Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Grzesiuja

Kolejny dzień ciszy między nami, tęsknie ...

Polecane posty

Dziewczynę którą kocham mam kolejny dzień (cichych dni) nie chce być jej kolegą, nie wyobrażam sobie tego ! A jej przykro z racji tego jak się zachowałem... zerwałem kontakt. Życie jest trudne ale czy ja powinienem brnąć w ten związek kumpel-kumpela. A później wysłuchiwać rozmów jaki jej nowy chłopak jest super. A może jest szansa żeby przekonać ją do siebie ? Ciche dni a ona pisze do mnie ... ehhh co robić ? Albo lepiej zapomnieć, chociaż ciężko ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lepiej zapomnieć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie jest tak łatwo :( Był ktoś może kiedyś w takiej sytuacji że zakochał się w koleżance, przyjaciółce a ona nie chciała być z wami albo nwm macie takich znajomych którzy są razem po czymś takim ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mężczyźni nie potrafią kochać, to tylko chwilowe emocje i Idealizacja kogoś z kim nie możesz być. Spokojnie to tylko hormony zauroczenia, przejdzie Ci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie zgadzam się z Tobą że nie potrafią... Poświęcenie swojego czasu dla tej osoby, wparcie w trudnych chwilach, szacunek, spedzanie wspólnego czasu... Taki facet nie potrafi kochać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie, nie znam takich osób, jak ktos mówi nie to znaczy nie, nikogo nie zmusisz do uczucia, a że pisze nadal? a pewnie, że pisze, piesek jej ucieka więc próbuje, byłes idealnym kołem zapasowym, umilaczem czasu, tez bym do Ciebie pisała jakbym sie nudziła ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja miałam takiego kolegę któremu na mnie zależało a ja traktowałam go po kumpelsku. Było mi na rękę że zawsze był kiedy go potrzebowałam ale w momencie kiedy zorientowałam sie że ja dla niego jestem kimś więcej niż kumpelą grzecznie wytłumaczyłam że to się nie uda bo ja go po prostu tylko lubię . Pytasz czy próbować zdobyć jej serce ? NIE !! Im więcej się będziesz starał, tym bardziej ona będzie się czuła przez Ciebie osaczana . Zerwij z nią kontakt i zajmij się swoim życiem , ból minie i za jakiś czas poznasz kogoś, dla kogo będziesz tym jedynym . Zapomnij o niej , to najlepsze wyjście z tej sytuacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×