Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Kto mógłby mi dobrze doradzić?

Polecane posty

Gość gość

Chcialabym schudnąć z całego ciała zwlaszcza z nog,ujedrnic ciało,zlikwidować cellulit. Podnieść biust i pupe. Jak to zrobić ? Nie wiem jaka mam kondycję bo nie przeciazam się na co dzień. Wiadomo jak wejdę na 4 pietro to mam troche przyspieszony oddech ale zaraz wszystko jest ok. Rok temu pracowałam w mcdonaldzie przez wakacje , przez pierwsze dni nie czułam nóg (10h na stojaco w centrum wawy, czasami bylo tyyle osob ze biegalam ze stanowiska na stanowisko, albo do magazynow sprintem)ale poza tym nie bylam specjalnie zdyszana czy zmeczona. Najgorsze jest to , że ja w ogóle nie uprawiam sportu. Tak do 14 roku życia dużo spacerowalam, robiliśmy wycieczki piesze 20km za miasto i spowrotem, wycieczki rowerowe, biegalismy po podwórku ze znajomymi do późna. Na wf cwiczylam jakoś do 5 klasy podstawówki. Co proponujecie? Na razie nie pójdę na siłownię, nie będę sobie robić wstydu,nie wiem ile wytrzymam itd. Waze 65/168. Znalazłam w necie cwiczenia na pupę i biust . Więc może najpierw rozgrzewka,potem skalpel chodakowskiejj i te cwiczenia tak ze 3 razy tygodniowo? Co myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
od samych ćwiczeń na pupę nie schudniesz i nie pozbędziesz się cellulitu. Musisz zmienić dietę, mniej i zdrowiej jeść, ograniczyć słodycze itd. Potem konieczny jest ruchu- cardio (polecam bieganie, brzmi strasznie, ale to wspaniała rzecz i uzależnia- zacznij od niewielkich dystansów, trochę truchtaj, trochę idź i tak stopniowo zwiększaj dystanse i sama nie zauważysz, jak będziesz przebiegała całą długość). A ćwiczenia siłowe i wszelkie typu na pupę itd. faktycznie dają efekty, trochę rzeźbią, ale tylko budują mięśnie- jak masz tłuszcz, to ich i tak nie będzie widać, dlatego najlepiej jest połączyć schudnięcie z rozbudową mięśni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapisz się na siłkę, trenerzy podpowiedzą co i jak + zdrowe nawyki żywieniowe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chodakowska sobie daruj jeśli nie chcesz mieć problemów ze stawami. Bieganie super jeśli nie brak ci samozapału.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi po chodakowskiej dod zis zostal jakis uraz bioder, strzykaja, bola niezaleznie od pozycji a minely 3 lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pieprznieta bez powodu
Z Twoja waga (oczywiście mowie tu z pozytywnym akcentem) mozesz zaczac cwiczyc (program na caly tydz); ogolnie duzo ruchu, jak nie masz co robic, to zabierz sie chociazby za sprzątanie mieszkania, badz jesli mieszkasz na wsi na sprzatanie podwórka czy plewienie, koszenie trawy itp, chyba ze masz hobby nie pozbawione calkowicie ruchu, nim tez mozesz sie zajac, ale pamietaj ma byc aktywnie fizycznie! Po drugie zacznij od cardio od 2-3razy w tyg (na poczatek) , 1-2 trening siłowy (ja polecałabym jeden dzien tylko trening siłowy, drugi cardio+trening siłowy(łączony)) , ponadto po kazdym badz co drugi dzień, rozciąganie (jest bardzo wazne, gdyz rozciąga/wydłuża nam miesnie, co skutkuje zmniejszeniem obwodu ciala, wizualnie jestesmy szczuplejsi) , są jeszcze tabaty i inne, to też mozesz wlaczyc do programu. Ćwicz co najmniej 4razy w tyg. Dieta jest rowniez wazna jak i nie najwazniejsza, na Twoim miejscu zaczęłabym od liczenia kalorii, zastosowanie zdrowych zamienników, czyli np. Bialy chleb zamieniamy na ciemny etc, wyeliminowaniem slodyczy calkowicie(!) wraz ze slodkimi napojami gazowanymi, zalecam picie wody 1,5-2,5l dziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bieganie niszczy stawy i kręgosłup. Polecam pole dance, szybko ujędrnisz pupę i biust.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22:38 najlepiej w ogóle nie ruszać się w wygodnego fotela tak dla oszczędzania stawów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś Czytanie ze zrozumieniem się kłania :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
również polecam poczytać więcej o bieganiu, a nie wypisywać bzdury:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie pisze bzdur a prawdę. Jestem sportowcem i wiem jak to wygląda, poza tym jestem pod opieką jedynego z najlepszych w Polsce centrów rehabilitacyjnych i informacje mam od specjalistów. Bieganie? Jeśli już to w wodzie albo na bieżni antygrawitacyjnej (przypuszczam że nawet nie wiesz że coś takiego istnieje :D).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jasne, że bieganie niszczy stawy, ale bez przesady. Od chodzenia też się niszczą itd. Sama biegam od wielu lat i nic mi nie dolega, trzeba tylko biegać z głową. Jak mijam 80-kilkuletnich staruszków, którzy biegają, to jakoś nie widać po nich, że wieloletnie biegi zniszczyły im stawy, a ich rówieśnicy w tym czasie ledwo chodzą. Możesz zamiennie jeździć na rowerze, choć to mniej daje, mniej męczy i na rowerze tak dużo nie spalisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiesz, z czego masz celulit? Ze smieciowego żarcia . Gotuj w domu, a na miescie, jak cie dopadnie glód, zjedz suchą bulke albo banana. mam50+ i zero celulitu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rower, spacery i 50g weglowodanów. Unikaj tych z mąki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23:56 wreszcie głos rozsądku! i love you!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepsze rezultaty na figure daje pływanie, o ile umiesz, po co się męczyć połączyć z przyjemnością, kup sobie karnet na basen, i zobaczysz szybko efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w mojej opinii najlepsze efekty daje różnorodność, a więc nie skupianie się na jednej aktywności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poszukaj sobie informacji o diecie ewki chodakowskiej, ona naprawde tworzy piekne metamorfozy, ma super treningi w kr=torych walczy z cellulitem. Mozesz tez rozejrzec sie po kosmetykach modelujacych sylwetke, redukujacych cellulit. wiele osob w to nie wierzy, ale moim zdaniem one dzialaja! Mam serum slim cellu bielendy, karbokyterapia i skladniki sa tak dobrane, ze naprawde wygladzaja, napinaja skore a co za tym idzie pomagaja zredukowac cellulit.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×