Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

kogo wybrać?

Polecane posty

Gość gość

Jestem zabujana w jednym gościu, straszym od dawna, gdyby tylko kiwnął palcem..ale to nie ma szans. Ilez można czekać do 50? Poznałam dwóch facetów i obydwaj sa młodsi..nie preferuje młodszych ale.. 1) podoba mi sie bardziej ale jest nieobliczalny. Niestety znamy sie z rok i jakoś nie możemy sie spotkać choć jakaś chemia jest. Znowu mam czekać aż okolicznosci bedą sprzyjające. To kolega mojego brata. 2) Poznałam jakiś miesiąc temu, umówiłam sie z nim na poniedziałek pierwszy taz tak ooo, ale jest dla mnie za spokojny, nie mamy o czym gadac jak sie widzimy na necie..np umówilśmy sie na poniedziałek, chciałam zeby mi powiedział dokłądnie do jakiej restauracji pójdziemy i cisza...bez kitu..boję sie że sie wpakuje coś i nie bede umiała sie od tego uwolnić.. Czy wypada kręcić z nimi obydwoma bez ich wiedzy? Dopóki czegoś nie poczuje więcej do jednego wtedy dopiero powiem drugiemu ze nic z tego..oczywiscie o ile poczuje bo moje serce jest zajęte. Nie wie czy nie Lepiej byc samemu..sercowe rozterki sa do bani..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×