Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kingullaa

Mam 16 lat i ostatnio totalnie zmieniły mi się poglądy tzn

Polecane posty

Gość Kingullaa

Jeszcze tak nie dawno interesowało mnie to aby znaleźc sobie chłopoaka i być z nim w związku. Moje zainteresowania kreciły się wokół tego tematu chcę mieć chłopak. Od niedawna czuje ogromną potrzebe samorealizacji chcę rozwijać zainteresowania uprawiać sport uczyć się dwóch języków i nawet mam chęci do nauki i osiągagania dobrych wyników w niej. Poza tym chce poszerzyć swoje grono znajomych i przedewszystkim dobrze sie bawić. A co do chłopaków to narazie nie chce być w zadnym związku... Jak to możliwe że tak radykalnie zmieniło mi się podejście do życia? Czy ktoś tak miał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zając
Mam złą wiadomość...Starzejesz się...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tyrael
Fajni, że przestałaś myśleć tylko o jednym. W Twoim wieku to normalne, że co chwilę Ci się zmienia, też tak miałam i mam nadal. Przywilejem młodości jest to, że możesz zmieniać zdanie i nikt nie posądzi cię o niestałość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tyrael
Ale nie przestałaś myśleć o chłopakach w ogóle? Bo to byłoby trochę dziwne jak na twój wiek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie sądzę...........
Coś mi się zdaje, ze to marna prowokacja, nie wyglądasz mi (ze sposobu pisania-powiedzmy) na 16 lat Znajdź inny bardziej poważny prowokatik ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tyrael
Do: nie sądzę Dlaczego tak uwżasz? Czy 16-latka nie może tak myśleć znam laski w jej wieku i nie wszystkie są trzpiotki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawał hi hi hi
do przedmówcy pieprzysz przecież tu nawet nie chodzi o "trzpiotki"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tyrael
piszę tak, bo lubię małolaty (lubię strzelać im minety) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kingullaa
Co do chłopaków to nie jest tak że nie interesuje się nimi wogóle poprosty nie stawiam ich na pierwszym planie. Mam teraz takie podejście i bardzo się z tego cieszę :) I Czemu uważacie, że to marna prowokacja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaguu
To nie jest złośliwe ale... W OGÓLE!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×