Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nie_lubię_kobiet_z_dziećmi

Kobiety z dzieckiem skreslam od razu - czy dobrze robię ?

Polecane posty

Gość nie_lubię_kobiet_z_dziećmi

Jestem wolnym facetem. Jak każdy facet szukam kobiety , którą mógłbym pokochać. Spotykam różne kobiety. Mam jednak tak zakodowane , że pod uwagę nie biorę kobiet z dzieckiem. Nikt ani nic nie sprawi , że mógłbym pokochać kobietę która ma już dziecko z innym facetem , choćby była najwspanialszą kobietą na świecie. Nie mam zamiaru pakować się w takie związki. Czy wy kobiety czujecie się poszkodowane przez takich facetów jak ja ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zak@CHAna
to twoja sprawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ech, zawsze szczery....
A ja skreslam tepe lalki i rozwodki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze robisz, ale zaraz cie tu zje watacha niedowartosciowanych idiotek po przejsciach... Ale nie martw sie, chocby nie wiadomo co pisaly, to nie dostosuja rzeczywistosci do marzen, a facetow z odpowiednim podejsciem do takich kobiet jest coraz wiecej... Co innego rozwodka np. po 40 albo wdowy, ale co innego panny w wieku 25 lat, ktore zwiazaly sie z frajerem, bo chcialy bad boya, ale tajemniczy "gangsta" okazal sie frajerem z zerowym pojeciem o odpowiedzialnosci. Ale pozostalo im mniemanie o swojej wyzszosci i roszczeniowa postawa, bo nie moga pogodzic sie z nowa sytuacja oraz faktem, ze juz nie sa towarem pierwszej jakosci, a faceci nie chca pchac sie w problemy pt. dzieciata dziewczyna. Opisalem to kiedys w innym poscie (bo i temat czesto przez kafe sie przewija), potem go poszukam i tu wkleje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tissuess
Popieram poprzedniczkę. Choć wiem, ze te dzieci mogą być kochane i wspaniałe, to jednak chyba naprawdę trzeba kochać dzieci aby zaakceptować cudze. Ja jestem kobietą, ale chyba maiałabym też problem. Każdy jest jaki jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kazdy ma inne podejscie,Tobie taka kobieta nie odpowiada,inny pokocha ją i jej dziecko,tak juz jest na swiecie,ze kazdy jest inny i ma inne poglądy. Ja nie czuję się pokrzywdzona przez takich facetów jak Ty ;) Nie zmieniaj sie,jesli tak czujesz,to niech tak zostanie.Jest mnóstwo wolnych kobiet,więc na pewno w koncu trafisz na tę jedyną,bez zobowiązan.A z drugiej strony,co skłoniło Cie do załozenia tego topa?Czyżby własnie takowa kobieta z dzieckiem...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rrezrzre
nie ,ja nie mam problemu jezeli facet mnie skresla poniewaz mam dziecko,to ja jego skreslam,poniewaz z mojego doswiadczenia wiem ze jest wiecej tych co pokochaja kobiete z dzieckiem niz tych co nie,a pisac to kazdy sobie moze co chce,wiem ze w zyciu jest inaczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Nikt ani nic nie sprawi , że mógłbym pokochać kobietę która ma już dziecko z innym facetem" Jeśli jesteś zdecydowany, to po co dzielisz się przemyśleniem? Żeby sprawdzić czy masz rację i inni myślą tak samo? Otóż nie. Różnie się ludziom układa i różne są obiekty westchnień, potrzeby albo poziom akceptacji. Nie musisz się naginac do zdania innych, jeśli miałbyś tym unieszczęśliwic i siebie i kobietę, a przede wszystkim jej dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość whdikhfd
o jej nie macie innych tematow do rozmow, ty sie chlopie chwalisz czy zalisz, bo nie wiem, nie chcesz to nie, nikt cie nie zmusza, nie ma to jak stwarzanie sobie niepotrzebnych problemow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A z drugiej strony, to faktycznie ciekawe, jaki cel mial autor w pisaniu tego tematu. Bo ja zawsze wypowiadam sie w jakims temacie dopiero, gdy ktos o cos zapyta, sam nigdy na kafe tematow nie pisze. Moze autor poznal jakas kobiete i po pewnym czasie okazalo sie, ze ma wejsc w zwiazek z mamusia po rozwodzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tristan123
a mój znajomy rozwiódł się (porzucająć żonę i dwie córki) dla podwójnej rozwódki z dwójką dzieci każde z innym i jej trzecie zmajstrował dziecko i wpatrzony jest w nią jak w święty obrazek.co wy na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hardcore z niego hehe
kazdy z nas jest inny i ma inne priorytetu w zyciu, trzeba to uszanowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fgfddfgfdfdgdfgdfgdfg
on był w związku z żoną i ma 2 swoich dzieci więc temat dzieci nie jest mu obcy. mieszkając z żoną miałby swoje dzieci a zamieszkując z tą drugą ma po prostu inne przy sobie - taka tylko różnica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taa niedobra pupa
jestem właśnie po "przejściach" i nie dziwię się autorowi. Też jak bym była wolna, nie chciałabym faceta z dzieckiem - szczególnie gdyby był to mój pierwszy związek... Nie szukam nikogo bo mi dobrze samej, ale gdyby mnie nagle coś naszło to nawet nie zwracałabym uwagi na takie osoby jak autor -- raczej rozglądałabym się wśród podobnych do mnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taa niedobra pupa- az sie nie chce wierzyc, ze sa kobiety umiejace przyznac sie do bledu a nie miec pretensje do calego swiata plus tony hipokryzji. Wlasnie takie jak ty, ktore mysla i rozumieja pewne rzeczy maja najwieksze szanse na to, ze jeszcze im sie uda, i ze przez zycie nie mozna isc z roszczeniowa postawa wiecznej ksiezniczki. Pozdrowienia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sie kiedyś nad tym zastanawiałem (pod warunkiem że kobieta chciałaby miec kolejne) bo jakoś głównie ten typ kobiet przyciągam. Dzieci kilkuletnie OK. Ale w buntowniczym wieku dojrzewania ? Bardziej mogą sobie przypomnieć kim ojczym NIE jest. I moze większe prawdopopodobieństwo patologizacji. (ps:taka obawa mnie powstrzymuje)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tenia1974
a wdowa po 30 z dzieckiem.... tez skreslasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panna z dzieckiem powinna
powinna miec na ryjuu tatuaz " mam dziecko z jakims fagasem " i po problemie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tindrafjdf
nie czujemy się poszkodowane gdyż tego kwiatu jest pół światu... skąd w ogóle taki pomysł, masz chyba ostro nawalone na bani hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sddewdewdr
dobrze robisz bo takie dziecko przywiaze sie do ciebie a ty je kopniesz w dupe.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jinem
Ale dla mnie to zrozumiale i gwarantuje ci, ze dziala to w obie strony. Kobiety znajace swoja wartosc, atrakcyjne zazwyczaj odrzucaja na wstepie facetow z bagazem w postaci dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dora45
..."Co innego rozwodka np. po 40 albo wdowy, ale co innego panny w wieku 25 lat, ktore zwiazaly sie z frajerem, bo chcialy bad boya, " O co chodzi z tą rozwódką np.po 40? Nie czuję się z tym źle, czy jakoś gorzej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mozna by wiele napisac na ten temat... panowie wiecej odpowiedzialnosci w zyciu za przelane nasienie a mniej bedzie samotnych matek ..... panowie skoro tak raza was w oczy te samotne matki to przestancie je zapladniac i pozostawiac z dzieckiem bo niedorosli jestescie widocznie ..... a wszyscy panowie ktorzy widza samotna matke z dzieckiem powinni powiedziec szkoda kobiety bo podarowala jakiemus mezczyznie uczucie dala dziecko i w zamian zostala z nim sama ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panna z dzieckiem powinna
panna z dzieckiem jest nic nie wartym gównem powinno sie je niszczyc i powinny umierac w cierpieniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie_lubię_kobiet_z_dziećmi
Nie jestem w takiej sytuacji jak niektórzy powyżej sugerują czyli że poznałem kobietę z dzieckiem. Ostatnio byłem na weselu na którym za mąż wychodziła właśnie taka rozwódka z dzieckiem. Niektórzy twierdzili po cichu , że szkoda chłopaka bo ona taki spokojny , nieimprezowy itd.. Ona natomiast ma dziecko z takim niezrównoważonym psychopatą , który w końcu ją kilka razy pobił i się rozwiodła. Chciałem tylko napisać , że bardzo dużo kobiet zaślepionych miłością traci rozum i żeni się z takimi chamami. Oni robią im dziecko , po czym wychodzi szydło z worka. Wolni faceci (bez bagażu w postaci dzieci) nie powinni płacić tak wysokiej ceny za głupotę niektórych kobiet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a czemu zakładacie, że kazda
samotna matka jest ok. a facet, który odszedł jest be? A może to ona jest wariatką a facet jest ok. tylko nie chciał, żeby dziecko codziennie był świadkiem awantur "kochających" się rodziców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×