Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Sportman

Lubicie chłopaków uprawiających sport?

Polecane posty

Gość Sportman

W każdym wolnym czasie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja wolałabym
żeby w wolnym czasie robił też inne rzeczy, nie tylko uprawiał sport.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Football man
Kocham piłkę nożną, mógłbym w nią grać non-stop i kupować sprzęt piłkarski a między czasie "szukał" siły na siłowni i na treningach Boksu tajskiego :) Dziewczyny uwielbiają chłopaków, którzy wyróżniają się na boisku i są wysportowani :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to sobie nie wyobrazam zeby moj mezczyzna nie uprawial albo nie interesowal sie sportem. mialam takiego jednego, ale juz po rozwodzie:-) co to za facet bez takich zainteresowan?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Radi
Facet nie uprawiający sport to nie facet. A w Polsce dużo takich facetów niestety. Lekko przebiegną i już zadyszka. I jeszcze te palenie papierosów. Żałosne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
generalnie problem dotyczy rowniez kobiet,nie tylko facetow. moze nawet czesciej kobiety to zaniedbuja,nie mowiac juz o jakims wspolnym kibicowaniu ze swoja polowka. no ale jak skoro nawet nie wiedza co to spalony np.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ty ry ry ry typ zaorany
Ok You're right;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mam,wiem;-) tak sie sklada, ze ja jesli tylko jest okazja to chetnie chodze kibicowac,najczesciej niestety tylko w knajpach,ale jakis czas temu uslyszalam jak moja kolezanka powiedziala, ze ten smolarek to tez dobrze broni to myslalam, ze padne:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Radi
Wiecie jak ludzie tylko widzą kasę to ich życie wygląda tak: pobudka o 6 rano, praca 12 godzin, kolacja i spać. A później widzę w tramwaju w Warszawie wchodzi spasiony facet w garniaczku. Co z tego, że ma kasę jak tak wyda połowę tego na swoje leczenie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamelom_om
nie wiedziałam, że uprawianie sportu to najważniejsza rzecz na świecie...A mój mąż sportu nie uprawia, bo jest niepełnosprawny...Ma chore nogi i niesprawne ręce...O kurcze...chyba będę musiała go rzucić, bo jakiś taki wybrakowany...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Radi
Kamelom zanim coś napiszesz to MYŚL!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sport super sprawa. Ale NIE w każdej wolnej chwili :) Trzeba umiejętnie zarządzać swoim wolnym czasem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No tak ale....
Jak zarządzać wolnym czasem? Aby nie było uczucia niedosytu? Macie jakieś dobre recepty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój chłopak często chodzi na siłownie, ostatnio zaopatrzył się w suplement largomass, który polecił jemu kolega, który jest trenerem personalnym. Po dwóch miesiącach intensywnych treningów widzę różnicę po nim!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie lubie takich facetów co nie uprawiają żadnego sportu, bebzon rosnie i tluszcz zamiast miesni np na ramieniach udach i lydkach. Fe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja uprawiam sport bez tego jest sie taka sierotą bez komdycji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mój chłopak korzysta z trenera personalnego z http://www.elitesportfood.pl/#onas , bardzo lubi sporty silowe i to własnie je trenuje. Przy okazji trener dobiera mu odpowiednie odżywki i suplementy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćheelenkaa
Lubie wysportowanych chłopaków,szczególnie chodzących na siłownie..ale muszą jeszcze byc w miare inteligentni bo typowi bezmózgowi mięsniacy to nie dla mnie..wielu facetów niestety nie dba o siebie,wielkie brzuszyska od piwska albo skrajni chudzielcy których byle wiaterek zdmuchnie..sama ćwicze fitness i taniec,chciałabym sie kiedys związać z kims kto również jak ja uwielbia aktywnosc fizyczną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zab3k
sport to podstawa u każdego musi się pojawić nie ważne mniej czy więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uprawianie seksu jest niemodne popatrzcie na mlodych niemcow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×