Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Kocham go dla pieniędzy :(

Polecane posty

Gość gość

Mam chłopaka, który jest starszy 3 lata. Na początku byłam w nim zakochana, a teraz to uczucie wygasło i nie wiem co mam zrobić. Obecnie jeszcze studiuję i nie mam środków finansowych do życia. On jest bogatym i naprawdę przystojnym facetem, opiekuje się mną, kupuję mi drogie ubrania, perfumy i bardzo drogie prezenty, zawsze przywozi i odwozi mnie na uczelnię i ogólnie bardzo się stara. A ja jedyne co mam jemu do zaoferowania to wygląd. Jest mi straszne głupio bo moje uczucia względem jego wygasły i nie wiem jak jemu o tym powiedzieć. Z drugiej strony to jak jemu o tym powiem, to nie będę miała się z czego utrzymać i stracę to wszystko co miałam. Źle się czuję z tym wszystkim wiedząc, że śpię z nim tylko dla kasy. Co mam zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vivien35
To chyba jasne,albo jesteś uczciwa względem niego i swojego sumienia i o wszystkim mu powiesz ze wszelkimi tego konsekwencjami albo żyjesz dobrze i wygodnie w kłamstwie. Czemu napisałaś "Kocham go dla pieniędzy"? Przecież nie kochasz go. Po co założyłaś ten topik,przecież sama musisz zdecydować co dla ciebie lepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
taka glupia studentka??? x rob co chcesz to Twoja doopa i sprawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powinnaś rozstać się z nim. Argumenty materialne przemawiają przeciwko tobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×