Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

lizanie d**y szefowi, donoszenie w pracy

Polecane posty

Gość gość

normalnie mnie chuj trzaśnie zaraz! nie będę się rozpisywać kto gdzie i jak... znajoma podczas pracy uhahana, milutka a po kątach obgaduje i donosi na inne osoby... w tym na mnie. kompletne brednie, jakieś totalne g****a. wiem, ze jestem dobrym pracownikiem, wiec prędko nie wylęcę ale wiem, ze będę pod obserwacją przez jakiś czas.. a nawet nic jej nie zrobiłam. ja nie wiem, co to daje? lizanie d**y jak się nie ma jakiegoś konkretnego celu? nie zajmie raczej stanowiska wyżej :D njagorsze, że szef słucha jej paplania.. k***a mać, nienawidze takich ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też taką mamy, chyba jest taka przez niedopieszczenie, bo nawet mąż od niej ucieka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja to dowaliłam tak szefowej na zebraniu że szybciej się skonczyło niż zaczeło za te ploty odwagi drogie panie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
takim ludziom się nie dziwię, są wybitnie "azdolni!" :D dziwi mnie jednak jak ktoś na wysokim stanowisku , człowiek z zalozenia kompetentny, często wykształcony, slucha bez jakiegokolwiek krytycyzmu, sceptycyzmu, autorefleksji tego typu pirdoł i na ich podstawie buduje wizerunek, ocenia, nierzadko wyciąga konsekwencje:O dno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×