Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Kobiety wymagają modela dlatego jestem sma

Polecane posty

Gość gość
A to nieprawda. Może trafiałeś na nieodpowiednie kobiety?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autor trafiał tylko na te, które wymagają i dlatego jest sma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś na każdą z kolei? przecież wy księżniczki chcecie mężczyzn wyglądające jak modele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ops! ja nie księżniczka a tym wyglądającym powiem niech dalej wyglądają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Ops ale jesteś kobietą czyli wymagasz modela z wyglądu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie zgadzam się z Tobą tak do końca. To niestety ale mężczyźni są wzrokowcami i dla nich każda kobieta musi mieć 90-60-90. Przeczytałam Twojego bloga, masz rękę do pisania, ale nie zgadzam się z twoją opinią. "Wrzucasz" wszystkie kobiety do jednego worka, a przecież nie każda z Nas patrzy tylko i wyłącznie na wygląd. Uroda nie zastąpi inteligencji niestety. Nieważne opakowanie ale jego zawartość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Kobiety są wzrokowcami chcą przystojniaka z oceną 10 na 10.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Sprawdziłem ponad 200 dziewczyn ty myślisz, że nie widze czego oczekujecie? olewacie przeciętniaków czy brzydalów a chcecie faceta z oceną 10/10 idealnego pod każdym względem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tylko powyżej 10/10 wymagają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w swoim życiu nie spotkałem ANI jednej kobiety która nie wymagała mega przystojniaka do związku hipokrytki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rozmawiałem z tymi kobietami i powiem szczerze mam dośc i nie mam ochoty słyszeć jakiego przystojniaka widziałaś w klubie albo żałujesz że danym dniu nie poszłaś do pubu wyrywać modeli :( i tak co chwile codziennie rozmowy o przystojniakach? czy wy macie jakieś inne zainteresowanie oprócz wyrywanie przystojniaków?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najlepsze w tym wszystkim otyła dziewczyna ważąca około 100kg chce lata tylko wyłącznie za przystojniaka paranoja nie uważacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hm i widzisz że się nie pomyliłam? A czy dziewczyna która jest "puszysta" jest gorsza, inna? Nie ma prawa do bycia w związku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś mówię, że lata za przystojniakiem który wygląda 10 na 10 a nie bierze faceta ze swojej ligi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Model biega po podwórzu z sarną pod pachą i o***tem na ryju i pieje jak kogut w martwym kokonie gołębia obsrańca w sosie z żurawiny liże gałkę oczną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Model biega po podwórzu z sarną pod pachą i o***tem na ryju i pieje jak kogut w martwym kokonie gołębia obsrańca w sosie z żurawiny liże gałkę oczną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiedziałam ze osoby w związkach dobierają się wg pewnej ligi. Czyli, jak sądzisz, puszysta z puszystym, wysoki z wysoką, przystojny z ładną? Masz troszkę "zwichrowane" pojecie doboru partnera. Ja sądzę, ze musi zaiskrzyć a reszta na pewno się dopasuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Model biega po podwórzu z sarną pod pachą i o***tem na ryju i pieje jak kot w martwym kokonie gołębia obsrańca w sosie z żurawiny liże gałkę oczną model obsraniec gołębia hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś na podstawie wyglądu kobiety wybierają partnera do związku. Tak zgadza się o tym tez mówią kobiety żeby się tak dobierać ale zazwyczaj one przecietna czy brzydka chce faceta przystojniaka :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Zgadzam się! Na podstawie wyglądu kobiety mężczyźni wybierają je do związku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I tutaj będzie "solidarność jajników". Ona w miarę ładna kobieta a on z "mięśniem piwnym" zagorzały fan sportu (w telewizji) lubiący podróże (raz w tygodniu do Biedronki). Widzisz jak łatwo przypinać łatkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
weź też to pod uwagę ze nie dlankazdej kobiety ten sam facet będzie przystojny. każdy ma swój gust np. ładna kobieta a podoba się jej zwykły facet nawet z tym brzuszkiem piwnym.. to nie jest tak ze kobiety chcą modeli i przystojnych facetów... ale fakt faktem każdy chce spełnić swoje gusta które są różne. tak jak i przeciętny facet chciał by mieć szczuplutka filigranowa modelkę. a jak dziewczyna waży troszkę woecej to określa ja grubą i ohydną. wiec może troszkę obiektywizmu w tej ocenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś kobiecie nie podoba się facet z brzuszkiem więc co ty za bzdury piszesz? kobiety chcą faceta jak z okładki magazynu pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×