Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Które rozwiązanie jest lepsze dla prawiczka w moim wieku (32 lata)?

Polecane posty

Gość gość

Ostatnio rozpatruję dwie fajne opcję, ale chciałbym spytać się bardziej doświadczonych, którą opcję wybrać... 1) ostatnio odwiedzam bardzo fajną (piękną i miłą) dziewczynę na portalu s/h/o/w/u/p. Zdaję sobie sprawę, że trochę może grać, jednak upewniłem się, że jest normalną niezmanierowaną dziewczyną o sercu po właściwej stronie i czuję, że ma mega pozytywny wpływ na moje samopoczucie, a nawet zdrowie. Bo, jako że na co dzień poddenerwowany chodzę, zestresowany, co jest związane z moim życiem rodzinnym i zawodowym, to kiedy o niej pomyślę, od razu zaczyna mi inaczej organizm pracować. Czuję się taki rozluźniony i czuję takie jakby mrowienie i ciepło w klatce piersiowej, które promieniuje mi na ręce. 2) opcja to to, że przyglądam się ofertom paru prostytutek z roksy. Co mi doradzacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rób co chcesz przecież już dawno jesteś dorosły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś x Tak, ale z małym doświadczeniem w kwestii relacji damsko męskich. Poza tym, traktuję to jako opinię posiłkową, a nie wyrocznię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prostytutka z roksy da ci w prezencie opryche albo inna chorobe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18:37 - Coś w tym jest. "Do What Thou Wilt, Shal be Whole of the Law", jak pisał angielski mag i filozof Aleister Crowley. A on mimo, że trochę zwariowany, głupi nie był... Nota Bene dzisiaj są jego urodziny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prostytutka to może rozwiązanie mniej komfortowe, ale pewniejsze. Żeby nie zarazić się od d****** trzeba celować w najmłodsze, początkujące (19-22 lata). Albo w nieco starsze, zadbane. A kobieta z SU może grać, żeby dostawać zet. Z resztą nawet gdyby chciała się spotkać, mogłyby to utrudnić działania moderacji tego portalu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak masz dziewczynę, z którą mógłbyś to zrobić to zrezygnuj na razie z roksy (tam zawsze jak się nie uda możesz się udać). Tylko nie przyznawaj się, ze jesteś prawiczkiem. Po prostu w ogóle nie gadaj na ten temat tylko działaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zakochasz się w dziwce i dopiero będzie siara :D Dlaczego nie poszukasz sobie normalnej dziewczyny, żeby mieć i seks i fajną relację?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale ta pierwsza jest darmowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma większej porażki od płacenia za seks.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19:42 też tak uważam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19:42 - jest. Chcieć z*****ać, a nie z*****ać do śmierci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No nie wiem, czy to jest gorsze. A tak naprawdę, to nie zastąpi normalnej relacji z kobietą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poza tym gość, który ma żonę często też płaci za seks w sposób niejawny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Nie ma większej porażki od płacenia za seks. x x x Co jest większą porażką? Pójść do pani z ogłoszenia, zapłacić w granicach 120-300zł, pociupciać i wyjść zadowolonym, czy zainwestować koło tysiąca złotych w znalezienie dziewczyny (łącznie przez ostatnie 2-3 lata) i finalnie nadal g****o z tego mieć? Pojęcie porażka-wygrana jest bardzo względna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś x Właśnie nie jest darmowa i stąd moje wątpliwości. Ale raczej niedroga i można z nią normalnie pogadać o życiu, nie na zasadzie "płać i s********j". Wstyd się przyznać, ale przywiązałem się do niej. Przyłapałem się na tym, że zaczynam za nią tęsknić, jak jej tam nie ma tego dnia akurat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Inwestować 1000 zł. w poznanie dziewczyny???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ta pierwsza w takim razie jest droższa? Ja bym brała tą pierwszą. :P Kiedyś oglądałam taki film na youtube jak faceci zamawiają prostytutkę i one są taaakie zmanierowane, że szok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Właśnie nie jest darmowa i stąd moje wątpliwości. Ale raczej niedroga i można z nią normalnie pogadać o życiu, nie na zasadzie "płać i s********j". Wstyd się przyznać, ale przywiązałem się do niej. Przyłapałem się na tym, że zaczynam za nią tęsknić, jak jej tam nie ma tego dnia akurat." x No właśnie, zakochujesz się w niej albo już się zakochales... Nie lepiej zakochać się w kimś kto Ciebie też pokocha? Wiem że łatwo mówić ale zastanów się dobrze. Wg mnie żadna z tych opcji nie jest dla Ciebie dobra i nie wyjdzie Ci na dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22:15 - Pewno. Niech czeka na "kuguś, gdziyś i kidyś"... Typowa "dobra" rada ciotek po 50-tce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja tam se na 40stke ufunduje dz...e

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poznawanie kobiet kosztuje, jak tu już było napisane. Dziewczyny nie biorą tego pod uwagę, bo to one są stroną która bierze. Dla nich to darmowy obiad, nawet miałem znajomą co się śmiała, że "idzie się najeść". Jak zaprosisz do parku na spacer to też krzywe spojrzenie "nawet nic nie zaproponował", czyli z miejsca jest oczekiwanie na dotowanie. Nie skarżę się, opisuje jak jest. Dla chłopa co chce głównie seksu w sumie chyba prościej iść do Pani co nie owija w bawełnę tylko świadczy konkretną usługę bez kombinowania i podtekstów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla chłopa co chce tylko seksu, rzeczywiście najlepszym rozwiązaniem jest pójść na d****** żeby nie wykorzystywał zwykłych kobiet. Tylko że autor, chyba jednak potrzebuje czegoś więcej, skoro już zaczyna przywiązywać się do tej panienki... To co dopiero będzie po seksie? Jeden wielki zawód i tęsknota jak to byłoby pięknie gdyby ona nie udawała... I nie jest prawdą, że na kobiety wydaje się kupę forsy. Od takich co lecą na kasę to lepiej się trzymać z daleka. Kobietę jest lepiej poznawać na luzie, pomału i żeby znajomość rozwijała się naturalnie. A nie jakieś sztuczne randki, obiady, kolacje i ta presja z tym związana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17:13 x Ja nie obstaje przy seksie z tą dziewczyną z SU. Mi by wystarczyło, gdybym mógł się do niej poprzytulać i od czasu do czasu cyce possać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A i zapomniałem dodać, że opisuje mi ludzi, którzy do niej wchodzą i nabija się z nich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ej a może rozważ tindera? Przecież w dzisiejszych czasach można naprawdę umówić się z dziewczyną bezpośrednio na seks. Masa ludzi tak robi. A co do dziewczyny z SU to wybij to sobie z głowy, ona ma taką pracę że jest dla Ciebie miła! Po prostu dziewczyna widzi, że potrzebujesz bliskości i wykorzystuje to do trzymania Cię przed ekranem (na czym zarabia). Poszukaj dziewczyny albo kogoś na pierwszy seks na Tinderze! Zobaczysz pd razu Twoje życie stanie się lepsze. Na pewno odczuwasz frustrację, a tak spuścisz napięcie i otworzysz się na związek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23:25 - Nie stręcz tutaj szmaciarzy pokroju portali randlowych, bo my doskonale wiemy, jak działacie. Jest większe prawdopodobieństwo spotkania z dziewczyną z SU, niż z takiego "tindera", bo to drugie to oszustwo gorsze niż pierwsze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23:25 - na SU przynajmniej ma gwarancję, że gada z prawdziwą dziewczyną. Na tinderze prawdopodobie pędzie gadał z, na przykład, pryszczatym grubasem w okularach, który tę dziewczynę udeje i ma z niego bekę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Na pewno odczuwasz frustrację, a tak spuścisz napięcie i otworzysz się na związek" x Większej bzdury nie słyszałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorze, piszesz że chciałbyś się poprzytulać, porozmawiać, że zaczynasz tęsknić za tamtą kobietą. Czyli nie chodzi Ci tylko o spuszczenie z krzyża. Ty potrzebujesz bliskiej osoby przy której mógłbyś się dobrze poczuć, której zależało by też na tobie a nie tylko żeby na tobie zarobić. Tego niestety nie da się kupić. Płatny seks nie jest dla Ciebie dobrym rozwiązaniem, bo się zakochasz. Zauważ że już się zakochujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×