej żal mi kobiet, które mówią, ze mundur ich kręci. Kręci owszem, mnie też kręcił ale gdybym była mądrzejsza, to nigdy nawet na takiego bym nie spojrzała. Zgadzam się - piją, kłamią i zdradzają - to jedyne, co można o nich powiedzieć. Robił to ON, robili jego koledzy i kryli się nawzajem. Zdarzają się przypadki i tu podkręslam PRZYPADKI, którzy są w porządku wobec żon, rodziny. Reszta ma skutki uboczne życia w presji pod tymi beretami.
  • Zobacz także: Polki za sterami szybowców

• gość 2016.07.11 [12:02]
    Tez jestem tego zdania że to szmaciarzowi do kwadratu. Teraz mają wszystko utrudnione bo teraz pojazdy są mo itorowane i każdy zatrzymany rejestrowany wiec juz mamdatu do kieszeni nie weźmie a często się zdarzało ze proponowali kolacje w zamian za brak mandatu te h00je. Teraz czasy się zmieniły dla kierowców ma lepsze dla nich na gorsze. Za takie coś to sprawa w sądzie i wylot z roboty jak babkę zatrzymają fajna i proponują seks to tylko dyktafon i gotowe.
    Ja zawsze mam w schowku dyktafon i jak widzę patrol i zatrzymują to już się przygotowuje ze w razie czego to nagram tego h00ja i zrobię mu kolo d00py tak ze zmieni profesje. Tez będzie stał na ulicy tyle ze z miota.
    Kiedyś non stop miałam od tego zawodu propozycje świńskie i dlatego na te psy patrzeć nie mogę. Na żadną nie przystałam a proponowali różne prezenty, niech lepiej żonie prezent kupi.
  • gość 2016.12.07 [18:28]
    mój mąż po 18 latach pracy w policji patrzy na świat na biało-czarno. stał się pesymistą wracając z fabryki chce mieć spokój a tu się nie do przy 2 dzieci ale jest wyrozumiały do mnie. Boi się o mnie jak wychodzę wieczorem lub na większe zakupy że ktoś mnie okradnie lub napadnie
  • gośćsara 2017.04.26 [00:46]
    Mój małżonek pracował jako sokista. Uwielbiał ten zawód, ja niestety mniej. Możliwość wypisywania mandatów wypaczyła mu rozum bo zawsze tak się dzieje, jak prostym ludziom da się odrobinę władzy. Ale miał mądrego szefa, który zawsze im powtarzał: Szanujcie tę robotę bo nie jesteście żadnymi fachowcami i do niczego innego się nie nadajecie. Mój na szczęście był fachowcem więc mógł odejść do lepiej płatnej pracy, zresztą też na kolei. Nie mam szacunku do mundurowych bo to proste chłopy są. Jeden z najgorszych ucznìów z mojej klasy jest komisarzem policji. Może ktoś powie, że inteligencję ukrywał. Bzdura, to była i jest tępa dzida. Ale mundurowym trzeba zazdrościć tego, że mają tak wysokie uposażenia, że ich żony zamiast pracować utworzyły bzdurne forum do krzewienia kultu swoich sierżantów, plutków lub kaprali.
  • AgaFicka 2017.05.03 [15:48]
    Naiwniaczki to Wy n ie wiecie ze nie wazne jaki mundur to w kazdym Porcie" inna hehe.
    Nie slyszalyście o tej aferze sprzed 3 tyg bodajze w Sosnowcu jak zona nagrala meza akurat podczas zdraty w wozie ?
    https://www.youtube.com/watch?v=o7amcv2DTE8&a mp ;feature=youtu.be

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...