Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Silene

Kochankami z reguły zostają mocno zakompleksione kobiety

Polecane posty

Gość Silene

Czują sie wtedy dowartościowane, że zajęty facet je chciał. Niektóre też godzą sie na taki układ, bo są przeświadczone że nikt inny ich nie zechce, więc jeśli nie chcą być same, muszą się godzić nawet na bycie kochanką zajętego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co za bzdura! Znaczy że kochanki się nie zakochują i ich kochankowie w nich też nie? Nigdy nie wchodzi w grę miłość? Leczą kompleksy z zajetymi? A kochankowie też leczą swoje kompleksy z mężatkami ? Miłość nie wybiera. .droga autorko. ..trochę trzeba przeżyć żeby się wypowiadać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co innego kochanki samotne, co innego kochanki mezatki. Samotna jest zakompleksiona, mezatka najczesciej szuka dodatkowych bodzcow emocjonalno-erotycznych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
p******y temat p******a prowokacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kochanką zostaje szmata bez zasad i szacunku do siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem kochanka od dwóch lat. Żoną już byłam i mi wystarczy. Kocham go,on mnie,nikogo do niczego nie zmuszalam. I lata mi opinia innych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawidłowe podejście. .tym bardziej że małżeństwa już spróbowałaś...tylko czy na długo ci to wystarczy? Oby. ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem ,to się okaże. Ale chce żeby jego dziecko miało ojca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Phi, oczywiście. Zakompleksione szmaty lub znudzone a tym samym sfrustrowane mężatki. Same dna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aha. ..znaczy że gdyby odszedł od żony nagle stracił by ojca? Ciekawa konkluzja. ..ale przez kogo? Przez ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lepiej wylewac jad niż normalnie porozmawiać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a nawet jeśli to co w związku z tym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja miałam kompleks dużej głowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś a jego zona o tobie wie? jak dowie się,to rzeczywiście będziesz fruwać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
On na codzien mieszka daleko. Tylko weekandy spędza w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wie .Co może mi zrobić? Nie zartuj . Ja nie mam zobowiązań, nikomu się nie muszę tłumaczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Deviant
Dlatego lepiej nie zadawać się z zakompleksionymi kobietami, bo prędzej czy później większe prawdopodobieństwo że zdradzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Siedzą tutaj osoby które zaglądają w każdy nowy temat i wpieprzają swoje kiepskie komentarza ja jestem przekonany że dłonie i palce mają sprawne bo wciąż piszą. ..i daję sobie rękę obciąć że mają założone cenniki z workiem żeby nie chodzić do toalety żeby nie przegapić nowości. ..po piszcie sobie z dziećmi na NK..DUPKI!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nawet nastolatek powie,że kochanka to kobieta,która szmaci się i żyje jak szczur w kanałach a matki k***iące się narażają swoje dzieci na szyderstwa-znam to z mojej pracy-koledzy wytykają go palcami,bo jego matka jest dziwką,ale co tam___matkę swędzi i ma w d***e opinię i własne dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
Wydaje mi sie , ze autorka bardzo uproscila temat. Byl tu na kafe caly wysyp tematow o kochankach i zawsze wiazaly sie one z ostrymi wymianami zdan. Gdyby to bylo takie proste jak zaklada pierwszy post to nie byloby to zjawisko az tak powszechne i az tak budzace emocje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najprościej wyzywac. Ale życie nie jest tylko czarno białe. I wina nigdy nie leży po jednej stronie. Ale święte żony tego nie rozumieją. Ich zmartwienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś szmaciaro,dobrałaś się do rozporka męża innej kobiety,łajno moralne-bądż przygotowana na jazdę jego zony,byłaby głupia gdyby takiej dziwce pozwalała wpier.... się w ich życie szmaty są agresywne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wydaje mi się ,ze jaest na odwrót --kochankami zostają kobiety ,które są egoistycznymi pewnymi siebie kobietami:)na tyle by udowadniać bycie lepszą np od żony swjego partnera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem byłą kochanką. gdyby ktoś przed kilkoma laty powiedział że nią zostanę wyśmiałabym go. ponieważ gardziłam takimi kobietami.brzydziłam się nimi. niestety życie pisze tak różne scenariusze... dlatego teraz nim kogokolwiek obrażę,zwymyślam lub dokuczę dwa razy pomyśle...a jak ja bym postąpiła w tej sytuacji,jak bym się zachowała... bo tak naprawdę człowiek sam siebie poznaje całe życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo jego matka jest dziwką,ale co tam___matkę swędzi i ma w d***e opinię i własne dziecko x Jedni wytykają całą rodzinę palcami, inni kryją jak mogą oszustów, jakby mieli dostać za to pieniądze. Takie samo dno jak zdradzające szmaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak więc mamy dwa rodzaje kochanek. .a ile rodzajów kochanków mamy? Kochanki to zdziry a kochankowie co zdradzają swoje żony często nawet w pierwszym roku małżeństwa? Jak ich nazwiecie? Super husband? !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
są egoistycznymi pewnymi siebie kobietami na tyle by udowadniać bycie lepszą np od żony swjego partnera. x Aby udowadniać sobie wyższość nad kimś, trzeba mieć bardzo niskie poczucie własnej wartości i dużo kompleksów. Nikt pewny siebie nie potrzebuje udowadniać sobie czegoś w tak żenujący sposób jak nadstawianie tyłka cudzemu mężczyźnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Życie nie jest tylko czarno białe. Sam fakt zawarcia związku, nie sprawi ,że nasz partner bedzie wierny. Związek to praca. Gdyby małżeństwo mojego kochanka było udane, to bysmy się ze sobą nie związali. Gdyby mial w domu wszystko co trzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aby udowadniać sobie wyższość nad kimś, trzeba mieć bardzo niskie poczucie własnej wartości i dużo kompleksów nie załamuj mnie,zakompleksiona kobieta podrywa,flirtuje z facetami?i to jeszcze z zajętymi?Nigdy w życiu.Zakompleksiona kobieta uważa się za gorszą od innych,nawet tych brzydszych i głupszych. Ale wiadomo,kochanki to te złe,albo biedne zakompleksione kobiecinki .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×