Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Taka prawda to szubienica :)

Kobiety wolą Pięknych i średnio-inteligentnych niż brzydkawych geniuszy

Polecane posty

Gość Taka prawda to szubienica :)

Piękne dziewczyny o wysokiej inteligencji np: po Akademii Medycznej wolą przystojnych, sex-ownych facetów, o średnich uzdolnieniach -bez studiów, niż brzydkich niskich geniuszy po inżynieryjnych studiach. Chcą mieć w łóżku "pachnące ciastka" 188cm, a nie genialnego grubaska o 168cm wzrostu po Politechnice. Prawda, czy fałasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taka ktośka
no jasne że prawda. W łóżku liczy się ciało a nie mózg. Na co mi 5-ka w indeksie za rachunek różniczkowi jakiegoś bobaska ponizej 170cm - smiech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sensie, ze z tym wysokim przystojnym bez inzyniera przed nazwiskiem bede mniej szczesliwa? jesli narzekasz na brak powodzenia to nie jest wina twojego wyksztalcenia, tylko osobowosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pawda święta prawda
nawet niechodzi juz o wzrost ale przystojby musi byc. i tak jak wyzej zostało juz napisane, w łóżku nie liczy sie " 5 w indeksie" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak zgadzam sie z przedmówczynią.ja nie mam studiów jestem przystojny. A jesli ktos wykształcony ma z tym problem to faktycznie ma problem bo nie jest to kwestia wyksztaklcenia, jesli ktos nie ma studiow nie znaczy to ze jest przyglupawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dla mnie wazniejsza jest twarz
i cialo faceta wiec pierwszy lepszy przecietniak ze 190 nie zrobilby na mnie wrazenia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak juz bedzie zawsze. facet bez powodzenia bedzie obwiniac kobiety a nie siebie, bo "to nasza wina, ze wolimy glupich a przystojnych". Poza tym, czy to nie od tego sie zaczyna? zanim sie wymieni ze soba pierwsze slowa to chyba wyglad decyduje o tym, czy jesesmy kims zainteresowani.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zreszta autor chyba spadl z księżyca a my faceci co robimyzaden nie patrzy na grube kaczuszki tylko na dlugonogie laski..nie oklamujcie samych suiebie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a kto mowi ,ze inteligentny facet nie moze byc "ciastkiem"(?) ? :) i ze na uczelniach medycznych roi sie od pieknych kobiet? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
autor wrzucił wszystkich do jednego wora...i zaraz dopowie ze przystoni sa swiniami sypiaja z kobietami po czy je zucaja..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy ja bedac absolwentem WAT jestem gorszy, bo mam 183cm i jestem brzydki? myslalem ze dowcip o politechnice byl o dziewczynach :D autorze wez sie w garsc zamaist sie uzalac nad soba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkie chca przystojniakow a wszystcy chca pieknosci..a teorie o spogladaniu na dusze i charakter włóżcie sobie do butow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taka prawda to szubienica :)
Dziewczyna po Akademii Medycznej woli za kochanka przystojniaka bez studiów, ale o sexownej twarzy i zgrabnym ciele. Niż grubawego brzydalka ze swojej uczelni który ma wspaniałe oceny i rokuje wspaniałą karierę medyczną. Więc niech mi nikt nie wciska że liczy się dopasowanie wykształceniem. Ba,......, laska po AM wybierze sexownego modela 185 niz wysokiego kolegę 193cm ze swojej uczelni o przeciętnej zwykłej twarzy choćby z najlepszymi ocenami w indeksie. Uroda wygrywa z wykształceniem 10:0. :) Ładna twarz daje duzo rozkoszy erotycznej kobiecie i żadna się nie oprze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wniosek z tego taki, ze nie ma glupich studentow, brak wyksztalcenia zaraz wiaze sie z brakiem mozgu i tylko wyksztalcone i piekne kobiety moga chcec przystojnych facetow. Dobre :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taka prawda to szubienica :)
Wniosek z tego taki, że piekne wykształcone kobiety na pierwszym miejscu szukaja ładnych sexownych facetów, dopiero potem patrza na wykształcenie. A z miejsca odrzucaja wytkształconych lecz brzydkich. Taki jest wniosek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale pieprzycie!!!
A wy faceci może patrzycie tylko na wykształcenie? Pojeby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tdyyfft
Na medycynie nie ma wysypu kobiecych geniuszy. Geniusze trafiają się(lub nie) na każdych kierunkach :P więc nie rozumiem o czym prawisz ;) Prawdziwie inteligentna kobieta ceni tą samą cechę u mężczyzny. Widocznie albo na taką nie trafiłeś albo ty nie jesteś genialny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pięknosc dnia
A ja jestem piekna pania architekt i spie z pieknym panem architektem, i co, zatkalo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k,l
zatkało kakało ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hfshfsdsf
hsg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja taka jestemyyyy
szukam ładnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co za ściema :D Ale się ubawiłam :D:D:D Studiuję stomatologię i nie pamiętam, kiedy ostatnio umówiłam się z "ciachem" ;) Szczerze, to jak chłopak umie poprawnie napisać "w ogóle", to już jest coś, bo zwykle nawet tego nie potrafią :P a o wyglądzie to już nie marzę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wyobrazam sobie byc z mezczyzna glupszym ode mnie, bo bym nim pogardzala :( Niewazne jakie byloby z niego ciacho, z seksu nici bo nie przespalabym sie z kims kto mi nie imponuje. Ale niskich tez nie lubie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×