Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Kto kocha bardziej, mężczyzna czy kobieta

Polecane posty

Gość gość

i kto się bardziej angażuje uczuciowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oczywiste,, ze mężczyzna, udowodnione naukowo! mężczyzna szuka oparcia, kobieta kocha dla wygód, i by dom rodzinny opuścić, zresztą pewnie wyganiali ja:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mezczyzna nie kocha, no chyba, ze matke i ojca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
różnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kobiety nie umieją prawdziwie kochać kochają tylko siebie, swoje dzieci, swoje bezpieczeństwo i wygodę mit z uczuciami kobiet nie wymaga potwierdzenia przez Mythbusters

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja kocham najbardziej na świecie, tylko ja piękna wrażliwa kobieta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak najbardziej mężczyźni w końcu to mężczyźni z powodu miłości czy zakochania zagadują kobiet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22 19 to nie jest tak że chcecie tylko seksu? myśle ze jednak tylkona tym wam zale zy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
komu? mi babo durna :O ja kopuluja tylko z miłości, nie w złości jak wam się często trafia, okazja bleee:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Facet kocha tylko dla seksu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kobiety są egoistyczne, przede wszystkim chcą aby je adorowano

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kto, dla kogo ,jest w stanie wiecej bezinteresownie zrobic? Mężczyzna, zdecydowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bezinteresownie ? nie była bym taka pewna. to kobiety cierpia z powodu nieszczesliwej milości bo facet sie dobrze bawil a ona cierpi. zero uczuc zero

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kto, dla kogo ,jest w stanie wiecej bezinteresownie zrobic? Mężczyzna, zdecydowanie. x bezinteresownie :D dobre sobie. jeżeli facet cokolwiek robi dla kobiety to tylko dlatego, żeby ją przelecieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23 13 popieram.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie znasz Mężczyzn. Badania potwierdzają, ze to mężczyźni intensywniej przeżywają rozstanie. Bardziej cenią partnera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
00003 dokładnie badania potwrrdz.. ze to mezczyz.. bardziej angazuja się i wczesniej kochają, mocniej i dluzej ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skoro tak to dlaczego bawią sie kobietami podrywają dla zabawy smieją sie pozniej z nich zrywają zdradzają po rozstaniu mija chwila a juz ma nastepna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1990
Faceci zawsze więcej wnoszą do związku i bardziej przeżywają rozstanie. Kobiety bardzo często wiążą się bez miłości by zyskać pieniądze, pozycję społeczną, bezpieczeństwo i atencję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty jesteś facetem ? Kobieta wiąże się z miłości a nie dla pieniedzy. facet nie jednej w głowie namiesza swoimi gierkami a w grucie rzeczy okazuje się że niczego nie chciał. No może kilku nocy. Nie ufam wam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Babeczka , mówi gościowi ,już cie nie kocham. W domyśle znalazła kogoś kto może dac jej więcej. Nawet 80 latka znajdzie adoratora. Ma tajny tyłek, genetycznie zakodowany kształt przyciąganie następna ofiarę. Spotkało to mnie w niedziele, i jest problem,coraz większy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Facet kocha kobietę . Kobieta się zakochuje i odkochuje . Ego czy tez superego nie odczuwa zalu po stracie milosci,to raczej id, w rozumieniu kobiet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z brakiem seksu to lekka przesada. Można odwodstawićobietki potrafią stopniowo odstawic gościa, zejść do zera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
facet ma jedna, za chwile druga, w miedzyczasie ze 4 posunie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1990
Kobiety będąc w związku nie przestają szukać faceta, zawsze szuka kogoś lepszego, przystojniejszego, z lepszym samochodem, domem. Jak już sobie znajdzie to zmienia partnera. Albo jak się przyjrzeć powszechnemu zjawiskowi "friendzone" to łatwo można dojść do wniosku, że dziewczyny trzymają w niepewności faceta (nazywają go przyjacielem), bo albo się bawi jego uczuciami, albo trzyma go na wypadek, gdyby nie znalazła wymarzonego faceta to się zwiąże z swoim "przyjacielem". Oczywiście nie przeszkadza jej to, że ten "przyjaciel" ją adoruje, kupuje prezenty i jest na każde zawołanie, kobiety lubią takich wykorzystywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nigdy nie zauważyłam żeby moje koleżanki będąc w związku szukały innego, WRĘCZ przeciwnie, czasem aż za bardzo próbowały go przywiązać do siebie, nawet laska mojego brata taka jest bzdury wierutne pieprzycie, każdy student byłby sam gdyby kobiety leciały wyłącznie na kasę nie macie pojęcia o normalnych relacjach, kompletnie oderwani od rzeczywistości jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nigdy bym się nie związała z przyjacielem, chyba że naprawdę po czasie bym się zakochaa, a kolegów mieć lubię, jednak wszystko jest na jasnych zasadach. Zawsze wręcz się bałam, żeby ktoś sobie nie robił nadziei mi jest obce wszystko co piszesz, nie wiem jak z innymi laskami, ale nie widzę w swoim otoczeniu takich zachowań, no może jedno było, laska uznawana za piękność wykorzystywała gostka co się w niej "zakochał", tylko że on wiedział że ona z nim nie chce być, ale dawał się wykorzystywać, bo biedny myślał że ona z nim nagle będzie jak będzie jej ulegał... Ale to była jego naiwność niestety, koledzy się nawet z niego śmiali że honoru nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co ma związek do kochania pytam? poza nielicznymi wyjątkami obu płciom w głowie jedno, możecie przeczyć drogie panie i panowie, wszystko sprowadza się do jednego :D obwinianie się na wzajem to jak bitwa na śnieżki, wygra raz jedno raz drugie, w ostatecznym razem wylądują tam pod przykrywką tzw. "miłości" RAZEM... i kogo za to winić? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1990
Sam jestem studentem i z moich obserwacji wywnioskowałem, że dziewczyny jakimś dziwnym przypadkiem lubią tych facetów co mają zamożnych rodziców, takich co ma kasę (oczywiście od rodziców) na wynajem mieszkania, samochód, markowe ciuchy, iphona i pieniądze na imprezowanie w drogich klubach. Posiadanie bogatych rodziców to ta słynna zaradność, którą tak kobiety uwielbiają u facetów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×