Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Szary jaskier

Księżniczka czekając a na ksiecia

Polecane posty

Gość Szary jaskier

Dlaczego kobieta jeśli ma 30-40 lat(no,powiedzmy mniej więcej)jeśli dotąd nie wyszła za maz uważana jest za księżniczkę,która kręciła nosem ,w młodości spotykała się z bad-boyami to teraz ma za swoje i jest sama. I ze byula wybredna, przebierala w mężczyznach za miast skupić się na jednym z nich?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
uważam, że takie określenie jest bardzo krzywdzące. nie każdy miał to szczęście, by poznać i związać się z właściwą dla siebie osobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja na nikogo nie czekałam, byłam po prostu za brzydka zeby ktos sie mną zainteresował, miałam kilku kolegów, ale kazdy z nich mówił ze kumpela ze mnie fajna , mam duzo zalet i w zasadzie to chciałby do związku kogoś takiego jak ja z charakteru ale ładniejszego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A dlaczego samotny facet w tym wieku nie jest określony jako:książę czekający na księżniczkę?Tylko mówi się,spokojnie jeszcze sobie znajdzie kobietę,25 łatki za takimi szaleja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a tak się mówi? raczej "coś z nim musi być nie tak, że w tym wieku jest sam"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szary jaskier
No nie zawsze.Czasem się mów,ze cos z nim nie tak,a czasem ze spokojnie jeszcze kogoś sobie znajdzie.A kobieta(dobra,ja rocznik 77),uważana za taka co to przegrała juz życie bo dziecka juz nie będzie,męża tez nie ma. I cytuje jedna wypowiedź:zostali ci tylko starsi panowie 50plus,wdowcy,nie nadający się do niczego rozwodnicy.Bo normalny rownolatek nawet na mnie nie spojzy.Grejt:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Książe tak książe będzie na kanapie leżał z piwem i wołał jeść a kelnerka będzie księcia obsługiwać a książe jak trzeba to uderzy a potem książe sobie p****** i pójdzie spać a na drugi dzień to samo będzie książe robił dzień świstaka książe ma !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szary jaskier
Zapomniałam jeszcze o tekście:trzeba było za młodu nie szlajac się i nie skakać z kwiatka na kwiatek,wybierała,przebieralas i jesteś sama. Zalujebczasami,ze właśnie nie szalalam po dyskotekach i nie szlam do łóżka z pierwszym lepszym.Może szansa na trafienie byłaby wieksza.A na bank dawno bym juz miała dzieci.Inna sprawa,ze może został abym samotna matka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najlepszym kandydatem na faceta jest lekarz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×