Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Kursy i Poradniki Anna Szlęzak

Polecane posty

Gość gość

Jeżeli ktoś nie wie to Anna Szlęzak jest autorką poradników i kursów dla kobiet na temat relacji damsko-męskich. Poradniki: -> Jak zatrzymać faceta ? -> Jak poznać i poderwać faceta? -> 100 pytań i odpowiedzi: Problemy z facetami Kursy: -> Pułapka na faceta -> Sekrety Udanego Związku -> Seksualna obsesja -> Jak odzyskać faceta? -> Klucz do jego serca Jestem Posiadaczką 3 kursów Ani: - Pułapka na faceta - Sekrety Udanego Związku - Seksualna obsesja Zastanawiam się nad zakupem kolejnego Kursu: Klucz do jego serca. Posiada któraś z was ten kurs i mogłaby podzielić się opinią czy warto inwestować w kolejny kurs ? :) Co sądzicie o Poradnikach Ani, czy warto je kupić? Bardzo mi się podobają te kursy, lecz moim zdaniem jest w nich za mało szczegółów a za dużo ogółów. Dziękuje wszystkim za pomoc i odpowiedź :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja posiadam poradnik Ani i uważam że bardzo mądrze pisze. Zastanawiam się nad zakupem któregoś ze kursów, tylko nie wiem który wybrać :( Uważam że 100 zł za jeden kurs to trochę przegięcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
PS. Posiadam poradnik Jak zatrzymać faceta autorka Anna Szlęzak, zapomniałam podać tytułu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
baby zwariowaly ucza się relacji damsko męskich z książek a raczej manipulacji facetami zalosne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobieta może w miare mądze mówi, ale wolę osobiście Roberta Marchela ( jego poglądy są bardzo podobne, ale jakies takie bardziej skuteczne i konkretne)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
06:47- tu nie chodzi o manipulację, tylko o zrozumienie pewnych rzeczy i swoich błędów.. Ja kiedys popelnialam ich mnostwo Anna Śleżak i Robert Marchel maja podobne poglady jak w ksiazce "dlaczego mezczyzni kochaja zolzy"- czyli w wielkim skrocie zasada niedostepnosci, o tym, zeby miec wlasne pasje, kochac siebie i takie tam. Troche sie roznia między sobą te poglady, ale przeslanie jest takie samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
* Anna Szlężak , a nie Ślęzak- sorry W kazdym razie ogldałam kilka jej filmików na you tube i generalnie są mądre, ale z paroma szczegółami się nie zgadzam...Ale racja jest jak dupa każdy ma swoją ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuję wszystkim, nie znałam Roberta Marchela. Na pewno kupię jakiś jego kurs lub książkę i zobaczę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeżeli relacla miedzy kobieta a facetem jest ok to nie trzeba zadnych poradnikow a jak ma się sypnąć to i tak nic nie pomoze znam to ze swojego doswiadczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinga199404
Jest ktoś zainteresowany wymiana za kurs "Pułapka na faceta"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zastanawiam się nad kupnem
Jak oceniacie poradnik Pułapka na faceta? Przydatny, coś odkrywczego? Dużo tego jest czy o każdej technice tylko kilka zdań?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinga199404
Przydatny, każda technika jest omawiana dokładnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zastanawiam się nad kupnem
To bardzo dobry pomysł żeby powymieniać się kursami, znaleźć jeszcze kilka dziewczyn, jeśli każda by była w posiadaniu innego, byłaby to spora oszczędność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, ja posiadam wszystkie kursy i poradniki ani. Mogę się podzielić za drobną opłatą (kursy nie były tanie) Zapraszam na maila: katasia.91@wp.pl Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaaaasia
wymienię się na inny kurs posiadam "Jak odzyskać faceta i ebook "Jak zatrzymać faceta kontakt - kaskalendzion@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej. Czy ktoś posiada kurs "jak odzyskać faceta" i chcę się wymienić na "sekrety udanego związku"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czy ktoś pisał do nich z prośbą o zwrot pieniędzy? Wg tego, co mówią kupujący ma 60 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ania jest bardzo uczciwa, gdy jeden kurs Ktory kupiłam, nie do końca pasował do mojej sytuacji, poprosiłam o zwrot po miesiącu od zakupu i dostalam go niemal natychmiast

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej czy któraś z was posiada kurs seksualna obsesja? Co tam właściwie jest ? Jakoś takie naciągajace mi się wszystko wydaje jak odsluchiwalam jej zachęty do kupienia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy Ania zwraca koszty kursu gdy okaze sie, ze okazal sie nie skuteczny?Tutaj glownie chodzi o "jak odzyskac faceta?"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niezla reklama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćnocnaaaa
naprawdę wam potrzebne takie głupoty? jak zatrzymać chłopa? :-) masakra ,podobnie z kolesiami którzy wydają kasę jak uwodzić kobiety,śmiac mi się z tego chce ,nie macie własnego uroku wewnętrznego wyczucia mądrości żeby uciekać w durne manipulacje? chociaż jak dwie sztuczne, wyszkolone kreatury obu płci zaczną grać w gierki to się dogadacie w swojej iluzji :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W milosci i na wojnie... Poza tym nie kazdy sie zna na relacjach damsko-meskich i nie wie jak naprawic wiele rzeczy... jako ostatnia deska ratunku taki kurs jest okej.Ale miejcie swiadomosc, ze to moze, ale nie musi zadzialac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Posiadam kurs "Jak odzyskać faceta" i chętnie wymienię na "Sekrety udanego związku" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy warto inwestować w kursy, czy książki wystarczą? Nie stać mnie na kurs, a bardzo mi zależy aby odzyskać mojego mężczyznę... Doradźcie proszę, czy jest duża różnica pomiędzy Kursem a kasiazka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny ja sie chetnie wymienię na sekrety udanego związku a posiadam sexulana obsesje pułapka na faceta i wszystkie ksiązki w tym smsowa gra piszcie na paula-19892@gazeta.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna Licząca
Pani Anna w swoim filmiku na stronie informuje iż w ciągu czterech lat pomogła 20 tyś. kobiet. No to policzmy 20 000: 4 daje 5 tysięcy uszczęśliwionych rocznie.5000:365 dni daje ok 14 kobiet dziennie. Jeśli nasza specjalistka nie pracuje we wszystkie dni w roku bez przerwy to ma do dyspozycji ok 250 dni. Wtedy uszczęśliwia 20 kobiet dziennie a każdą w 24 minuty. Istnieje podejrzenie że przy takim tempie pracy uszczęśliwia tylko szczęśliwe kobiety . Powinna się zgłosić z tym wynikiem uszczęśliwiania do księgi rekordów Guinessa. Podając tę kuriozalna liczbę uszczesliwień zakłada totalna głupotę kobiet i brak u nich umiejętności dzielenia. Pozdrawiam wszystkie kobiety które zapłaciły za jej książki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej, posiadam kurs Pułapka na Faceta i Sekrety Udanego Związku oraz ksiażkę Smsowa gra. Chętnie wymienię się na Seksualna Obsesja lub Klucz do jego serca. Emial : wioletaklaudia@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Anna Licząca, biorąc pod uwagę, że Ania ma 25 mln wyświetleń na swoich filmach to liczba 20 tysięcy nie wydaje sie jakoś specjalnie duża

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×