Odpowiedz na ten temat

kobiety mezczyzn mundurowych.......

• zdegustowanakrewetka 2016.07.11 [08:21]
    Ja też uważam, że mundurowi to jednak inny, specyficzny rodzaj ludzi. Mają władzę. Nawet jeśli tego nie okazują, to czują że mogą więcej. Słuchać mi się nie chce, a jeszcze bardziej żal mi kobiet, które mówią, ze mundur ich kręci. Kręci owszem, mnie też kręcił ale gdybym była mądrzejsza, to nigdy nawet na takiego bym nie spojrzała. Zgadzam się - piją, kłamią i zdradzają - to jedyne, co można o nich powiedzieć. Robił to ON, robili jego koledzy i kryli się nawzajem. Zdarzają się przypadki i tu podkręslam PRZYPADKI, którzy są w porządku wobec żon, rodziny. Reszta ma skutki uboczne życia w presji pod tymi beretami.
  • Zobacz także: Polki za sterami szybowców

• gość 2016.07.11 [12:02]
    Tez jestem tego zdania że to szmaciarzowi do kwadratu. Teraz mają wszystko utrudnione bo teraz pojazdy są mo itorowane i każdy zatrzymany rejestrowany wiec juz mamdatu do kieszeni nie weźmie a często się zdarzało ze proponowali kolacje w zamian za brak mandatu te h00je. Teraz czasy się zmieniły dla kierowców ma lepsze dla nich na gorsze. Za takie coś to sprawa w sądzie i wylot z roboty jak babkę zatrzymają fajna i proponują seks to tylko dyktafon i gotowe.
    Ja zawsze mam w schowku dyktafon i jak widzę patrol i zatrzymują to już się przygotowuje ze w razie czego to nagram tego h00ja i zrobię mu kolo d00py tak ze zmieni profesje. Tez będzie stał na ulicy tyle ze z miota.
    Kiedyś non stop miałam od tego zawodu propozycje świńskie i dlatego na te psy patrzeć nie mogę. Na żadną nie przystałam a proponowali różne prezenty, niech lepiej żonie prezent kupi.
  • gość 2016.12.07 [18:28]
    mój mąż po 18 latach pracy w policji patrzy na świat na biało-czarno. stał się pesymistą wracając z fabryki chce mieć spokój a tu się nie do przy 2 dzieci ale jest wyrozumiały do mnie. Boi się o mnie jak wychodzę wieczorem lub na większe zakupy że ktoś mnie okradnie lub napadnie

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...