Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Kocham 35 latke, sam mam 24

Polecane posty

Gość gość

Wiem że to dziwne, ale jak ją zdobyć. Podobam jej się, tylko co dalej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nic, przeleci cię i pusci kantem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Proszę o poważne rady, bardzo mi na niej zależy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jest wolna ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zboczeniec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Musisz przełamać stereotypy. Ona może nie traktować Ciebie poważnie bo może myśleć, że Ty chcesz się nią zabawić. Jak zdobędziesz jej zaufanie, jak ona uwierzy, że chcesz z nią być na poważnie to może coś z tego być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po co ci taka "babcia"? Ona za 5 lat będzie miała czterdziestkę, a ty 29 lat. Masakra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Autorze, Jeśli on też jest zainteresowana to działaj. Co cię w niej zauroczyło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jesli jest wolna to probuj.ja mam 38 a moj kochany 24 i jest ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To miłość od pierwszego wejrzenia dla mnie, autor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaka tam miłość, zauroczyłeś się w starej babie, przejdzie ci szybciej niż myślisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam 35 lat i owszem potrafię zerknać inaczej na młodszych, jednak dla mnie, to dzieci mimo iż sama w ich wieku już czułam się bardzo dorosła. Jak jest wolna (w co wątpię) to próbuj. Ty jej nie kochasz myślę tylko pożadasz i chcesz się czegoś nauczyć. Jak to mówią na starej piczy młody się ćwiczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ona nie jest stara, ja jej dawałem jakies 30 lat, jest pozytywna, fajna z charakteru, bardzo zgrabna, zadbana, uśmiechnięta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie pożądanie, wiem czym jest pożądanie. Ja to czuje w sercu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak długo już jesteś w niej zakochany? Czy to raczej zauroczenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Długo, ponad rok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie zauroczenie, bo kilka razy mi się zdarzyło, i to bylo zupełnie inne, słabe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To musisz się zakręcić dobrze koło niej. Ona ma już napewno w głowie poukładane i głodne teksty jej nie wystarczą, tylko czyny. Działaj chłopaku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trudno Ci coś poradzić w sytuacji kiedy nie wiadomo skąd się znacie. Od czegoś trzeba zacząć. Bywaj tam gdzie ona bywa. Wykazuj zainteresowanie jej osobą. Rozmawiając z nią utrzymuj kontakt wzrokowy. Musisz znaleźć "punkt zaczepienia". Masz spore szanse, ponieważ jak sam zauważyłeś podobasz jej się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niby wszyscy śmieją się z zasciankowosci i ciemnogrodu i chcą być tolerancyjni oraz postępowi, W tym topiku widać jaka jest prawda. Jeśli by była sytuacja odwrotna, tzn kobieta ma 24 lata a facet 35 , to nikt by okiem nie mrugnal. A teksty że 35 latka to stara baba, to chyba piszą 17 letni pryszczaci onanisci. Dziękuję za uwagę i dobrej nocy normalnym i tym o otwartych umysłach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie tak. Jeśli oboje są wolni- to jeśli są tylko za sobą- nieważne ile mają lat!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za 10 lat on będzie miał 35 lat i stanie się starym dziadem ;) 10 w tą 10 w tamtą , wszyscy się starzejemy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam 38 lat, a mój chłopak 27. Jeśli ją kochasz, to traktuj ją jak każdą inną kobietę, którą chcesz poderwać. Poza tym pokaż jej, że jesteś zaradny, zdecydowany, odpowiedzialny i dojrzały. Obawy, które może mieć starsza kobieta: - że młodszy zostawi ją dla młodszej (stereotyp) - że młodszy jest dziecinny (niekoniecznie prawda). O związkach z dużą różnicą wieku gdy kobieta jest starsza, niepochlebnie wypowiadają się nie mężczyźni, a inne kobiety! Gdy czytam taką: SlodkaPaskuda dziś myślę: - mówiłaś o tym już swojej mamie? - rozumiem, że Ty po 35 r.ż. będziesz zachować się jak emerytka. Chociaż stawiam raczej na to, że jesteś przedwcześnie postarzałą, też ok. 30-letnią zgredą z nieudanym życiem, zachowaniem starego ramola i wyglądem 50+ 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O to to!!! Zgadzam się z Panią powyżej:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak zwykle kobieta kobiecie wilkiem. 35 latka to stara baba a 35 latek to młody mężczyzna;) tak oczywiscie uważają kobiety ale te same kobiety uważają też, że 35 latek to stary dziad gdy jego wybranką jest 20latka;) Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja się tylko zastanawiam czy Pani Słodka Paskuda począwszy od 35 roku życia będzie sama się uznawała za starą babę do niczego i nie będzie miała nic przeciwko by jej mąż znalazł sobie młodszą, bo przecież życie z takim starym, rozpadającym się babskiem musi być koszmarem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każdy sądzi po sobie, toteż pewnie Słodka Paskuda ma ze 20-parę lat i już zaczyna się starzeć fizycznie i psychicznie . No i myśli, że każda 30-latka to stara baba, bo ona po 30 taka będzie i kobiety w jej rodzinie takie są . Można zatem zgadywać: pewnie nic jej się nie chce, ma nadwagę, rozstępy, zmarszczki, długie obwisłe piersi i całymi dniami siedzi w oknie obserwując przechodniów .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11 lat starsza baba? Fuuuuj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moj kochany jest o 19 lat młodszy;) i moje już nieidealne ciało kocha namiętnie. Ostatnio swojej siostrze powiedział, że choć nie jestem już młoda to i tak dla niego jestem najpiękniejsza i najukochańsza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×