Odpowiedz na ten temat

Kupić telewizor 3D czy poczekać aż zrobią 4D

• gość 2014.01.11 [19:00]
    gościu wyżej bo to oczywiście indywidualny wybór w zależności od potrzeb oczko.gif tu nie ma "lepsze, gorsze", bo np dla mnie gorsza byłaby aktywna, bo nie mogłabym jej oglądać oczko.gif więc trzeba się zaznajomić i podjąć decyzję samodzielnie, lepiej się nie sugerować opiniami co lepsze tylko co właściwe dla mnie oczko.gif
  • gość 2014.01.11 [19:08]
    Gosc 18:43 - popieram oczko.gif Ale widzisz nie wytlumaczysz . Ja tez mam samsunga oczko.gif . A porownywanie lepsze czy gorsze jest wazne . Technologia pasywna w jakosci obrazu nie doscignie aktywnej . Nie ma na razie takiej mozliwosci.
  • gość 2014.01.11 [19:48]
    czy Wy nie rozumiecie, ze bardzo wiele osób boli głowa po aktywnej? wmawiacie autorce, że jest lepsza, wyda 4tys i nie będzie mogła oglądać :/ głupota - nie lepiej zamiast wygłaszać swoje mądrości to napisać prawdę: czyli, że dla każdego co innego jest odpowiednie, takie i takie są wady i zalety danej technologii i niech sama podejmie decyzję, może mieliście jakieś najtańsze tv za 1500zł z technologią pasywną i porównujecie z najdroższymi z aktywną, a ja przy zakupie właśnie samsunga rozważałam, ale zrozumcie, że dla mnie aktywna jest beznadziejna, bo od baterii boli głowa... a skąd wiecie czy autorkę również by nie bolała? musiałaby przetestować na sobie a nie wywalać kasę w błoto, bo bardzo dużo osób narzeka na tę aktywną...
  • gość 2014.01.12 [14:17]
    Mnie akurat oczy nie bola . Okulary spelniaja wszelkie normy bezpieczenstwa, bo inaczej nie zostalyby dopuszczone do uzytku .Bol moze byc spowodowany migotaniem szkiel w tanszych lub starszych modelach , a nie od baterii. Malutka plaska bateria jest tak zalozona ,ze nie dotyka ciala . Poza tym wielu ludzi boli glowa zwyklym po seansie 3d w kinie ,bo tak dzialaja okulary i ogladanie w formacie 3d. Bola oczy , boli glowa. Nieleczone wady wzroku i rozne problemy z oczami tez czesto sa przyczyna bolow glowy .
  • gość 2014.01.12 [14:20]
    Oczywiscie GLOWA mnie nie boli, wiec prosze mi tu nie wmawiac . Testowanie jest potrzebne i dobre dla potencjalnego klienta , ale prosze sie nie wypowiadac w temacie , jezeli sie nie uzywalo tego formatu . Moge pisac za siebie , mnie glowa nie boli.
  • gość 2014.01.12 [14:24]
    a czy ktoś Ci coś wmawia gościu? To, ze głowa MOŻE boleć to fakt, jakbyś cokolwiek poczytał na pierwszej lepszej stronce to byś o tym wiedział oczko.gif co nie oznacza, że będzie boleć każdego. Dlatego przed zakupem trzeba się upewnić czy akurat ta konkretna osoba będzie miała z tym problem. W kinie głowa boli też bardzo niewiele osób co nie oznacza, że się to nie zdarza (mimo stosowania tam pasywnej technologii). Z resztą, każda inteligentna osoba zorientuje się przed zakupem co chce kupić, tylko idiota wyda 4-5 tys na sprzęt nie wiedząc co kupuje oczko.gif
  • gość 2014.01.12 [16:55]
    Tylko idiota wydaje pieniadze na polsrodki czyli telewizor , ktory tylko w polowie daje dobra jakosc ogldania . Jak lizanie lizaka przez szybe. Wielu ludzi nie lubi 3D ,bo maja bole glowy czy to w domu czy w kinie i nie ma to zwiazku z fomatem . Wielu ludzi nie lubi ogladania 3D w kine i woli isc na normalny film , bo ma wlasnie bol glowy i oczu .
  • gość 2014.01.12 [16:59]
    Uwierz mi, ze telewizor za 4 czy 5 tysiecy nie jest byle jaki i jezeli ktos sie na taki decyduje to wie co kupuje i zdaje sobie sprawe co moze oczekiwac. Kupiulas telewizor w sredniej cenie z tanszym formatem pasywnym i probujesz wszystkim wmowic ,ze jest lepszy od telewizora z formatem aktywnym za 5.000. Chyba oszalas kobieto !
  • gość 2014.01.12 [17:01]
    Powtarzam bole glowy sa zwiazane z migotaniem szkiel niektorych modeli. Ale rozumiem ,ze ktos woli kupic pasywny format z okularami za 20 -30 zl niz aktywny gdzie okulary kosztuja do 350 zl za sztuke.
  • gość 2014.01.12 [17:06]
    Ja mam tak z telefonem, ktory wymieniam raz na jakis czas. Kupic nowy czy poczekac jak zrobia nowszy
  • gość 2014.01.12 [17:27]
    byście sie nie posrały z podniecenia,lepiej byściezadoopczyly biologicznie to by wam przeszło
  • gość 2014.01.13 [13:42]
    widzę, że ludzie tu to mają problemy z czytaniem ze zrozumieniem, ale cóż - do idioty nic nie dotrze... gdzie ja napisałam, że pasywne jest lepsze? napisałam, ze dla każdego będzie lepsze co innego, bo mają różne priorytety a Wy możecie się nawet posikać za tymi swoimi aktywnymi, ja mam znajomych, którzy narzekają na aktywne i bzdura, że w lepszych modelach nie ma prawa boleć głowa - doucz się a potem wypowiadaj oczko.gif widać, że same młodziki co srają za sprzętem jakby to było najważniejsze w życiu i nic innego się nie liczyło, ale nie jesteś niestety pępkiem świata i to, ze coś DLA CIEBIE jest lepsze nie znaczy, że dla każdego będzie, ale trzeba mieć trochę rozumu, zeby to pojąc...
  • rotajka 2014.03.13 [13:49]
    szczerze to wybierz telewizor 3D, w sumie jak bym miał polecać firmę to wybrałbym telewizory LG , które bazują na technologii 4K. Przykładowo ten model telewizora http://matrixmedia.pl/telewizor-3d-lg-84lm960 v.html ową technologię posiada, a to się znacznie przekłada na jakość obrazu. Przy czym 84 calowy ekran i technologia 3D sprawią, że się poczujesz jak w kinie. Jakość dźwięku przestrzennego tylko przemawia na jego korzyść. No i oczywiście możesz odtwarzać filmy przez USB.
  • gość 2014.03.13 [14:03]
    taa i takie 84 calowe pudło pewnie ciągnie 200W prądu smiech.gif
  • gość 2015.01.24 [12:40]
    3D Smart TV LG kupiony 2m temu, Efekt 3D identyczny jak w kinie nie ma róznicy jedynie jaka jest to wielkość ekranu efekty 3D rewelacyjne jeżeli ktoś nie wie jak dobrze wl 3D i kupuje tv do bani z funkcją pseudo 3d to niech sie nie wypowiada... (Kabelek 2.0Hdmi)
  • hen 2015.07.13 [10:45]
    A Panasonic 3d? Np. model 48AX630 warto? Mam ich plazmę u rodziców i obraz jest genialny. Mówicie, że filmów mało, no niby, ale będzie coraz więcej. Ja akurat oglądam dużo przyrodniczych, zależy mi na dobrej jakości. Moim marzeniem jest obejrzeć w 3d film "Biebrza - między jawa a snem", coś magicznego. A jeszcze jakby w 3d...
  • crystalsa 2015.07.14 [19:28]
    @henco do panasonica ja mam od nich ten VIERA i jeśli chodzi o rozdzielczość jest KOZACKI- jak lubisz przyrodnicze to absolutnie przy jakości tych filmów się sprawdzi oczko.gif
  • hen 2015.07.23 [15:45]
    @ crystalsa a jaki konkretnie model Panasonic?
  • hen 2015.07.23 [15:46]
    @ crystalsa a jaki konkretnie model Panasonic?
  • kopernik987 2015.07.28 [10:10]
    Nie wiem, jaki ma crystalsa, ale ja mam Panasonic 48AS640E. Niezły sprzęt. Nie ma problemów z płynnością obrazu ani z kontrastem. Do tego ma równomierne podświetlenie obrazu i niezłe kolory nawet na trybach fabrycznych no i wbudowane wi-fi. Wahałem się długo zanim go kupiłem, ale widzę, ze nie było się czego bać.
  • Muska89 2017.06.14 [21:42]
    Sama specjalnie nie przepadam za telewizorami 3d, ale jestem świadoma tego, że wiele osób to kocha, sprawdz sobie ranking telewizorów 3d http://uhdtv.com.pl/najlepszy-telewizor-3d-ze -sredniej-polki/
  • gość 2017.06.15 [22:51]
    Ja czekam na telewizory 7D
  • gość 2017.08.12 [23:02]
    Chyba każdy telewizor samsung opinie ma dobre, ja teraz nie tak dawno czytałem recenzje na http://nt.interia.pl/testy/news-test-samsung- qled-tv-q7c ,nId,2381774 na temat tego oleda, to dopiero jest dobry sprzęt. Ja bym stawiał teraz na taki

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...