Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Aleksander_Sasza

Licytacja

Polecane posty

Gość Aleksander_Sasza

Dzień dobry. Chciałem zainteresować miłe Panie moją skromną osobą, ale zainteresować pod kątem matrymonialnym. Czy nie znalazłaby się tutaj chociaż jedna dziewczyna, która byłaby zainteresowana moją skromną osobą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aleksander_Sasza
??? Jak to? Nie ma żadnego zainteresowania? A mi się wydawało, że jedną z głównych trosk każdej młodej kobiety, jest wydać się dobrze za mąż. Za jakiegoś fajnego faceta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a skąd
mamy wiedziec, że jestes fajny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aleksander_Sasza
Wszystko to przypuszczenia, pokemon, nie mające żadnego uzasadnienia w Twojej o mnie wiedzy. Mogę wprawdzi być łysawym, upierdliwym, dłubiącym sobie w nosie, z brudem za paznokciami, nie potrafiącym niczym kobietę zaintrygować, kurduplem_kuternogą, ale równie dobrze mogę być facetem zupełnie do rzeczy. Dlaczego nie spróbować się tego dowiedzieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aleksander_Sasza
Ależ nic podobnego, wcale się nie powtarzam! Ja wtedy poszukiwałem kandydatki na małżonkę. Teraz natomiast sam się wystawiam do odstrzału.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem wstepnie zaintersowana;) ale prosze o wiecej szczegolow na temat obiektu licytacji;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aleksander_Sasza
Skąd? Że fajny? A pogadać, poflirtować, dowiedzieć się czegoś o mnie. Czy to jest taki problem, czy dziewczyny są na tyle leniwe, że im się zupełnie nie chce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aleksander_Sasza
Pytaj, Katasia, odpowiem na każde Twoje pytanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aleksander_Sasza
No??? Mam długo czekać na okazanie moją sprawą stosownego zainteresowania ze strony pań?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aleksander_Sasza
Cóż, Katasia, z mojej męskiej strony mógłbym zaoferować moją męską, stateczno-szaloną miłość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aleksander_Sasza
Wydaje mi się, Katasia, że to sporo. A czy wszystko, to się jeszcze okaże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aleksander_Sasza
Coś jakby mmoja cytata, Katasia. To ja, przed laty, wymyśliłem kanapki do szkoły, z suszonym szczawiem w środku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hmmmmmmmmmmmmmm
POD KATEM MATRYMONIALNYM ?! No to mala ankieta: 1. wiek ? 2.stan cywilny (w dluzsze zwiazki niekoniecznie formalne) ? 3.stan konta...hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aleksander_Sasza
Katasia, Ty zadawaj mi kolejne pytania. Czasu szkoda. A może ja jestem ciekawym, przystojny i wartościowym mężczyzną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aleksander: przypuszczenia sa z topiku, gdzie szukałeś bezskutecznie kobiety na żonę oraz z faktu, że żaden fajny mądry mężczyzna nie trwoni czasu na kobiecym forum, szukając żony :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aleksander_Sasza
Służę uprzejmie, Hmmmmm: 1. Wiek - ukończonych 38 lat. 2. Związków brak. Jestem facetem samotnym. 3. Doprecyzuj pytanie, bo w moim przypadku nie da się dać jednoznacznej odpowiedzi. Mogę jedynie ogólnie na razie napisać, że, dzięki Bogu, mam dość solidne zapleczem finansowo-materialne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aleksander_Sasza
Pokemon? Ty chyba rzeczywiście jesteś otępiały albo doznałeś napadu silnej sklerozy. W tamtym temacie występowałem jako "Sasza_Aleksander", a tutaj nick mam zupełnie zgoła odwrotny. Poprzednio poszukiwałem kandydatki na małżonkę, a teraz chcę, żeby jakaś kobieta zechciała we mnie ujrzeć wartego zainteresowania faceta na męża. Ty nie widzisz w tym żadnej różnicy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aleksander_Sasza
??? Znaczy, mężczyzna poszukujący żony powinien się przenieść do topiku, w którym urzędują faceci? Nie, dziękuję! Nie rób ze mnie cioty, dobrze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aleksander_Sasza
No, Katasia, nie ukrywam, że pewne wymagania i oczekiwania to ja mam. Ale nie o nich dzisiaj, znaczy moich oczekiwaniach. Teraz sam chcę się dobrze sprzedać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aleksander_Sasza
właściwie to dzięki dziadkowi gdyż albowiem mój dziadek ze strony ojca był rosyjskim arystokratą i zapisał mi w testamencie swoją bałałajkę, która jest moim solidnym zapleczem, a jak wieczorem mi się nudzi i odetną net, to sobie na niej gram oglądając swoje śliczne odbicie w lustrze, bo jestem wartościowym, przystojnym, ciekawym samotnym mężyczyzną..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hmmmmmmmmmmmmmm
4.jaka ksiazke przecztales ostatnio? 5.blondynki, brunetki czy rude sa w Twoim typie? 6. Kobieta za kierownica to Twoim zdaniem..................?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aleksander_Sasza
Owszem, jestem skromnym, Katasia. Nie mniej, skoro zaczęła się przepytywanka, a obiecałem pisać prawdę, to co ja na to poradzę, że zaczyna się rysować taki a nie inny portrest osobowościowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×