Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Ludzie którzy w dzieciństwie doświadczyli odrzucenia ze strony rodzica, jego

Polecane posty

Gość gość

niechęci lub chłodu emocjonalnego nigdy nie nauczą się przyjmować i doceniać ciepłych uczuć ze strony innych. Są jak dziurawe naczynie do którego możesz nalewać ze swojego serca bez końca a i tak wszystko gdzieś wsiąknie i nie zostanie nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to raczej wynika z genów tego p********o rodzica niż z jakichś chłódów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jest dużo bardziej skomplikowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja taki mam charakter, że daję szansę ludziom, mimo że nie miałam lekko w dzieciństwie. Daję szansę sobie. Inni też są dobrzy, ale już nie będę szukać w drugiej osobie panaceum na moje emocje. Emocje to moja własność i sama to panaceum będę kształtować. Nienawiść, zawiść i chłód całkowicie odpadają. Ja chcę być szczęśliwa. Niestety mam piętę achillesową - że facet mnie zostawi dla ładniejszej, lepszej i to jest pokłosie postępowania mojego ojca, który zdradzał, a potem nas opuścił, bo tak mu było łatwiej, a teraz jest szczęśliwy. Teraz miałam taki związek, że facet mnie nie kochał i leciał na moje koleżanki. Zastanawiam się jakie podejście i myślenie mnie uwolni od tych traum, muszę coś wymyślić dobrego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nieprawda i prawda zarazem:). Takie osoby faktycznie bywają bez dna,nie można ich napełnić. Bywają. Te, które pracują nad sobą krok po kroku to zasypują. Ale tylko te,które pracują .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×