Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość marc1n24

koleżanka z depresją

Polecane posty

Gość marc1n24

kobietki pomóżcie co zrobic jak przychodzi do ciebie ulubiona koleżanka z depresją...jak jej pomóc ? czy pytać się co jej jest a może w inny sposób jej pomóc np lodami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marc
namów ją na wizytę u lekarza. To się leczy. szkoda czasu by czekać aż przejdzie. Niewątpliwie jednak ciepło i zainteresowanie ostudzone lekko lodami może poprawić jej nastrój, tyle, że na chwile. Depresja powinna być zdiagnozowana, a może to tylko jakiś dół /

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to coś
to może nie jest depresja ale wieeelki dól

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli wielki dół to do psychologa, jesli depresja, to do psychiatry, innego wyjścia nie ma sama nie będzie chciała pójść, trzeba z nią iść, można nawet oszukać dla dobra sprawy, bo może się zapierać rękami i nogami Ale taka wizyta jest konieczna i zbawienna, wiem coś o tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marc1n24
ja może przesadziłem ...ona ma doła wielkiego ...brak ochoty do zycia ..nic jej się nie che ..nigdzie wychodzić , zająć się sobą ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość petronelka
Marcinie...a może ona to robi podstępem i chce żebyś ją jakoś "pocieszył" ..może ona przychodzi do ciebie żeby ci się rzucić w ramiona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nic na sile!!! Wiem jedno, ze w takich chwilach najbardziej pomaga obecnosc drugiej osoby, z lodami czy bez...ale chocby po to aby taka osoba wysluchala, a czasem doradzila, nawet jesli sytuacja jest bardzo ciezka zawsze razniej we dwoje....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość totalnie totalna
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×