Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

kto z was ma grupę krwi A?

Polecane posty

Gość gość

czy zauważyliście, ze po zjedzeniu m.in nabiału czy pizzy dziwnie pachnie Wasz oddech?jakby...bąkami? też macie częste infekcje dróg oddechowych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam A + i niczego takiego nie zauważyłem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pizza to chyba z sosem czosnkowym. Jeżeli chodzi o nabiał to jak większość dorosłych nie tolerujesz laktozy (ludzie to jedyne ssaki które jako dorosłe piją mleko)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem incognito dziś
Ty Ameba, ktoś ci na dekiel nafajdał? Koty piją, psy piją, małpy piją, świnie piją i pewnie jeszcze inne ale te wymienione widziałem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tak mam po nabiale...ale nie myslałam ze to ma zwiazek z grupą krwi...nie pomyslałam...a mam A wlasnie....ale oze kazdy tak ma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wlasnie ja mam tak, ze po zjedzeniu pizzy, nawet bez sosow ,chleba, nabialu w tym lodow, występują te objawy. Czasami pachnie bakami czasami padlina :O to nie wiem co moze byc przyczyna :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja juz to dawno zauwazylam i wpadlam na to jakoś przypadkowo, lista przyjaznych i szkodliwych produktów jest w internecie i faktycznie to dziala . A Ciebie boli glowa po nabiale?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście,że piją, widać zwierzęta znasz tylko z tv albo obrazki z neta :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem incognito dziś
gość dziś To się nie pytaj na forum tylko idź do gastrologa :O Ameba w pewnym sensie masz rację. Koty i psy chłepczą :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale sama sobie odpowiedni nick nadałaś::D:D tera zwierzęta sie zapycha suchą karmą to takie jest pojecie wsrod mlodych :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie mam tak :O wprawdzie mam nietolerancje laktozy,ale to raczej nie ma związku z grupą krwi a jak jesz pizze z szynką to sie nie dziw że padliną jedzie..w końcu mięso to padlina czyż nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×