Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Kobiety

Polecane posty

Gość gość

Czy to prawda ze kobiety poznajac faceta z gory podejmuja decyzje czy chca miec z nim cos wspolnego czy sa wstanie zakochac sie w gosciu z ktorym od poczatku byly na nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no właśnie o co Ci chodzi autorze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wiem jak inne ale ja mojemu obecnemu dałam kiedys kosza! nie podobał mi sie wizualnie choc nie znałam go tak dobrze, dopiero czas (ok 2 lata) pozwolił mi (na szczęcie nikt inny mi sie nie spodobał wtedy) blizej go poznać, przyjrzec mu się w pracy i w towarzystwie no i jego stosunek do mnie, zaczęłam na Niego inaczej patrzeć i mnie wzięło, całe szczęscie,że żadna z koleżanek podrywaczek go nie uwiodła. Los pozwolił zejsć się razem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja robię tak: - jak gość jest sensowny, to kontynuuję znajomość, chodzę na randki itp. daję szansę na rozwinięcie sytuacji - jak od razu mi się nie widzi to najczęściej szybki seks, wtedy mam coś z życia, a gość 100% że nie napisze nawet. Raz tylko miałam wyjątek, spotkałam się z nim trzy razy tylko na seks, a potem nie chciał się odczepić palant... oświadczyć się chciał :) Od tamtej pory uważam. Jeden raz i nic więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorze niektore od razu kisiel w majtach a inne po jakims czasie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak o co chodzi? zakochał sie i nie wie co dalej:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sory ze tak pozno odpowiadam ale calkiem o tym zapomnialem, ostatnia odpowiedz strzal w 100, zabujalem sie po same pachy.Na tyle ze jak glupi szczeniak bo w sumie szczeniakiem jestem (20 lat) ze postawilem ta kobiete na 1 miejscu, zagralem w otwarte karty i jak nie wypalilo to wiadomo, depresja. Stad wlasnie moje pytanie czy z czasem jest w stanie cos poczuc ale w sumie teraz to bez znaczenia bo z czasem doszlo miedzy nami do troche blizszego spotkania, niestety bez seksu. Jednak stwierdzila po tym spotkaniu ze to koniec znajomosci, nawet w trakcie spotkania jak sie zaczynalo robic goraco to powiedziala ze sie wiecej nie spotkamy. I tak od 2 miesiecy nie utrzymujemy kontaktu a ja nie moge o niej zapomniec a znam siebie i wiem ze jeszcze co najmniej z rok moge sobie z zycia wyciac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×