Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Kobiety z ogolonymi głowami

Polecane posty

Gość gość

Zauważyliście taką modę? Ostatnio coraz więcej widuję kobiet obciętych na zapałkę - oczywiście relatywnie do tego co było jeszcze parę lat temu. Np. dzisiaj mijałam dwie takie dziewczy w centrum miasta - a uwagę zwróciłam, bo sama od kilku lat mam taką fryzurę i jeszcze niedawno to wzbudzało straszne zainteresowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dlaczego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ta nie wzbudza już takiego zainteresowania...może połowa biała, połowa czarna niczym ta pani z baki o dalmatyńczykach ? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to akurat dobrze, że więcej osób będzie miało takie włosy. Nie lubię takiego zainteresowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo mi się taka fryzura podoba? Ładnie mi w niej. Do wszystkich tak chamsko się zwracasz jak ci się ich włosy nie podobają czy tylko do kobiet?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poza tym temat jest nie o tym dlaczego sobie zrobiłam taką fryzurę tylko o tym, że po praz pierwszy zaczynam widywać inne kobiety z taką samą i mnie to miło zaskoczyło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Takiej fryzury nie wybrałabym dla siebie. Nie mam nic przeciwko dziewczynom, które obcinają się w ten sposób. Istotne jest żeby dobrze i ładnie się z tym czuły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnie się zawsze takie fryzury podobały, po prostu zaskoczyło mnie, że wchodzą do "mainstream"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
takich też nie brakuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma nic bardziej beznadziejnego niż te ogolone na łyso aseksualne kobietony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jest, ludzie którzy próbują obrażać innych tylko dlatego,że nie chcieliby ich przelecieć, taki ty np.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobiety z ogolonymi głowami sa aseksulane. Pasuje to tylko lesbijka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To bardzo ciekawe co mowisz, musze sie zapytac faceta czy jest kobieta :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Obecnie średnio 99% młodych kobiet goli się na łyso. Dzięki temu nie muszę męczyć się z czesaniem, myć przetłuszczonych włosów, farbować się, i zbierać wszędzie kłaków :) To bardzo praktyczne rozwiązanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja sam jestem facetem, ale też tak właśnie robię, że maszynką elektryczną do twarzy golę całą głowę :) Dzięki temu nie muszę chodzić do fryzjera i oszczędzam pieniądze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie lubie fryzjerow. Moze dwa razy wyszlam zadowolona, a taka dlugosc 3cm mi odpowiada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Facet z ogoloną głową wygląda męsko, kobieta z ogoloną głową wygląda... męsko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak jesteś męska to tak, ja mam bardzo kobiecą twarz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie się zawsze wygląd takiej ładnej chłopczycy podobał, ale to tego trzeba mieć ładną twarz i kobiecą figurę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W krótkich włosach to ładnie wygląda jedna na milion.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Bo mi się taka fryzura podoba?" x To dlaczego przejmujesz się czyjąś opinią na temat? xxx "Ładnie mi w niej" x Dodaj, że według Ciebie:) xxx "Do wszystkich tak chamsko się zwracasz jak ci się ich włosy nie podobają czy tylko do kobiet?" x Dziunia, dobrze się czujesz? Chamskie było "po cholerę", "strzyżesz", "pudło" czy "o zaostrzonym rygorze"? Mam gdzieś Twoją fryzurę, podobnie jak pozostałych współużytkowników dróg i mostów, trochę za bardzo sobie pochlebiasz z tym wzbudzaniem zainteresowania. Wkurza Cię, że ludzie patrzą na Ciebie krzywo, więc wytłumaczyłem Ci przyczyny. Nie zrozumiałaś - trudno, ja się z tym pogodzę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, mesko. A mnie się jeszcze kojarzy z IIwś, bo takie panie puszczały się z okupantem niemieckim, i za karę były golone na łyso.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mało_stanowczy- nie pytałam nikogo o opinię? Pytałam czy ktoś też zauważył taką nowa modę, czytałeś w ogóle temat czy tak piszesz bo piszesz? Tak bardzo masz gdzieś moją fryzurę, że aż mnie zapytałeś po co ją mam? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×