Odpowiedz na ten temat

kto ma profil na flirtrandki.pl ???

• ln 2015.10.11 [04:03]
    Sporo fikcyjnych kont na tym portalu,zwłaszcza z Małopolski,jak ktoś już słusznie poniżej w komentarzu zauważył.Sam mam konto,chciałem poznać kogoś,teraz żałuję,ze tyle czasu tam straciłem
  • gość 2015.12.15 [15:29]
    Spadaj z tego portala to farbowany niemiaszek, ciągnie nas za torbę złotówkową. Zwrócicie uwagę jak on pięknie zagrywa . Podpucha paru odpowiedzi i po ogienka !!! Jeszcze raz niech tylko pociągnie mi kasę na swoje konto to się zaopiekują panowie z branży i tyle!
  • Chomikkk 2016.05.01 [20:34]
    Portal to ściema by wyciągnąc kasę.
    Przetestowałem.
    Nie dałem się na szczęście naciągnąć.
    Zanim zapłacisz zastanów się: czy jest tyle dziewczyn co wrzuca rozebrana fote z twarzą. Do tego każda chce seksu.
  • gość 2016.07.05 [11:04]
    Prawda, robią was w balona. W regulaminie pisze wszystko .
    Fałszywe konta i pisza wyrywkowo do Was.
    pozdr. nie dajcie sie wciągnąć w ta scieme
  • gość 2016.09.19 [21:37]
    2 dni temu zalozylam konto na tym portalu. Jest spory oddzew mimo negatywnych opinii na temat calego przedsiewziecia.
    Czytajac o praktykach wlascicieli portalu czuje sie zniesmaczona i sklaniam sie do zamkniecia konta.
    Czy ktos moze polecic mi jakis alternatywny portal? Dodam ze zainteresowana jestem relacja czysto fizyczna.
  • pyszek 2016.10.25 [14:11]
    Hej ludzie ,czy według was to na świecie są tylko oszuści i złodzieje? Jestem na flirtrandkach już od roku,poznałem fajne dziewczyny i super się tam bawie.Więc pytam sie do cholery czemu wszystkich mierzycie jedną miarką ? psujecie innym opinie i zabawę? To fakt że są też fikcyjne profile ,ale to nie znaczy że caly portal jest do duszy.Płacę po 189zł i nie żałuję bo nie poznal bym tylu wspaniałych kobiet co tam.Pomyślcie co robicie i czemu tak oczerniacie innych!!!
  • rogue24 2016.10.26 [02:00]
    Jeśli Cie kręcą rozmowy z fikcyjnymi osobami to Twoja sprawa.
    Ale spróbuj się z którąś spotkać z tego portalu, choć by na kawę czy drinka . Powodzenia !
  • FLIRTRANDKI 2016.12.01 [13:53]
    flirtrandki.pl to oszustwo
    model działania jest prosty - zakładasz konto jako facet, masz do wykorzystania 5 wiadomości, po czym musisz podac dane do karty kredytowej i zapisujesz się na usługę subskrypcji co oznacza że jak zapomnisz o tej stronie to pieniądze będą regularnie ściągane z twojej karty
    profile kobiet są fałszywe , zdjęcia z internetu, na 5 wiadomości które wyślemy dostaniemy jedną lub dwie odpowiedzi, że niby ktoś jest chętny na zapoznanie się, spotkanie czy przygodny seks
    strona flirtrandki.pl to jedno wielkie oszustwo omijac z daleka
  • pyszek 2017.01.11 [12:03]
    Jeżeli chodzi o randki to żaden problem,swięta byłem z fajną laska w gąrach,właśnie poznaną na flirtrandkach.Coś mi się wydaje że większość facetów tutaj, chce tylko na szybki numerek niemając żadnego szacunku do kobiet, wcale się nie dziwie że dziewczyny czy kobiety nie odpisują. Chcesz sobie tylko poskakać to idź do agencji.
  • Modlo 2017.01.11 [14:46]
    Witam, powiem tak, mam konto od Grudnia, jestem rozczarowany. Na początku wykorzystałem 5 wiadomości, byłem zaskoczony że ktoś odpisałoczko.gif No więc postanowiłem wykupić abonament, zapłaciłem 85 zł, wszystko fajnie pięknie, piszę do dziewczyn ze swojej okolicy (Gorzów Wlkp/Drezdenko/Strzelce Krajeńskie) z realnymi propozycjami, kulturka, na kawę, drinka, żadna nie odpisała... Ale jak pisałem gdzieś w okolice woj. śląskiego, wszystkie chętneoczko.gif Przekręt w chu... Szukałem w innych miejscowościach, też bez odzewu, ale jak pisałem na co mam ochotę, to dostawałem odpowiedzi...
  • Paul85 2017.01.17 [19:45]
    Witam, uwaga na portal flirtrandki.pl zwykli oszusci, jaki czlowiek jest czasami glupi ze daje sie łyknąć na takie czas, jakos ostatnio sie dopiero po trzech miesiacach pokapowalem za co sciagaja mi z konta miesiecznie 60 zl, doszedlem do tego ze to subskrypcja z flirtrandki. pl. Z racji tej ze na stronie ani info jesli chodzi o dane kontaktowe ani nic wiec napisalem ze chce usunac konto to odeslali mi specjalny formularz kotry mam wypelnic ze chce zrezygnowac natychmiast i odeslac i wtedy usuna calkowicie. Niektorzy pisza ze wystarczy anulowac subskyrpcje na cgbilling.com albo zastrzec karte na stronie banku, co mi doradzicie? Zetkneliscie sie z podobnym przypadkiem? Nie moge sobie darowac swojej naiwnosci, a i w ogole adres korespondencyjny na tym formularzu to jakies miasto w Czechach.
  • gość 2017.01.18 [14:38]
    O wiele lepsza jest sexfocia.pl bo nie ma podrobionych profili, tylko normalni prawdziwi ludzie którzy mają ochotę na seks i tyle. Poza tym darmowa rejestracja i tanie opcje dodatkowe jak ktoś ma ochotę sobie wykupić
  • niepyszek 2017.01.18 [17:02]
    pyszek, nie p*****l głupot. Jak, pracowniku flirtrandek znalazłeś to forum. Taki z ciebie ***aka flirtrandkowy, jak z Owsiaka filantrop...
  • gość 2017.04.20 [22:49]
    Ja korzystam z aplikacji flirt cards. uważam, że to zdecydowanie najlepszy wybór.
  • moppom 2017.04.21 [07:54]
    pyszek - srata tata... to juz choroba psychiczna reklamować takie góeno... taką samą chorobą jest podpinanie się różnych kretynówz podobnych portali, po to tylko by podać link i zareklamować swoje, równie zemrane portale pseudorandkowe... Łatwiej wyhaczyć dziewice w tramwaju niż trafić w Polsce na uczciwy portal randkowy... Taaaa, wszystkie chętne na "przygodny seks", a potem w najlepszym razie okazuje się że piszecie z alfonsem z jakiegoś burdelu...
  • gość 2017.04.23 [15:36]
    Zgadzam się z wami ludzie jest to największy przekręt internetu FlirtRandki niczemu nie służy po za wyłudzaniem pieniędzy od ludzi , powinno się to zgłosić do CBŚ bo pewnie i podatków nie płacą
  • Bądź mądry przed szkodą 2017.06.11 [17:24]
    Flirtrandki.pl / sexkontakty.pl / bagla.pl / flirt.pl etc etc etc to jedna wielka ściema.
    Na FlirtRandki niby masz 5 wiadomości i nawet możliwość odczytania wiadomości, a jedynie adresy, pewne wyrazy oraz cyfry są cenzurowane. Niby piszę z jakąś 40-latką, wymieniliśmy się kilkoma wiadomościami, gdzie założyłem konto już 3x by dalej pisać ale z każdą kolejną wiadomością coraz dłużej odpisuje, a niby "tydzień jej wystarczy pisania".
    Inna za to, że "nie po to założyłam tutaj profil abym teraz pisała gdzie indziej" - jakby to kurna miało znaczenie czy przez e-mail czy "specjalny portal" - widać, jak "bardzo" ten ktoś chce się spotkać i jeszcze zarzucenie, że "jesteś wobec mnie niepoważny".
    Sexkontakty - przez 15 dni 10 wiadomości dziennie. Rozpisuję się, podaję na kilka sposobów e-mail, który raczej nie jest cenzurowany , piszę abyśmy pominęli serwis i kontynuowali poprzez e-mail by mieć pewność, że jest realna, a w odpowiedzi otrzymuję typowe dla masówki "W takim wypadku ja chętnie też bym Ciebie poznała i mam nadzieję, że będzie nam dobrze" czy coś w tym stylu. Zdawkowe odpowiedzi odpisujące połowicznie.
    Ale by kolejny raz odpisać tej osobie to trzeba już kupić premium..
    Także kasują dodatkowe konta, które się założy. Dziwne jest to, że zmieniam IP, piszę do dziewczyn, że pisaliśmy ze sobą niedawno + odpowiedź, a w zamian mam skasowane konto smiech.gif
    Bagla ? Pitolenie o szopenie - możesz wysłać tylko 1 wiadomość i aby odczytać musisz kupić premkę. I jeszcze ten prześmieszny tekst gdy wychodzi opcja płatności "Bagla kiedyś była darmowa ale by weryfikować użytkowników i eliminować żartownisiów wprowadziliśmy płatności"....
    Flirt ? Ledwo się zarejestrowałem, a miałem już 3 wiadomości i ciągle napływają. Skrzynka jest zapchana co najmniej 10 powiadomieniami o otrzymanej wiadomości mimo, że nie dodałem opisu oraz zdjęcia.
    Najśmieszniejsze jest to, że 90% osób, które do mnie napisała nie ma ich pokazanych nawet w zakładce "kto Ciebie podglądał". Jedynie kilka osób z 70 było tam pokazane więc może to są te rodzynki lub administratorzy, którzy bezpośrednio piszą zamiast botów.
    Takie portale i te odpowiedzi mają jedynie wymusić na nas emocjonalny szantaż oraz wejście na ambicję aby doładować konto.
    Szczerze ? Wiem, że każdy chce się zabawić nawet gdy ma w planie znaleźć kogoś na stałe do czegoś więcej niż tylko seks.
    Większe szanse macie na zwykłych portalach typu fotka, sympatia, lento, badoo etc( sam spotkałem na nich wiele ex i koleżanek ). Może dziewczyny tutaj nie będą pisać co chwilę jak na tych "erotycznych portalach" wychwalając was oraz pisząc jakby poświntuszyły ale przynajmniej macie pewność, że jak ktoś już napisze i się spotkacie to kasę wydacie np na kolację, którą razem zjecie niż na zapłacenie jakiemuś Czechowi, który śmieje się z facetów, którzy chcieli p*****ać, a teraz płaczą bo co mc spływa im z konta 20-200zł i zanim znajdą sposób na zatrzymanie subskrypcji to zabulą kilka razy.
    Także nawet jak chcesz typowy mordor i akcję na 5 min to zamiast siedzieć w domu i szukać "chętnej" godzinami to idź na dyskotekę i znajdziesz taką co za kilka drinków sama zaciągnie Ciebie do toalety na numerek oczko.gif
  • gość Marek sex 2017.06.30 [15:48]
    Wiem wszystkie kobiety które szukają kogoś do sexu.
    I ja też mam tam konto
  • gość 2017.09.13 [23:11]
    oszuści naciągacze wszystkie zdjęcia są z Anglii lub Rosji, jedna wielka ściema, a jak zapłacisz to już po dobie będą ściągać kasę
  • xcd 2017.09.13 [23:21]
    nie zakładać tam konta nigdy!!!!!!
  • gośćzzz 2017.09.13 [23:34]
    Oszusci robią na KASĘ !!!!! portal walek !!! fikcyjne konta zdjęcia dziewczyn z Anglii i Rosji nie płacić.

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...