Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Kto z was ma lub miał niedoczynność tarczycy ? czy można mieć od tego depresje ?

Polecane posty

Gość gość

Bo ja biore już 6 lek na depresje i czuje sie jeszcze gorzej, to chyba najgorszy z tych wszystkich, czytam o niedoczynnosci i objawy by sie zgadzaly, ale kiedys robilam badania i TSH mialam w normie :O codziennie czuje straszne zmęczenie fizyczne i psychiczne, senność, zaburzenia pamięci i koncentracji, mam nawet problemy z wysłowieniem się, wczoraj na poczcie jąkałam się i zapomnialam co chcialam, a chcialam tylko druczki do wpłat na podatek :O brak apetytu, malo jem a nie jestem jakos strasznie chuda, gruba tez nie, napuchniete powieki, gęba jak donica jakbym napuchnięta była, libido zerowe, włosy mi zaczynają siwiec a nawet 3-0 lat nie mam, wypilam mocną kawe a i tak siedze przed komputerem jak pijana, nie mam sily sie ruszyc :( skoro zaden lek mi nie pomaga to musi byc przyczyna hormonalna bo niby jaka ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szmato gebe mam spuchnieta bo chlalam biale wino z wyborowa. coraz lepiej znosze alko bo mnie glowa nie boli ale slabo mi jak przy odwodnieniu. potas i alko. kobiety kolo 30 puchna na gebie po alko. malgorzata halber o tym pisala. ze buzia po nocnej libacji robi sie na 2 dzien jak szynka napompowana azotynem siarczki i potrzeba 2-3 dni az! by wrocic do normy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idź na spacer, brakuje ci tlenu. Ileż można siedzieć za kompem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nigdzie nie ide pissdo bo mi slabo ze ledwie oddycham i ciemne platki mi wiruja przed oczami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
miałam wyniki badań tarczycy w dolnej granicy .lekarz zalecił mi tabletki.zatrzymał mi się okres i przytyłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja kuzynka ma tsh 21 i jest szczupla , ciekawe p********ie z tym tyciem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie bierz żadnych lekarstw bo cię wykoncza. Zrób sobie plyn Lugola i zazywaj codziennie a zobaczysz różnice

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jaka lugola debilu, jak ma hashimoto to wtedy sobie tym zaszkodzi, jod niszczy komorki tarczycy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz bardzo małą wiedzę w tym temacie wiec się nie wypowiadaj. Ja mam hashimoto i od 2 lat leczę się metodami naturalnymi. TSH z 5 zeszło mi do 1. Efekty mówią same za siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lugola ma jod! on jest niezbedny ale nie wolno z nim przesadzic. przeciez hashi jak pojedzie na urlop nad morze to ponoc pogarsza sie im samoppoczucie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bzdura, nad morzem czuję się wspaniale, choruje os 1 7 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale chorujesz na hashi czy na zwykla niedoczyn. z niedoboru jodu, bo to jest roznica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie 'ponoc'.. znalazł się ekspert

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Choruje na hashi od 17 lat, uwielbiam być nad morzem. Wtedy mam Power, chudne, nic mnie nie boli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co k****a ponoc, wejdz sobie forum gazeta pl ch. tarczycy oraz hashimoto. 2/3 z hashi mowi ze po pobycie nad morzem jest z nimi gorzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×