Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Kompleksy a mąż.

Polecane posty

Gość gość

Kompleksy mam od zawsze. Nie jestem gruba, aczkolwiek najchudsza byłam rok temu na ślubie, ale później pojawiły się problemy zdrowotne i aktualnie moja waga pokazuje 6 kg więcej. Teraz znowu jestem na diecie. Nie akceptuje siebie, czuję się źle ze sobą. Największy problem pojawił się od kiedy mieszkam z partnerem. Nie chce, żeby widział mnie nago. Nikt nie wie o moich problemach nawet mąż. Kobity moje kochane jak sobie radzicie z kompleksami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może masz niedoczynność tarczycy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z tarczycą wszystko ok. Wstyd się przyznać, bo jako dietetyczka powinnam odchudzać się zdrowo, ale przed ślubem przesadziłam. Zamiast czuć się dobrze to straciłam energię, mdlałam, z nosa zaczęła lecieć krew, traciłam okres.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pierdoły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kochana to Twoj mąż powinien wiedzieć o Twoich problemie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Daj spokój życie jest zbyt piękne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jesteś pewna, że problem jest z wagą, a nie w twojej głowie? może wcześniej właśnie ważyłaś za mało i teraz masz normalną wagę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to masz meza czy partnera ? bo z Twojego postu mozna zrozumiec, ze masz jednego i drugiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam męża. Aktualnie noszę rozmiar M i nie czuje się ze sobą dobrze. To jest za dużo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie potrzebuje psychologa tylko muszę schudnąć poczuć się jak prawdziwa kobieta, a nie jak wielkie babsko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
168 cm, 66 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiejskie babsko? Jednak masz problemy psychiczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozmiar M, wartości odpowiednie, jesteś dietetyczką która ma świadomość że traci na wadze w sposób niewskazany - zdecydowanie potrzebujesz psychologa albo to provo :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuel
jeżeli uważasz, że różnica wagowa 6kg to być albo nie być w kwestii "czucia się prawdziwą kobietą", to owszem mogłabyś skorzystać z psychoterapii, bo najwidoczniej masz braki poznawcze w kwestii, co czyni wartość człowieka i jak ją samemu poczuć. psycholog naprowadzi cię na właściwą ścieżkę i wskaże, gdzie jest problem, bo ewidentnie nie w 6kg ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie chodzi o 6 kg, chciałabym schudnąć 10-14kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nawet nie chce pokazywać się mojemu mężowi nago. Chciałbym podobać się sobie i mojemu mężowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z niej dietetyczka jak i ze mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja bratowa skonczyla technologię żywienia. Wyglada jak stary telewizor Beryl. Pamięta ktoś?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wspólczuję mężowi takiej przykwaszonej , niezadowolonej żony. A jak schudniesz, to co nowego wynajdziesz U siebie? Odstające uszy? Grube kolana? Za male/ duże piersi? Tak można w nieskończoność. Idź na terapię, najlepiej do ...hospicjum. Tam się nauczysz, że trzeba kochać siebie, kochać życie I cieszyć się każdą chwilą, każdym dniem. Co do wagi..przypuszczam, że za dużo makaronu, sałatek, pizzy, a za mało energetycznego mięsa i nabiału. Codziennie 3 km spaceru i rower. Obie rzeczy na schudniecie i ujędrnienie ciała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Makaron jadam 1 w tyg., pizzy nie jadam, bo jest kaloryczna. Ćwiczę 4-5razy w tygodniu przez godzinę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuel
za mało przede wszystkim warzyw, najlepiej świeżych, a do tego chude białko - ryba, wołowina, jaja i kurczak, ale wiejskiego chowu i dużo ruchu. a nie jojczyć nad sobą przed kompem i się głodzić. lato to idealna pora na zdrowe chudnięcie, bo organizm potrzebuje przede wszystkim płynów, czyli woda, owoce, a warzyw jest ogrom do wyboru do koloru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Piwo słodycze? Z powietrza się nie tyje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuel
ty nie patrz co jest kaloryczne, tylko co daje energię. bo bez energii nie idzie spalić tłuszczu, natomiast głodzeniem się organizm odkłada tłuszcz a spala mięśnie. ale ja to tłumaczę dietetyczce? no i odpowiednia doza zdrowego tłuszczu też jest niezbędna, czyli oliwa, avocado, nawet trochę masła nie zaszkodzi. zresztą przy spożyciu warzyw musi być trochę tłuszczu, aby ułatwić organizmowi przyswajanie witamin i mikrolementów. ćwiczysz, ale jak? tak, żeby budować mięśnie niezbędne do spalania tłuszczu, czy zdzierasz te mięśnie powtarzalnymi ćwiczeniami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Problemy z du/py. Obejrzyj film na youtube z Nickiem Vujicic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiem jak mam się odżywiać, ćwiczę cardio, treningi siłowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Problem niestety nie tkwi w ciele, ale w głowie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Psycholog !!! Jak cwiczysz to wagę masz jak najbardziej ok, psycholog jak najszybciej !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×