Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

mały dylemat....

Polecane posty

Gość gość

Poznałem wirtualnie kobietę. Długo pisaliśmy ze sobą i nadal piszemy. Od samego początku czuć było coś dziwnego. Wiadomo jak to początki. Fascynacja nowym i nieznanym. Potem zauroczenie etc. Jesteśmy w tym samym wieku i oboje po nieudanych związkach. Mamy też oboje dzieci. Pod każdym względem się dogadujemy ze sobą. Mamy identyczne pasje i zamiłowania. Identyczne pragnienia, marzenia. Słuchamy tej samej muzyki. Długo szukaliśmy wspólnie najmniejszej rzeczy która by mogła nas odróżniać od siebie. Nie ma takiej. Temperamenty też mamy identyczne. Nawet według znaków zodiaku idealnie do siebie pasujemy. To jest tak piękne że wydaje się niemożliwe. Tylko jest jedno ale. I to nie z jej lecz mojej strony. Zakochany jestem w niej po uszy. Planujemy wspólną przyszłość. Nie jest w moim typie :( Seks też mamy wspaniały. Od pierwszego kontaktu. Nawet dochodzimy razem. Co robić?? Pomóżcie?? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podejmie ktoś dyskusję?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale nie przeszkodziło Ci to z nią się kochać ????!!! Faceci tfu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaki jest problem? Nie jest w Twoim typie? A seks jest wspaniały. Co jej brakuje, jest brzydka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bajki opowiada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hehe bajki opowiada i to jest powod, że nie jest w Twom typie :D? he he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie mój wpis o tych bajkach. Czemu miałby mi seks przeszkadzać. Ja ją kocham za jej piękne wnętrze. Podnieca mnie jej intelekt. Tak nie jest w moim typie ale nie jest też brzydka. Jest szczupła bardzo a mi się zawsze krągłości podobały. Ale ona ma w sobie takie coś że nie widzę jej niedoskonałości. Czy to ma szansę na przetrwanie taki związek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aa lubisz tłuste a ona chuda to ją utucz !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cóż, kości zostały rzucone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szczęśliwy związek nie polega na tym żeby kogoś zmieniać. Tylko żeby akceptować i kochać drugą osobę taką jaką jest. Chcę tylko znać wasze opinie czy to ma szansę na przetrwanie. Ja dla niej jestem ideałem i ona na uszach staje żeby być ze mną. Nie wiem co mam robić? :( Dobrze jest mi z tą kobietą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak Ty przetrwasz a ona wytrwa to ma szansę na.. średni dylemat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nic mi nie pomagacie :( Mi naprawdę na niej zależy. A z drugiej strony nie chcę jej krzywdzić dając nadzieję na związek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wybrzydzasz. A kobiety z wiekiem ciut kragleją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wybrzydzam. Boję się że Ją kiedyś skrzywdzę. I będzie cierpiała. Powiem tak. Gdybym z nią nie pisał najpierw tylko gdzieś spotkał na ulicy czy gdzieś indziej nawet bym nie zwrócił na nią uwagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ile macie lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
34 obydwoje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może się ktoś odezwać? Może ma ktoś podobny związek albo doświadczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie chce cię obrażać... ale serio jesteś poryty troche. Przeczytaj kilka razy to co napisałeś i się zastanów ^^ Kochasz ją, ona ciebie ewidentnie też, obujgu wam na sobie bardzo zalezy, seks jest swietny, świetnie sie dogadujecie a ty sie wachasz bo co...bo ma kilka kikogramów mniej niz twój wyidealizowany obraz kobiety ?;/ wyobraź sobie jakby to ona miała takie rozterki że jesteś super,extrad i wgl ale masz np. piwne oczy a ona zawsze wolała niebieskookich ^^ rożnica jest tylko taka że przybrać na wadze ona może ( zapraszaj ją często na pizze i kupuj czekoladki hehe ;P ) a takich rzeczy jak kolor oczy zmienić sie nie da ^^ skoro jest wsyztsko super to o co ci chodzi ? myślisz że wszyscy na swojej drodze zawsze spotykają osobe która jest do nich w 100% charakterem i jesszcze w 100% pasuje wyglądem ? heh może byś i spotkał taką ale pytanie czy taka osoba odpowiadająca Ci w 100000% chciałaby ciebie ? zastananów sie czy ty tez jesteś taki idealny ;) pozdrawiam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×