Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zielony_kapelusz

mam 21 lat i nie jestem z nikim związana....

Polecane posty

Mam problem wydaje on sie niby banalny ale dla mnie to problem. Mam 21 lat i nie mam faceta... A bardzo mi kogos brakuje... Nie wiem co mam robic. Poznaje róznych facetow ale po jednym dwoch spotkaniach a czasmi nawet zdawkowej wymianie sms-owej, znajomosc sie konczy:( Nie jestem ani brzydka ani gruba.. Ciągle słusze jak to ładnie wyglądam.. Wydaje mi się, że jestem normalną dziewczyna.. to dlaczego tak się dzieje? Czasmi mam wrażenie, że faceci sie mnie boja.. i nie wiem skad to sie bierze i co mam zrobic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem czy jest sens siedzieć w marazmie? może trzeba się zastanowić nad tym co się źle robi i próbować to naprawić? A kiedys juz bylam z kims związana i od dwóch lat jestem sama to chyba juz za dużo....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz ja się średnio na kobietach znam , ale liczy sie mimika gesty , odgarnianie włosów z czoła i zabawa końcówkami , naprzykład jak kobieta podczas rozmowy ukręca sobie wlosy na palca , oblizuje wargi nie naucze cie sztuki podrywania i dawania do zrozumienia facetowi , że ci sie podoba bo jestem facetem , ale to sie czuje , pryzpuszczam , ze zadnych wyraźnych sygnałow , ze jestes zainteresowana tym facetom nie wysylasz i oni po prostu czuja , że ejsteś twierdzą nie do zdobycia , która nie chce byc podbita:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mam 21 lat i 10 mieisęcy i nigdy nie miałem dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do autorki myslę,że na to nie ma konkretnej recepty - że zrobisz cos tak a tak i już ktoś się Tobą zainteresuje. Wszystko potoczy się samo.prędzej czy później.osobiście uważam,że lepiej poczekać w spokoju (przecież jesteś taka młoda!) niż się niecierpliwić i zamartwiać.bo jak się martwisz,to jesteś smutna,a przecież to śmiech,a nie smutek, dodaje wdzięku i pewności siebie :-) będzie dobrze.zobaczysz! nie jutro to za kilka miesiecy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brzydal dzieki za to co napisałeś.. A czy jestem piekna to sama nie wiem... wiesz jest cos w tym co napisałeś, ostatnio gdy spotkalam fajnego chłopaka i naprawde mi odpowidał to on z góry cały czas zaznaczał, że jeśli nie chce sie z nim spotkac to nie.. cały czas zakladał z góry, że nic z tego nie będzie.. nawet gdy powiedziałam, mu napisałam smsa, że chętnie się z nim spotkam to zrezygnował.. no denerwuje mnie coś takiego :/ :( Justyna**__ - Tobie też dziekuje za miłe słowa i całej reszcie oczywiście też... Teraz dzieki Wam i zakupą (które zawsze poprawiają kobiecie humor) jestem na pewno usmiechnięta.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co to jest zaKUPA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brzydal--> a ja byłam w podobnej sytuacji i co? przez jakiś czas się zadręczałam, że może ze mną coś nie tak... moze jestem oziebła.. może nie umiem nawiązywać kontaktów.. w sumie do końca to nie wiem jak to było, nigdy nie wiemy co tak naprawde mysli ta druga osoba.. ale wydaje mi się, że trzeba się nad tym zastanowić aby przez nie uwage kogos nie skrzywdzić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam 33 lata i z nikim nie jest
Kto jest starszy odemnie ;;)????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam 33 lata i z nikim nie jest
ja również nie mam partnerki ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tralallaala ! wszyscy tacy madrzy, autorko ja Cie rozumiem, mam dokladnie to samo, czasami sie zastanawiam, czy to moje ambicje czy jak? ale widzisz, jesli nie ma magii to nie ma sie co zmuszac..... nie ma co popadac w desperacji, dajmy sobie czas i szanse i nie pakujmy sie w zwiazki tylko po to by byl ktos, kogo nie bedziemy kochac..... takie juz zycie smutne jesy, ale trzeba miec nadzieje ze ktos gdzies czeka i mysli dokladnie teraz o tym co Ty... o kims kogo nie zna a wie ze pozna i bedzie kochac do konca zycia :) a wiec glowa do gory... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość syla87
Ja również jestem sama... Poznaje wielu facetów... Wszyscy się dziwią jak to mozliwe, że taka dziewczyna jak jak jest sama...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość syla87
Jest jeden facet, ktory mi sie baaaaaaaardzo podoba, ale to chyba nigdy sie nie uda.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...a moze faceci wcale Ci sie nie podobaja... moze powinnas spotkac sie z kobieta... pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anaaaaa
do autorki topiku:to ja proponuje zeby ty +' nigdy nie mialem dziewczyny 24 ' sie spotkali i problem bedzie z głowy to może kolega przestanie w końcu przestanie przezywac swoją osobistą tragedię z tytułu nieposiadania nigdy dziewczyny:D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do tego co nigdy nie miał
dziewczyny... Jak ty czekasz, aż dziewczyna podczas rozmowy z tobą zacznie się oblizywac i bawić końcówkami, to nie dziwne, ze nie masz dziewczyny....:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×