Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość agnesaaaaaaaaaaaaaaaaa

Krótka historia randkowania przez internet :(

Polecane posty

Gość agnesaaaaaaaaaaaaaaaaa

streszcze Wam jak najkrocej, miejscami bedzie tragicznie a miejscami komicznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnesaaaaaaaaaaaaaa
moja najnowsza "zdobycz" rówieśnik, niewysoki ale ja mam sama 158 więc było ok. Mentalnie- wyżyny porozumienia pierwsza randka - kawiarnia, kino

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnesaaaaaaaaaaaaaa
przed pierwszym spotkaniem zdziwiło mnie, że ani razu do mnie nie zadzwonił tylko słał mnóstwo smsów. Przez miesiąc znajomości nie zrobił tego nigdy, bo miał pakiet tylko z smsami i szkoda mu było parę zł na telefon :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnesaaaaaaaaaaaaaa
na pierwszej randce zapłacił w kawiarni te 20 zł. Powiedziałam, że w takim razie ja zapłacę za kino. Byłam pewna, że nie zgodzi się na to ale stał obok mnie przy okienku a ja nie pamiętam kiedy czułam się bardziej zażenowana :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnesaaaaaaaaaaaaaa
potem ustalił się system, że płacimy na zmianę i było to dla mnie ok, gdyby nie na ostatnim spotkaniu gdy była jego kolejka stało się coś dziwnego. Przyniósł bon z pracy do pizzerii na najmniejszą pizzę i 1 piwo. Potem przyszli jego znajomi i się do nas dosiedli. Z tej pizzy zjadłam 1 kawałek, wypiłam 2 piwa (16zł). Za wszystko zapłacił jego kolega, chciałam mu oddać pieniądze ale się nie zgodził. Powiedział, że to drobiazg. A reakcja mojego przyjaciela, który miał tego wieczoru kolej płacenia? Stał obok mnie jak gdyby nigdy nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnesaaaaaaaaaaaaaa
i najlepsze - seks :) na przedostatnim spotkaniu doszło do konkretów. Okazało się, że jego penis nie miał nawet 10 cm. Jego moszna zaczynała się w połowie penisa, więc mógł wsadzić połowę. Do tego nie chciał stać. Gumkę musiał zaczepić o jaja :( ja na wskutek ocierania doszłam 4x a on w ogóle. Mam traumę po tym seksie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hahahah a to dobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Piszcie dalej o randkach z nieudacznikami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnesaaaaaaaaaaaaaa
no i nie byłam mu w stanie powiedzieć szczerze, że nie chcę z nim być z powodu skąpstwa i penisa. Po co dobijać biedaczka? Współczuję następnej jego dziewczynie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to niezle ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnesaaaaaaaaaaaaaa
mam jeszcze jedną historię :) facet trochę starszy ode mnie, 100 km odległości Jeszcze nigdy z nikim mi się tak świetnie nie rozmawiało, bratnia dusza normalnie :) po tej pierwszej randce zaczął słać jakieś smętne smsy, co minutę. Wkurzyło mnie to i mu powiedziałam na odczepnego, żeby dał mi spokój, bo szykuję się na randkę a on zaczął mnie straszyć, że już do mnie jedzie i znajdzie mnie w każdym lokalu w moim mieście. Jak potem sprawdziłam w telefonie wysłał mi tamtego wieczoru ponad 300 smsów :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja poznałam faceta w sieci ale to był zwykły flirciarz- bawidamek- amator łatwego "zakiszenia ogórka". Miał na koncie sporo kobiet i wciąż przechwalał się, że "jest dobry w te klocki" :). Przyznam się, że nie skusiłam się, żeby to sprawdzić. Zerwałam tę znajomość choć trwała pewien czas. W necie to same męskie odpady i życiowe "przegrywy". Uważajcie dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do Autorki: z tym pierwszym skąpcem- "popaprańcem" skusiłaś się na seks??? No chyba, że to provo i fantazje....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnesaaaaaaaaaaaaaa
stwierdziłam, że to tylko pieniądze no i to, że mentalnie byliśmy świetnie dopasowani. Poza tym iskrzyło. Potem po tym beznadziejnym seksie powiedziałam mu, że nie chcę tego na razie powtarzać, bo dla mnie stało się to za szybko. On obiecywał, że za drugim razem będzie lepiej. Kolejna randka to ta kiedy była jego kolej i miał to gdzieś, więc stała się ostatnią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22:30 pakujesz się do łóżka z byle kim i twierdzisz że w Internecie same popaprance i przegrywy? Ja chyba śnie , dla mnie to jest niepojęte bo ja do łóżka poszłam po 2 latach związku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I doszłaś 4 razy?? Z kimś takim? To jednak musiał niezły być :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnesaaaaaaaaaaaaaa
niektórzy idą do łóżka szybko, niektórzy wolniej. To nie powód do oceny. Czy ja Cię wyzywam od cnotek? Niech każdy robi według siebie :) a propos 4 orgazmów - to ja jestem dobra, zawsze szybko dochodziłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cnotka to nie obraza akurat , raczej komplement :) trzeba się szanować , bo jeśli kobieta sama się nie szanuje to facet też tego nie będzie robił , ciekawe dlaczego te które "dały " później sa szczesliwsze i mają lepszych mężów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dajcie kolejne historie o małych penach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To wielki pech trafic na az tak malego penisa. Wiekszosc ma jednak sredniego. A tu 5 cm????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej, fajne te twoje opowiadania :) Jak masz jeszcze jakąś historyjkę to dawaj. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Agnesaaaaaaaaa ile masz kat slonko? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×