Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość kuzynka tancerki

kuzynka i jej rozterki

Polecane posty

Gość kuzynka tancerki

Kuzynka jest po ślubie 8 lat ,dwójka dzieci ,mąż,firma ,status majątkowy przyzwoity,ale...zwierzyła mi się,że na zewnątrz tak dobrze to wygląda,ale mąż - na niego firma-nie ma czasu dla dzieci ,późno bywa w domu,kocha ,ale bardzo mało okazuje to. Nie musi tak tyrać,ma od tego zaufanego człowieka,ot lubi być w firmie ,choć nie jest tam potrzebny . Wygląda,jakby uciekał z domu od obowiązków,rodziny-jakby go to przerosło,jakby za szybko ona powstała i się rozrosła do łącznie 4 osób -a on chciałby być w tym co lubi -firmie. Chciała go zainteresować tym ,co ona robi-taniec,ale on jeśli już musi ,to popatrzy jak ona tańczy w zespole,ale myślami jest w firmie -taki jego konik. Ona powoli ma dość tego bycia razem,ale osobno. Mówiła o tym mu,lecz on stwierdza ,że musi firmę rozbudować,czuwać itd itd -ale ma od tego swojego menagera,który dobrze to prowadzi . Zwierzyła mi się,że w klubie tańca pojawił się facet z córką ,ona tańczy ,a on czeka i widać,że żyje jej tańcem,sukcesami,porażkami ,nawet-co dziwne -dał się zaprosić do tańca (taka impreza z okazji dnia dziecka),choć się opierał-jak to facet. Nie umiał tańczyć,ale starał się dla córki-widać,że ojciec z krwi i kości. Smutno jej było,że jej mąż nie interesuje się (zapyta jak musi ,ale to wszystko) ich dziećmi ,a synek uprawia piłkę,córka taniec z mamą. Zaskoczyło ją to,że ten facet co przychodzi z córką ,przygląda się jej czasem -no brzydka nie jest ,to fakt. Sama zaczęła z ukosa podpatrywać go,jak przeżywa taniec swoje córki,jak jej idzie na konkursach-tak,on jeździ z nią gdy coś takiego jest i wspomaga gdy jej nie wyjdzie,pochwali gdy zrobi postępy. Facet z tego co wiadomo jest rozwodnikiem . Jeszcze co ciekawe,to on ma w sobie taki magnes,że dzieci obce jemu mówią ,że nie wyszło,że muszą poprawić coś w tańcu,układzie itd -coś w nim jest ,ze one mu łatwo ufają,może to jego podejście do córki to powoduje? Kuzynka złapała się na tym,że pomyślała o nim ,jako o ojcu swoich dzieci-że takiego chciałaby dla nich . Teraz boi się swoich myśli,stara się chodzić na wcześniejsze zajęcia z córką,bo dostaje głupich myśli na widok tego faceta. On jest starszy od niej o ok 10 lat -to już wie,ale boi się,że coś w niej pęknie i może się zdarzyć ,że będzie chciała być bliżej niego. Jej córka "koleżankuje" się z jego pociechą i ..usiadła koło niego i zaczęła mędrkować o tacu ,choreografii ot tak po dziecinnemu,a facet wszedł z nią w dyskusję o tym i kuzynce dziwnie się zrobiło,że jej córka ma taki kontakt z tym facetem ,a jest z natury nieufna. Po co to piszę? Ot zwierzyła mi się ,a ja opisałam to z przestrogą dla facetów-więcej zainteresowania swoimi dziećmi,żoną ,ich zainteresowaniami -nawet gdy są inne niż wasze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×