Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Pytająca__

Małżeństwo na odległość

Polecane posty

Gość Pytająca__

Czy ma szansę prztrwać? Nasze trwa już 5 lat, spędzamy razem może miesiąc w ciągu roku. Życie ułożyło się tak, że pracujemy w różnych krajach. I zastanawiam się, jak długo to jeszcze wytrzyma. Czy ktoś ma podobne doświadczenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozdwojona_
zwiazki na odległośc wymagają większej pracy od obojga...to że jesteście małżenstwem napewno wam pomaga to przetrwać...myśle,że skoro wytrzymaliscie5lat to dacie rade jeszcze dłłłuuugo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj liam! Co za spotkanie :) moje było trochę na odległość i jak to sie skończyło.... Eh, odechciało mi sie pisać:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sama tkwie w zwiazku na odleglosc ale nie jest to dzieki Bogu malzenstwo. Zastanawiam sie jak to mozliwe przetrwac tyle lat widzac sie miesiac w ciagu roku, ja \"spotykam\" sie ponad 13 miesiecy ale widzimy sie srednio po kilka dni co 2 miesiace i juz mamy problemy. Wczoraj wyjechal spowrotem, byl tu 3 tygodnie i wiecej sie klocilismy niz rozmawialismy normalnie...zaczytnam watpic w sens zwiazkow na odleglosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pytająca___
Właśnie, gdy jesteśmy razem trzeba od nowa przyzwyczajać sie do drugiej osoby, przecież wszyscy się zmieniamy przez ten czas. Na temat ewentualnej zdrady nie rozmawiamy, temat nie istnieje...chyba oboje go skrzętnie omijamy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×