Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Kto ma silniejszy popęd seksualny faceci czy kobiety

Polecane posty

Gość gość

byłem przekonany, że faceci, ale dziewczyny w pracy przekonują mnie, że to stereotypy... wypowiadajcie się - chodzi o statystyczny obraz, bo wiadomo, że odstępstwa bywają w obydwie strony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobiety i to zdecydowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Popęd nie zależy od płci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w takim razie dlaczego praktycznie nie występują gwałty na mężczyznach, skoro to kobiety mają silniejszy popęd? dlaczego faceci się częściej masturbują?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no i argumentów nie ma...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiedz mi dziecko jak można zgwałcić faceta? Aby go zgwałcić to musi mu stać, a jeśli ochoty na seks nie ma to mu nie stanie! Poza tym nawet facet z olbrzymim popędem nie dopuści się gwałtu jeśli jest normalny. Kobiety masturbują się tak samo często jak mężczyźni, tylko rzadziej o tym mówią, poza tym kobiecie łatwiej o seks więc masturbować się nie musi, bo jak ma ochotę to chętnego zawsze znajdzie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
popedy sa takie same, tylko faceci sie z tym ie kryja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kobiecie łatwiej o seks więc masturbować się nie musi, bo jak ma ochotę to chętnego zawsze znajdzie.. x Nie uważasz, że tym zdaniem sobie przeczysz? Skoro kobiecie łatwiej o seks, tzn., że płeć przeciwna jest bardziej do tego seksu skłonna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kobiety maja tylko poped do pieniedzy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
popedy sa takie same x Nie są takie same, kobiety mają znacznie większe możliwości, a faceci są pod tym względem ograniczeni i potrzebują czasu na regenerację sił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oj oczywistym jest, że faceci, przecież to naukowo stwierdzone, że facet o wiele więcej myśli o seksie w ciągu dnia, niż kobieta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kilka razy dziennie potrafię sobie dobrze robić. Poza tym to nie zależy od płci haahah :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i czemu to facet w 99proc. pierwszy nalega na pierwszy raz?? chyba niestety większość argumentów przeważa za tym, że to faceci mają silniejszy popęd inna sprawa, że w póżniejszym wieku po prostu im się amunicja kończy i już nie mogą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobiety ukrywają się ze swoim "puszczalstwem" faceci za dużo o tym gadają, lubią się chwalić i męskie zdrady zawsze wypływają na światło dzienne, kobiece bardzo rzadko, bo są lepszymi aktorkami. Byłem w kilku związkach, nigdy na seksie mi aż tak bardzo nie zależało aby nalegać i żadna dziewczyna nie wytrzymywała dłużej niż 3 miesiące od początku znajomości i same mnie dosiadały. Oczywiście jak coś poszło nie tak, to ja byłem tym złym, to ja uwiodłem i to ja wykorzystałem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak robisz to dla sportu to co sie dziwisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poza tym jest masa kobiet aseksualnych, które całkowicie mogą żyć bez seksu, facetów takich nie znam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kobiety mają silniejszy popęd? dobre! jeśli tak, to dlaczego w burdelach same panie? panowie by z głodu wymarli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo ty nie możesz pojąć jednej oczywistej sprawy, dla facetów seks to potrzeba fizjologiczna, my musimy pozbyć się z organizmu tego ładunku, bo przetrzymywanie go źle wpływa na zdrowie. Dla kobiet seks to emocje, bez emocji nie ma seksu. Jeśli przez siłę popędu masz na myśli częstotliwość, to faktycznie młodzi mężczyźni teoretycznie potrzebują tego więcej niż kobiety, ale to tylko teoria, bo w praktyce wszystkie moje partnerki mogłyby robić to po 10x dziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
01:15 no jak sie nie kocha zony, albo zona meza to sexu nie ma..wiec facet bez uczuc idzie do burdelu, (albo jak mu sie uda wzbudzic uczucie to do kochanki) a kobieta szuka uczucia i robi to z kochankiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Nie do końca się z Tobą zgodzę. Czasem już nie mam ładunku, a nadal mi się chce, kiedy spojrzę na nagą kobietę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi tez po orgazmie czasami sie chce jeszcze a juz nie moge

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś mi tez po orgazmie czasami sie chce jeszcze a juz nie moge x ale jesteś ON czy ONA??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gdyby naprawdę ci się chciało, to byś mógł... proste!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ONA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czasem już nie mam ładunku, a nadal mi się chce, kiedy spojrzę na nagą kobietę x Boś jeszcze szczeniak, za kilka lat naga kobieta nie będzie na tobie robić żadnego większego wrażenia, bo baba jak baba, każda wygląda podobnie i ma to samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś ONA x więc czemu nie możesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Nie, mam 35 lat więc jestem w sile wieku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ciezko o drugi orgazm, ale jak juz jest to najsilniejszy i najprzyjemniejszy...brak sił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zeby miec orgazm to kobieta tez musi sie ruszac i wczuc w partnera...bo tzn. klody to maja orgazm raz na rok...jak dobrze pojdzie...ja chce miec za kazdym razem orgazm i w 99% mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
drugi orgazm silniejszy i przyjemniejszy niż pierwszy?? to chyba niespotykane...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×