Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Ksiązę mały i osiołek

Polecane posty

Gość gość

Ksiązę i kompan jego osioł Kpiarski Poszli razu jednego na turniej rycerski. Nagrodą miała być ręka królewny lecz księcia dopadł płacz żewny (na wspomnienie matki niebogi co ją ogarnął sen błogi). Jak długi legł na glebie A osioł nad nim się kolebie. Turniej już ukończony A ksiązę nadal nie ma żony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to znaczy: rzewny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A teraz smutni do zamku wracają, oczy w ziemię pod stopą wbijają, poddanych zamku nie witają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A na zamku komitet powitalny wznosi już okrzyk chóralny na cześć zwycięzcy turnieju coś na kształt dytrocheju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
KsiąZę na nich nie patrzy w głowie jeno trzy słowa waży: jak tu uciec niezauważony (czwarte dodaje niezrażony)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i w te pędy ucieka do komnaty swojej pełen myśli niewesołej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jakie to myśli później się dowiemy bo teraz bohatera nowego dodajemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Akt I Ksiązę tańczy z miotłą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koń świrgnięty
ja chcę być bohaterem tej bajki, a nie jakiś głupi osioł!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ksiązę jak każde ludzkie jestestwo każdą porażkę przemieni w zwyciestwo. Już za porządki się ima miotłę do ręki chwyta i jak nią wywijać nie zacznie tu sobie sprzątnie smacznie tam sobie kurze wymyje i aż z radości niczym kanarek wyje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nagle wchodzi rozebrana królewna i pada plackiem ze śmiechu na królewską posadzkę bo właśnie otrzymała esemesa od Zorro że ten przybywa by zdobyć jej serce ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A osioł Kpiarski i koń kompan jego śpiewają odę ku czci onego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
książę z wrażenia miotłę z rąk wypuszcza i do królewny się zapuszcza... - a ty co tu naga robisz, fugi złobisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i książe płaczem się zanosi bo już doprawdy nie znosi jak niecne tematy o goliźnie uśmiercają w nim miłość bliźnią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
- ło matko, a ty ktoś,wariat jakiś,miotłę niańczysz i z nią tańczysz? nie no, lecę założyć jakąś kiecę, ale tu wrócę niebawem, a ty strachu na wróble wytłumaczysz mi co w zamku moim robisz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Księzniczce rzuca kawał szmaty coby oblekła swe nikłe kształty a fugę zleca komu innemu majstrem Patrykiem zwanemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak powiedziała tak zrobiła i z komnaty w mig wybyła :) inaczej by się przeziębiła :D Akt II - rozmowy kontrolowane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Królewna jednak ustąpić nie chce próżność księcia mile łechce odziana już w szmatę byle jaką nie straszy w zamku nago.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rozmowę poważną z nim prowadzić pragnie prosi go na stronę ładnie. osła na świadka prosi w sercu żal wielki bowiem nosi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wchodzi ubrana od stóp po tułów oraz głowę, księżniczka o nie przeciętnej urodzie i niezwykłej jak na czasy współczesne mądrości i filozofii życiowej: - wyjaśnij mi mocium panie, mocium panie me wezwanie :D co robisz w mym pałacu i do czego zmierzasz, tańcząc z miotłą w tej komnacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a żal o to miała że robota i fuga jej uleciała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość szarriiikkkk
scisniol zal d**e osiolkowi a ze,osiolek to dobrze mu to robi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
obok postaci już znanych szarika jeszcze poznamy pies to bardzo dobry ponoć ma w słowach wielką moc jak coś rzeknie to nie żarty uwagi czytelnika on warty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Królewna na księcia nieufnie spogląda słow jego bez skutku wygląda bo książę w usta nabrał wody i dla własnej wygody na otomanie się ułożył nogę na nogę założył na królewnę od czasu do czasu patrzy i tak gada sobie trzy po trzy: królewno droga nie dobra to chwila bo mnie insza jest miła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewka słów jego nie słucha jedną myslą palona że w sercu jego musi być tylko ona uśmiecha się od ucha do ucha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
popie/przone to trochę ale kontynuujmy. książę : komnata jest moja, właśnie wróciłem z turnieju. wyżłopiłem piwa beczkę i z turnieju du/pa blada, tak się składa,więc z rozpaczy i zamętu wziąłem miotłę i tańczyłem, ale wtedy zobaczyłem ciebie nagą pani w spazmach śmiechu na posadzce, i zdębiałem, zbaraniałem, nawet z osłem rozmawiałem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no dobra, to teraz ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to musi być właśnie ta wymarzona, wymyślona własnie ona moja królowa co mnie tam z osłem gadki czy na turniejach jatki mnie w głowie niewieście szatki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A za oknem słychać wycie osła do wtóru który właśnie zapisał się do miejscowego chóru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
księżniczka: to być nie może. lecz mnie nie martwią twoje słowa. tyś znany fircyk jakich wiele, i na umyśle i w swoim ciele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×